רגע לפני החשיפות הרשמיות: כל הפרטים על הסמארטפונים הגדולים של שנת 2015 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רגע לפני החשיפות הרשמיות: כל הפרטים על הסמארטפונים הגדולים של שנת 2015

taltarablus

Recommended Posts

עם מספר מכשירי הדגל מרכזיים הצפויים לצאת השנה ולשבור את השוק מחדש, החלטנו לאסוף עבורכם את המידע המעודכן ביותר שיש ברשת על הסמארטפונים המצופים ביותר של השנה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%a8%d7%92%d7%a2-%d7%9c%d7%a4%d7%a0%d7%99-%d7%94%d7%97%d7%a9%d7%99%d7%a4%d7%95%d7%aa-%d7%94%d7%a8%d7%a9%d7%9e%d7%99%d7%95%d7%aa-%d7%9b%d7%9c-%d7%94%d7%a4%d7%a8%d7%98%d7%99%d7%9d-%d7%a2%d7%9c-%d7%94/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

M9-אותו עיצוב סיים סיים כבר 3 דורות. לפחות נפטרו מהמצלמה המחורבנת

Z4-יקר ונראה מעולה

ONEPLUS-כבר לא זול כמו פעם אבל עדייו זול ממש לאנשים שיכולים להביא מחו"ל

LUMIA-מצלמה איכס.עיצוב נחמד.

IPHONE-זה . force touch נשמע מעניין

S6-יש הבטחה של לעיצוב מחדש. צריך לראות מה יהיה. הEDGE הוא עיצוב נוראי שאני מקווה שרק יגיע לגרסאות מיוחדות (קייסים שלא מכסים את הטלפון בגלל המסך)

G4- זה פשוט G3 שאולי יביא ניצול מקסימלי של השטח מסביב למסך. לא מעניין במיוחד

זה דיי שנה של REV2 ולא באמת חידושים. לדעתי הדבר הכי טוב מהשנה הזאת זה שהדור הקודם יהיה זול משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הטעם לעשות כתבה על "שמועות". איזה ערך יש לזה?

לא מבין למה מכשיר עם מסך של 5 אינצ' צריך רזולוציה יותר גבוהה מ-FULL HD, הרי הדבר הכי חשוב היום במכשיר סלולרי זה זמן , וכיאה לכתבה שלא נותנת שום מידע שימושי, אין שום התיחסות לא לגודל הסוללות ולא לזמני הפעולה של אף אחד מהמכשירים, ולכן, בזבוז זמן. חכו להכרזות ולסקירות יותר רציניות של המכשירים.

אני נשאר בינתיים עם ה-G3 שלי, המכשיר הכי חזק היום בשוק (לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...