מחשב חדש למשחקים - מפרט חלקי - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב חדש למשחקים - מפרט חלקי

bhaim

Recommended Posts

1. מה התקציב המקסימאלי? 2000 ש"ח (לא לקפוץ,פרטים למטה בהמשך)

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנסות לחסוך

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? עד 500 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים , עבודה משרדית

א) במידה והמחשב מיועד לתוכנות עיקריות ספציפיות, יש לרשום אותן ואופן שימוש (מזדמן/תדיר/כבד/פרנסה).

ב) במידה והמחשב מיועד לגיימינג, יש לציין: גיימינג

-אילו משחקים לדוגמא ישוחקו על המחשב. COD, batalfild4, crysis…

-מהי הרזולוציה הטבעית (מקסימאלית) של המסך שיחובר למחשב (ניתן לציין גם גודל מסך).מסך סמסונג SyncMaster T220 1680x1050 אין כוונה להחליף מסך

-לאילו הגדרות גרפיות מיועד המחשב (נמוכות/בינוניות/גבוהות)? כרטיס מסך קיים Gigabyte GTX 960 GV-N960WF2OC-2GD המקסימום שאפשר לסחוט ממנו בשימוש סביר.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ועוד)? אם כן, ניתן לרשום גם העדפות לדגמים.לא

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? מעבד, כרטיס מסך וכונן SSD + HDD, כונן אופטי

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)?5

6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לא

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים.עדיפות ל KSP או אייבורי ברחובות. אפשר גם להגדיל טיפה את הרדיוס לחנויות אחרות אם המחיר מצדיק את הנסיעה/משלוח.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע הבא.

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה). יציאות USBמרובות מאחור.

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לשמור אופק שידרוג לזיכרונות/כ.מסך אך לא מתוכנן שידרוג נוסף בקרוב.

12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות:

כבר רכשתי:

1. כרטיס מסך Gigabyte GTX 960 GV-N960WF2OC-2GD

2. מעבד i7-4790 box

3. 730 series 240GB SSD

· ספק הכוח הנוכחי שלי הוא כבר בן 7 בקרוב... HEC WIN550UB האם רצוי כבר להחליפו? (כרגע עובד תקין)

· מאווררים בחלק העליון של המארז – האם ממומלץ?

תודה,

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נדמה לי שלא כלכך הבנתי אותך,

אתה אומר שיש לך פה הכל חוץ מזיכרונות לוח ומארז ולטובת 'כל זה' אתה מתכוון להשקיע 2000 ש"ח יחד עם חריגה של 500?

מדוע ולמה? האם כוונתך לתקרת תקציבית בלבד משום שאין לך מושג לכמה זה עלול להגיע??

או שברצונך לכול שדרוגים לחומרה קיימת כמו למשל לכרטיס מסך (אולי למכור אותו להתארגן על 970 בתקציב שכזה?)

תסביר את עצמך ...

דרך אגב מאוד מעניין אותי כיצד הגעת למצב שיש לך מחשב שלם בלי לוח וזיכרונות (ואתה פותח דיון בפורום כדי לשאול איזה לרכוש) תוכל לנמק?

לשאלתך בנוגע לספק - עבור הכרטיס הנוכחי הכל נראה לי תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי לחדד את דברי,

כעובד אינטל אני יכול לקנות רכיבי מחשב מאתר ייעודי בהנחה.כמובן שעבור מוצרים של אינטל ההנחה משמעותית יותר ולכן הם נרכשו.המעבד,,וכרטיס המסך חדשים לגמרי (עדיין בקופסא) . את המחשב החדש אני רוצה לבנות כשהם משולבים בו.

באתר יש מבחר לוחות אם וזכרונות הרבה יותר מצומצם והם יקרים מדי עבור הצרכים שלי (ללא המהרה) ולכן אני צריך לוח שיתאים למעבד וכמובן .כמו כן אין שם פיתרונות לקירור ספקים או מארזים.

במפרטים דומים שיש בפורום ראיתי שעבור קירור,לוח, (16GB),ספק ומארז כבר מתקרבים לאיזור ה2000 ש"ח

היות ואני רוצה מארז שקט בעל טוב וספק מתאים וטוב אני חושב שאני במסגרת הנכונה.

כמובן שאפשר גם בפחות כל עוד אין התפשרות מוגזמת.

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי.

נתחיל מהספק, הספק הנוכחי שלך נראה מספיק טוב בשביל המערכת אך כיום יש תקנים חדשים וחסכוניים יותר.

אני באופן אישי הייתי חוסך את זה מעצמי אילו הספק הנוכחי שלי היה טוב מספיק אבל הבחירה היא שלך והתקציב מאפשר.

תרצה ספק חדש בתקן מחמיר או שנוותר עליו ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הספק הנוכחי יעשה את העבודה אז כמובן שהוא יכול להישאר...

שאלה קטנה,

הספק כבר כמעט 7 שנים אצלי, האם יש סיכון ליתר המערכת בשימוש בו?

חיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באופן אישי לא רואה בעיה עם 7 שנים ולכן אני לא צופה סיכון אבל אל תסמוך על דעתי. תתעניין ותשאל בפורום הייעודי לכך.

במידה ובחרנו להשאיר איתו עמנו, ננצל את התקציב בצורה הזו :

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il - רשת חנויות המחשבים האמינה והמקצועית בישראל

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer i11

כמות: 1 - מחיר: ₪156

לוח אם:

MSI H87-G41 PC Mate

כמות: 1 - מחיר: ₪406

מארז:

NZXT H630 Matte Black

כמות: 1 - מחיר: ₪843

זיכרון:

Hynix 16gb 2X8GB DDR3 1600Mhz - בקניית מחשב חדש בלבד

כמות: 1 - מחיר: ₪658

הרכבה:

הרכבת מערכת מחשב כולל בדיקות מלאות וחיווט ברמה גבוהה לחברי הפורומים חינם או בהזמנה מעל 3500 ש"ח - זמן הספקה בחנות עד 7 ימי עבודה

כמות: 1 - מחיר: ₪0

סה"כ: ₪2063

המחירים הינם כוללים מע"מ והם לתשלום בכ.אשראי עד 12 תשלומים שווים ללא ריבית.

תשלום מזומן (תשלום מזומן לשליח, צ'ק מזומן, כסף שטרות, העברה בנקאית) מקנה 2% הנחה

מחיר אחרי הנחת מזומן הינו: 2022 ₪

http://www.tms.co.il/preview/spec/djcf42zp

לוח תומך 32G במחיר מינימלי, קירור שקט ויעיל, 16G בשני סטיקים ומארז ענק בעל זרימת אוויר רצינית ומערכת פילטרים לסינון אבק יחד עם בידוד אקוסטי לרמת שקט גבוה.

התפרעתי פה עם התקציב אך אם תחליט שאתה רוצה להתייעל כלכלית אז המארז זה המקום הראשון לחתוך בו. מיד אחריו תוכל לרדת ל8Gזיכרון כיוון שאין צפי לניצול כל ה16G בזמן הקרוב

ואם עדיין יקר לך תוכל לבחור זול יותר בשליש המחיר (דגם REV7 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...