מבזק: חלונות 10 לוקחת מרוחב הפס שלכם על מנת לעדכן משתמשים נוספים - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבזק: חלונות 10 לוקחת מרוחב הפס שלכם על מנת לעדכן משתמשים נוספים

SilentBob

Recommended Posts

המערכת הטרייה של מיקרוסופט מגיעה כברירת מחדל עם אפשרות המאפשרת שיתוף של קבצים ועדכונים עם משתמשים נוספים לטובת האצת קצבי ההורדה. יוזמה טובה או חוצפה?

לקריאת המבזק: http://hwzone.co.il/newsflash/חלונות-10-לוקחת-מרוחב-הפס-שלכם-על-מנת-לעד/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד זה מעלה רק את העדכונים ולא עוד מידע נוסף לשרתים של אין לי בעיה עם זה. אבל יש לתת למשתמש התראה ולתת לו לבחור אם הוא רוצה להפעיל את זה. הפעלה אוטומטית של זה בלי התראה מראש, זה פשוט dick move מצד .

מה שכן הפעלתי את האפשרות לשיתוף עדכונים רק ברשת הביתית. זה בהחלט ייתרון כשיש יותר ממחשב אחד בבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בתוספת השטות עם הסוליטר, די מראה את הכיוון שלהם.

הרי אם הם שולחים מידע ממחשב פרטי לצרכן שלהם, זה חוסך להם עלויות. מעיין שיתוף לחלונות.

בנוסף, לכו תדעו איפה עוד הם ישימו פרסומות בעתיד..

יכול להיות יום אחד תדליקו את המחשב ותראו פרסומות בזמן עליית המערכת או על הדסקטופ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך חוצפה בזה? זה בשביל לעזור למשתמשים אחרים ובשביל להפחית את העומס על השרתים שלהם. זה בקושי לוקח רוחב פס כמעט לפי מה שהם אומרים אז תפסיקו להיות ילדים.

ישר חושבים על התחת של עצמכם בלי להבין בכלל למה עשו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כל כך חוצפה בזה? זה בשביל לעזור למשתמשים אחרים ובשביל להפחית את העומס על השרתים שלהם. זה בקושי לוקח רוחב פס כמעט לפי מה שהם אומרים אז תפסיקו להיות ילדים.

אם זה עובד כP2P יש מצב שזה יגרום להרבה בעיות פינג לאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי זה ממש לא משהו "בקטנה".

אני מהמר על זה שכבר עכשיו עובדים על שיטה כדי לרמות את המנגנון הזה שימשוך קבצים זדוניים במקום קבצי עדכון של המערכת....

זה קצת מקל עליהם את העבודה לא? במקום שאתה תפרוץ למחשב של מישהו, הוא בא אליך ומוריד ממך את הקובץ...

עכשיו יגידו אנשים, מה אתה מקשקש זה בטוח מאובטח ומוצפן ובלה בלה בלה... לא קונה את זה. זה יפרץ אני מוכן לשים עלזה כסף. אם לא היום, מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שמתי לב שלפעמים הפינגים שלי קופצים. עם 8.1 הייתה לי תקופה שקטה לאחרונה מבחינת לאגים.

- - - תגובה אוחדה: - - -

ישר חושבים על התחת של עצמכם בלי להבין בכלל למה עשו את זה.

בקושי לוקח רוחב פס במדינה מתוקנת, לא במדינה שההעלאה קבועה על 150-200 KB לשניה.

עדכונים לא לוקחים מעט מקום.

ההעלאה לוקחת תעבורה על בסיס אחוז. אתה משתמש ב60% מההעלאה שלך, אתה מאבד 60 אחוז מההורדה שלך. אתה מעלה על 100%, ההורדה שלך נחנקת.

אתה משחק ברשת כשמערכת ההפעלה מחליטה לשתף משתמשי WIN10 אחרים בעדכונים שלך? תקבל פינגים גבוהים.

אז תפסיק להיות אתה ילד ותאכל את הדייסה שמייקרוסופט בישלו לך. אני הולך לזרוק את זה לפח ולעשות rollback למערכת הפעלה קודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלו על זה מזמן. גם כאן דברו על זה.

האפשרות של "קבל עדכונים ממחשבים אחרים ברשת המקומית" גאונית. לא שזה מועיל משהו למשתמש, אבל מבחינתם זה רעיון לא רע.
איך הם מוודאים שזה לא ישמש לצרכי פריצה? חותמים את החבילות, כנראה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה גם במכשירי יש מנגנון כזה שמתקין אפליקציות רק אם הם חתומות...

וJAILBREAK פשוט משנה את זה כדי שהטלפון פשוט יתעלם מזה.

ואנחנו רואים שלא משנה כמה גרסאות ועדכונים לכל גרסא מוציאה, 10 דקות אחרי הJB כבר מעודכן (אני חושב שהזמן הכי ארוך שלקח להם לפרוץ גרסא מסויימת היה כמה חודשים בודדים, לא סגור על זה)

זאת לא הנקודה.

העניין הוא שזה "יותר מידי ביצים בסל אחד".

התועלת של זה למשתמש היא (בואו נודה בזה) אפסית. מעניין לו את הלחי השמאלית מאיפה הוא מוריד את העדכונים שלו (עדכונים בתוך ביתית זה משהו אחר, אני לא מדבר על זה), בין כה וכה הוא יוצא לאינטרנט.

לעומת זאת, ברגע שזה יפרץ ההשלכות של זה יכולות להיות חמורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...