מיקרוסופט, החברה הראשונה במועדון הטריליון? - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מיקרוסופט, החברה הראשונה במועדון הטריליון?

yonatan.mendelson

Recommended Posts

אני פסימי. העתיד של לינקדאין כרשת חברתית מוגבל - המוניטין היחידי שלה הוא שאנשי כוח אדם נוהגים לבדוק שם הצעות. ברגע שפייסבוק תפתח מתחרה - זה יגמר. האם MS צריכה רשת חברתית? אולי; אבל כמוצר שמשולב עמוק יותר עם בינג, ואאוטלוק (ואולי גם TEAMS, במקום ג'אמר המיותרת). מבחינתה אין קיום ללינקדאין כגוף עצמאי - היא לא נשמעת לקונבנציות של MS מבחינת עיצוב או קישוריות, וכדי שתישמע לא צריך את ההנהלה החלושה של לינקדאין, שחוץ מלהציף את המיילים של המנויים שלה, לא עשתה הרבה בשנים האחרונות. כך שאו שהרשת תוטמע לגמרי ב-MS ותמוצב מחדש במסגרת 365 ותיראה אחרת לגמרי, או שנדאלה יזכר כמהמר הכושל הגדול בהיסטוריה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לינקד אין היא מאוד שימושית לחיפוש עבודה ויצירת קשרים עיסקיים, אבל אם הולכת לשנות את לינקד אין ותהופך אותה לפורטל הפרסומות הפרטי שלהם למוצרים שלהם ותדחוף כל מיני דברים מעצבנים אז היא תשקע.

רוב האנשים שמתמשים בלינקד אין לא משתמשים בה כרשת חברתית לדעתי, יש מעט אנשים שמפיצים הרבה זבל אבל רוב האנשים מתעלמים מזה נראה לי...

כאילו אני לא רואה איפה הפוטנציאל הגדול למיקרוסופוט בלינקד אין, כי היא יכולה רק להרוס את מה שיש שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Elad Bassevich

אולי כשזה יקרה בסוף, שוב יהיה אפשר לסנכרן בין אנשי הקשר ברשת החברתית ל Phone, משהו שהפסיק לעבוד לפני חודשיים בערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...