המלצה לטלפון (גם סיני) עד 1000 שקל - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לטלפון (גם סיני) עד 1000 שקל

yortem

Recommended Posts

מצלמה לפחות 13MP ואיכותית

לפחות 2 ג'יגה זיכרון

רזולוציה לפחות 720x1280

מה אתם מציעים? הכי תמורה למחיר?

לבינתיים ראיתי את זה שקרץ לי

http://www.ebay.com/itm/GIONEE-ELIFE-E7-5-5-FHD-Android-Smartphone-3GB-32G-Quad-Core-16MP-2-2GHz-3G-GPS-/161667654785?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item25a424a481

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן אל תזמין את מה שהבאת כאן.

תקרא כאן על המומלצים

http://www.glouds.com/phone/

ותצטרף לקבוצת מכשירים סינים בישראל בפייסבוק לקרוא ולברר המלצות.

בכללי בתקציב כזה מומלץ רק סיני לדעתי, אתמול היה מבצע של XIAOMI MI4 ב1,000 שח אבל כבר פספסת - זה מכשיר עם 3GB RAM ומסך FHD, בנוסף מעבד כמו של G3 ועוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשום פנים ואופן אל תזמין את מה שהבאת כאן.

תקרא כאן על המומלצים

http://www.glouds.com/phone/

ותצטרף לקבוצת מכשירים סינים בישראל בפייסבוק לקרוא ולברר המלצות.

בכללי בתקציב כזה מומלץ רק סיני לדעתי, אתמול היה מבצע של XIAOMI MI4 ב1,000 שח אבל כבר פספסת - זה מכשיר עם 3GB RAM ומסך FHD, בנוסף מעבד כמו של G3 ועוד.

אבל בכל המקומות שראיתי היו רק המלצות טובות. אפילו באתר שהבאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפש המלצות טובות גם על גלאקסי 2 תמצא, העניין הוא שספציפית המכשיר הזה בא מיצרנית שאני לא הייתי סומך עלייה, בתקציב הזה ואפילו בפחות יש לך את הJIYAU S3 .

כדאי ללכת על משהו שיש לו שוק \ תמיכה , לאו דווקא של החברה אלא אפילו של אנשים ברשת.

מייזו M1 NOTE גם אופציה טובה. אתמול היה דיל מעולה של MI 4 ב1,000 שקל , חבל שפספת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תחפש המלצות טובות גם על גלאקסי 2 תמצא, העניין הוא שספציפית המכשיר הזה בא מיצרנית שאני לא הייתי סומך עלייה, בתקציב הזה ואפילו בפחות יש לך את הJIYAU S3 .

כדאי ללכת על משהו שיש לו שוק \ תמיכה , לאו דווקא של החברה אלא אפילו של אנשים ברשת.

מייזו M1 NOTE גם אופציה טובה. אתמול היה דיל מעולה של MI 4 ב1,000 שקל , חבל שפספת.

מה שפספסתי פספסתי, בכל אופן אני גם מדבר על 1000 כולל המכס, ואני רואה שחלק מהדברים ששווים יותר עולים משהו כמו 1300 עם המכס אז אני צריך פחות.

גלאקסי 2 אגב זה אחלה טלפון לזמנו :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-E7 דווקא כן מומלץ בעיקר בגלל המחיר לעומת המפרט שמקבלים.

אם ה מצלמה היא לא דיל ברייקר, הייתי הולך על ה-JIYAU S3. יש לו מצלמה טובה. זה לא גלקסי S6...אז תתאם ציפיות; אבל מצלמה טובה יותר ממכשירים סינים רבים (יש למכשיר חיישן 214 של סוני).

יש לי את המכשיר הזה והוא באמת מצוין.

שים לב שיש גרסת 2GB (מה שיש לי) ויש גם גרסת 3GB ראם שמגיעה גם עם .

כל השאר זהה במפרט הטלפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-E7 דווקא כן מומלץ בעיקר בגלל המחיר לעומת המפרט שמקבלים.

אם ה מצלמה היא לא דיל ברייקר, הייתי הולך על ה-JIYAU S3. יש לו מצלמה טובה. זה לא גלקסי S6...אז תתאם ציפיות; אבל מצלמה טובה יותר ממכשירים סינים רבים (יש למכשיר חיישן 214 של סוני).

יש לי את המכשיר הזה והוא באמת מצוין.

שים לב שיש גרסת 2GB (מה שיש לי) ויש גם גרסת 3GB ראם שמגיעה גם עם .

כל השאר זהה במפרט הטלפון.

גם אותו ראיתי, אגב לגבי E7, ראיתי שאמור לצאת E8 מישהו יודע מתי ומה יהיה המחיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...