היישר מהעשור הבא: סמסונג מתכננת מסכי סמארטפונים ברזולוציה של פי 8 מ-Ultra HD - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

היישר מהעשור הבא: סמסונג מתכננת מסכי סמארטפונים ברזולוציה של פי 8 מ-Ultra HD

SilentBob

Recommended Posts

הענקית הקוריאנית מתכננת להשקיע עשרות מיליוני דולרים בפיתוח שיבטיח לנו לפחות עוד עשור של מרדף אחר הרזולוציה וצפיפות הפיקסלים הגבוהים והטובים ביותר

לכתבה: http://hwzone.co.il/היישר-מהעשור-הבא-סמסונג-מתכננת-מסכי-סמ/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתם תקועים על טלפונים? סמסונג מדברת על צפיפות פיקסלים גבוהה וישר הלכתם לטלפונים. קקדו פה בכלל עם הראש בקיר, שמישהו ילביש לילד קסדה שלא יפצע את עצמו. אבל Epidem עלה על כיוון המחשבה. תחשבו מחוץ לקופסא. מסכים קטנים שקרובים לעין, זה הכיוון. לא רק , גם augmented reality, ומשקפי HUD סטייל גלאס.

גם במסכים גדולים אפשר לראות את היתרונות, לא בהכרח מחשבים או טלוויזיות, אבל לשימושים שדורשים ריאליזם מקסימלי אולי, סימולטורים לשימוש צבאי נניח. וירטואלים למגורים תת קרקעיים.

אני מודה שהדמיון שלי ממש לא מסוגל לחשוב על אפילו אחוז בודד מהשימושים האפשריים, וכנראה אף אחד מאיתנו לא יכול. אבל יש כאלה שישר נכנעים ואומרים "למה צריך את זה?" אנשים כאלה הם גורם מעכב בהתפתחות האנושית, ובכללי לעולם לא יהפכו למובילים בתחום שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קקדו, אם ההתפתחות האנושים הייתה תלויה באנשים כמוך עדיין היינו חיים במערות.

אנשים כמוך אמרו "למה צריך" גם כשעברנו ממסכי 800*480 בטלפונים ל 1280*720.

אנשים כמוך אמרו "למה צריך" כשדיברנו על כמה ג'יגות אכסון.

אנשים כמוך אמרו "למה צריך" על כל מגה לשניה שהאיצה מהירות הגלישה שלנו.

אתם תמיד יודעים להגיד "למה צריך" על הכל, ובסוף הטכנולוגיה מגיעה ואנחנו לא מבינים איך חיינו עד עכשיו בלעדיה.

זאת המציאות.

ואתה רואה כמה העולם שלך קטן וסגור? אתה מדבר על מירוץ המגהפיקסלים ואתה ישר חושב על טלפונים. כמה עצוב. אתה לא רואה סנטימטר מעבר לקצה האף שלך. לווינים עם רזולוציות דיגיטליות גבוהות יותר, מערכות סריקה אופטיות שמבוססות על רזולוציות גבוהות יותר, כל הפוטנציאל שטמון בפיתוח טכנולוגי וכל מה שאתה יכול להגיד זה "לא עושה לי את זה".

מילא אם לא היית צבוע. אני מוכן להתערב שאתה לא מסתובב עם ישן אלא עם שכולל את כל הטכנולוגיות שאתה אמרת עליהם "לא עושה לי את זה" או "למה צריך את זה"

עזוב, סימנתי אותך כבר כטרול, אתה מגיב לשם התגובה, לא בשביל לקדם את הדיון לשום מקום. אתה מתווכח לשם הוויכוח. תגיד משהו חכם אני אענה לך, אחרת תרגיש חופשי להוכיח את דעתי עליך ולסיים את הדיון בהצהרת ניצחון או כל מה שעושה לך טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לתגובה 6 שלך קקדו אני רק אוסיף שאין לך סבלנות. אתה מצפה שמשהו שהוכרז שבשלבי ניסוי יגיע לך לכיס תוך יומיים. חכה, הכל יבוא יום אחד. סבלנות. מה שיש לך היום בכיס היה בפיתוח שנים ארוכות מאוד לפני שהוא הגיע למצב הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות מסעירות!!

חברת ART TATUM עובדת על מגן אנרגיה אישי המונע חדירת כדורים בליסטים.

המגן דורש אנרגיה עצומה ומסוגל לפעול למשך 0.001 שניות ארוכות בעזרת טכנולוגיית הבטריות העכשווית.

שיפור ניכר יהיה מורגש ב2020 כשטכנולוגיית הבטריות הצפויה תגדיל את זמן הפעולה ל0.01 שניות.

המגן צפוי להיות שימושי ב2150 כשטכנולוגיית ההיתוך הקר תומצא ותעבור מיזעור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי מנוט2 מקרטע למוטו X לא מקרטע ואני בקושי רואה את ההבדל בין 720p ל1080p. התמונה חדה יותר ואי אפשר לראות את המדרגות בטקסט, אבל לא משהו ממש עקרוני. אני מבין את היתרונות במסך סופר דופר חד למשהו כמו , ובכל זאת תוהה אם אי אפשר להסתפק במשהו קצת פחות פסיכי מ11K.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפל כבר הוכיחו שאם הם יוסיפו פיצ'רים, המפתחים כבר ימצאו להם שימושים יצירתיים.

בטכנולוגיה כזו לא תמיד צריך לחשוב על השימושים האפשריים מראש ולמה צריך את זה... בשביל לפתח את הטכנולוגיה תמיד צריך לשפר ולהמציא, גם אם אין לזה שימוש אמיתי.

וגם אם אין לטכנולוגיה שימוש אמיתי, התגלית והפיתוח שלה תמיד מוסיפה עוד ידע שיכול להועיל לפיתוח טכנולוגיות אחרות.

הטכנולוגיה מתפתחת בהמון שיפורים קטנים שבפני עצמם לא נראים תמיד שימושיים, אבל המכלול שלהם מאפשרים דברים טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיאורטית אם ישפרו את הבטריות לתת יותר לאורך זמן, בשילוב עם טכנולוגיית שבבים תלת מימדיים, קצת מזעור נוסף, ושיטת קירור טובה יותר, יהיה אפשר בסופו של דבר להשיג מספיק עוצמה גם להזיז רזולוציות המדמות ריאליזם.

אבל זה לא הולך לקרות בקרוב.

חשבתי על חוק מור.

מצד אחד אנחנו מכפילים כל הזמן כוח עיבוד.

אבל מצד שני יש אבולוציה של מורכבות השימוש ושיפור גראפי על רזולוציות קיימות, באופן שיוצר בואו נקרא לזה DRAG מאוד משמעותי במסלול הגדלת הרזולוציות.

אחרת היינו יכולים תיאורטית להכפיל רזולוציה כל שנה(אם תחום המסכים היה מספק את הסחורה כמובן).

המציאות מוכיחה שאפילו שקיימים מסכים עם רזולוציה גבוהה, הDRAG אותו הסברתי קודם מכביד מאוד על קפיצה משמעותית ברזולוציה.

לא מעט אנשים מגיעים למסקנה שצריך ועדיף לקפוץ קפיצות קטנות יותר ברזולוציית מסכים.

QHD למשל (1440P) זו הקפיצה הטבעית הבאה אחרי 1080P

הרבה יותר טבעית ונכונה מUHD/2160P.

וכל זה בלי שום קשר לגודל הפיזי של המסך.

כי כמובן שככל שהמסך קטן יותר פיזית(דבר שמקביל בדרך כלל גם לגודל ועוצמת המכשיר), כך רזולוציה גבוהה יותר הופכת למכבידה ומיותרת.

בסמארטפונים רזולוציות סופר גבוהות הם חסרות הגיון כרגע.

במסכי מחשב נראה שיש ממש מחסור במסכים בעלי "רזולוציות מעבר" אחרי 1080P.

אם רק היו 12XXP ו14XXP(שאין מספיק) ו18XXP היינו יכולים לעשות את המעבר ל4K הרבה יותר חלק.

ממילא הכל עובד לתלת מימד, ומנועים מותאמים לעבוד על כל רזולוציה בהתאמה.

גם מערכות הפעלה עברו התאמות כדי להתמודד עם רזולוציות שונות וגבוהות יותר.

כך שהגענו למקום בהיסטוריה בו אפשר וגם יהיה תועלת במגוון של מסכים עם רזולוציות שונות.

חבל שחברות כמו סמסונג מתעסקות עם שטויות במקום להתמקד במה שהעולם באמת צריך.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אולי אנחנו עדיין לא לגמרי שם מבחינת מערכות הפעלה.

מעניין איך וינדוס 10 מתמודד עם ענייני רזולוציות גבוהות.

בוינדוס 8 זה לא היה לגמרי מושלם, אבל בכל גרסת וינדוס מאז היה שיפור מסויים.

האם הגענו כבר לנחלה עם וינדוס 10?

שאלה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשרים תגובות שלא אומרות כלום... "וואו!" ו-"איכס!" ונראה שפה בערך מתמצה הפוטנציאל האינטלקטואלי של קוראי האתר. חבל שאין פה מודרציה שמטיסה על טיל טרולים, מאכילי טרולים, מכתירי טרולים ושאר חוטפי נושא לכיוונים שלא מעניינים אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...