מחשב נייד לגיימינג עד 6000 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד לגיימינג עד 6000

kresa3333

Recommended Posts

1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? כן

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים, ( תכנות )

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא - אך לגביי המקלדת הייתי רוצה למצוא עם מקלדת שמתאימה לגיימינג ( עומק בלחיצה, רגישות מספיקה ודברים אחרים שחשובים לחוויה טובה יותר )

4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה)   לא

5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב 

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? של ווינדווס עשר ( יתרון )

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. לא

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע הקרוב

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא ( אלא אם יש משהו שאולי כדאי לשקול )

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? כנראה שכן, הייתי רוצה שהמחשב יוכל להישאר רלוונטי גם אחרי 2-3 שנים

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: 

אני הגדרתי תקציב של עד 6000 אבל למען האמת אני לא כל כך בטוח, השאיפה שלי היא לקנות מספיק טוב למשחקים אבל למצוא איזון כלשהו בין המחיר שאני משלם לבין התמורה שאני מקבל.
לא הייתי רוצה לקנות למשל ב 8000 שקל כאשר מחשב ב 6000 יספק כמעט את אותה התמורה ( וזה כמובן נכון גם אם אפשר לרדת מ 6000 ל 4000 וכדומה )

מודה לכם מראש !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...