יש לי ראיון אישי לפרויקט גאמא... מישהו יודע מה הם הולכים לשאול? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי ראיון אישי לפרויקט גאמא... מישהו יודע מה הם הולכים לשאול?

B0necrack3R

Recommended Posts

שלום לכולם

עברתי את המבחנים הראשוניים לפרוייקט גאמא שבמודיעין הצבאי

והעכשיו הוזמנתי לראיון אישי

האם מישהו יודע על מה הם הולכים לשאול? אולי מישהו מכיר שאלות שהם שואלים בדרך כלל?

טיפים? משהו שיכול לעזור לי ? ::) :)

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור? :kopfpatsch::bash:

רק רציתי לדעת בכללי מה מצפה לי שם... מה סודי ל\א קורקטי בזה?

בא נתחיל משם הפרוייקט ולאיזו יחידה הוא שייך, נמשיך בזה שכמעט כל מה שקשור  ליחידות מובחרות ובעיקר בתחום המודיעין מסווג כסודי ביותר

אתה יכול להמשיך לדפוק על הראש  :bash: ככה זה אולי ייכנס לך.

גם ככה יש לחלק גדול מהיחידות בצבא בעיות של בטחון שדה עקב אתרים כמו חבר'ה למשל, שבו כל אחד שהשתחרר חושב שמותר לו לכתוב באיזה יחידה הוא היה.

ככל שהאינטרנט מתפתח יש יותר ויותר מידע מסווג שיוצא לעיניים עיונות בלי פיקוח של הצנזור הצבאי, כך שכדי לחשוב פעמיים לפני שכותבים שמות של יחידות מיוחדות כמו זו המוזכרת בכותרת.

קחו את זה לצומת לבכם מלש"בים יקרים.

אביעד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד, תלך לכל ילד בכיתה י"א ומעלה ותשאל אותו על פרוייקט במודיעין והוא ישר יתן לך את השם הנ"ל.

מה שכן, הוא לא ידע להסביר לך מה זה, הוא אולי יוכל להגיד לך לאיזה סוג של אנשים פונים.

אתה יכול להיות בטוח שהאנשים שלא צריכים לדעת כלום על הפרוייקט הזה כבר יודעים את השם שלו ואת היחידה לפני שפותח הת'רד קיבל את הזימון.

אם הדברים האלה היו כ"כ מסווגים (שם הפרוייקט והיחידה אליה הוא שייך), תאמין לי שבעצמנו לא היינו יודעים עליהם. אז לא צריך להתרגש מכל דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בא נתחיל משם הפרוייקט ולאיזו יחידה הוא שייך, נמשיך בזה שכמעט כל מה שקשור ליחידות מובחרות ובעיקר בתחום המודיעין מסווג כסודי ביותר

אתה יכול להמשיך לדפוק על הראש :bash: ככה זה אולי ייכנס לך.

גם ככה יש לחלק גדול מהיחידות בצבא בעיות של בטחון שדה עקב אתרים כמו חבר'ה למשל, שבו כל אחד שהשתחרר חושב שמותר לו לכתוב באיזה יחידה הוא היה.

ככל שהאינטרנט מתפתח יש יותר ויותר מידע מסווג שיוצא לעיניים עיונות בלי פיקוח של הצנזור הצבאי, כך שכדי לחשוב פעמיים לפני שכותבים שמות של יחידות מיוחדות כמו זו המוזכרת בכותרת.

קחו את זה לצומת לבכם מלש"בים יקרים.

אביעד.

http://www1.idf.il/aman/Site/spotting/spotting.asp?fld_id=40010&pageno=7

http://www1.idf.il/aman/Site/spotting/spotting.asp?folder_id=40010

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אביעד, הבחור לא שאל מה היחידה עושה, איפה היא נמצאת או שום דבר אחר שיכול להיות סודי אלא רק מה יכול לעזור לו בראיון.

אם היה לך מושג מה עושים בראיונות האלה ומה בוחנים שם היית מבין כמה שטויות אתה מדבר.

מכיוון ואני לא מכיר ספצפית את הראיונות של גאמא, אני אשתדל לעזור כמה שאני יכול, אבל דברים יכולים להיות קצת שונים ממה שאני אומר.

יש לך שתי אפשרויות של ראיונות:

1. על ידי פסיכולוג שאמור לבחון שאתה "נורמלי" ולבחון כל מני תוכנות אצלך שקשורות למה שנדרש ממך בתפקיד - לא יודע מה התכונות, וגם אם כן זה לא המקום לפרט אותם.

זה ממש לא בדיקה כמו הראיון אישי בצו הראשון אלא ראיון שנערך ע"י פסיכולוג בוגר תואר שני שמוסמך לערוך ראיונות שכאלה. אותו עיקרון - אבל סקאלה שונה לגמרי של מדידה ומודד מהצו הראשון.

פשוט תהיה אתה, תנה להבין מה שואלים אותך ואל תלחץ.

2. ראיון ע"י איש שטח לשעבר, בדרך כלל מילואמניק מהיחידה הבודקת שיעשה את אותו דבר כמו הפסיכולוג אבל מתוך ראייה של אדם שהיה בתפקיד. תנסה להיות אתה ולהרשים אותו.

מאוד חשוב לא לנסות ולהשוויץ בדברים שאולי ירשימו את החבר'ה שלך אבל מאוד יורדו מערכך אצל מראיין (דוגמא פשוטה, זה מאוד נחמד להבריז משיעורים ולספר לכל החברה - אם תגיד את זה בראיו כנראה נכשלת במקום).

בכל מקרה תבוא רגוע, תנסה להבין מה שואלים אותך ומה רוצים שתהענה ואל תדאג

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מהחור שהיה במבחנים, אז בראיון האישי שואלים אותך גם שאלות לגבי מה שענית במבחנים...

לא יודע עד כמה זה נכון, אבל זה הגיוני שזה יהיה ככה כי שתי שאלונים היו אמריקאיים ואפשר לנחש תשובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...