שדרוג למחשב עבור משחקים ב2500 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג למחשב עבור משחקים ב2500 ש"ח

ItayMaoz

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מעוניין לשדרג את המחשב שלי. החלפתי לא מזמן מארז, ספק וHD (מפורט למטה), לכן אני זקוק רק ללוח אם, מעבד, זיכרונות וכ. מסך + הרכבה.

המפרט הנוכחי שלי הוא (חוץ מהמארז והספק ששדרגתי):

2rwkrp4.jpg

1. מה התקציב המקסימאלי? 2000 ש"ח

א) האם לנצל את כל התקציב או לנסות ולחסוך? לנצל הכל

ב) במידת הצורך - עד כמה ניתן לחרוג מהתקציב? 100-200 ש"ח

2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? משחקים. המחשב מחובר למסך 23'' ברזולוציה של 1920*1080. אני מעוניין להריץ משחקים חדשים שיוצאים בהגדרות גבוהות.

3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, ועוד)? אין צורך בציוד היקפי

4. האם יש רכיב שאין צורך לכלול במפרט? לא צריך HD, מארז (יש לי את המארז: Antec GX900 Army Edition MidiTower) וספק (ספק 550W של שהגיע עם המארז)

5. עד כמה חשוב השקט בסולם של 1 עד 8 (8 = יש לנסות ולהקפיד על השקט)? 6

6. האם מתוכנן (OC)? אם כן איזה (קל, בינוני, כבד)? לא מתוכנן

7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? אין צורך במערכת הפעלה, רצוי לכלול הרכבה של המחשב

8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? לא אכפת לי המקום, אבל שיהיה בת"א.

9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבוע-שבועיים הקרובים

10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן? (לדוגמא תמיכה בהתקנים/חיבורים כגון FW/RAID/USB3/ESATA, חיבורי האודיו מרובים/חיבור אופטי, דרישה לחומרה ספציפית וכדומה).

11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? האם מתוכנן שדרוג מאסיבי של המחשב בעתיד? לא

תודה רבה, איתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ מה בעצם גורם לך לרצות להשקיע במחשב הזה במקום לרכוש מחשב חדש לחלוטין ??

מלבד המארז והספק החדשים שלך, אי אפשר להשתמש בכלום. מארז וספק נורמליים עולים היום בערך 400 ש"ח.

אני מציע שתוסיף את הסכום הזה לתקציב ותשאיר את המחשב הקודם בחיים, אפילו תתרום אותו למישהו שאין לו.

(הספק והמארז החדשים שלך לא רעים בכלל, תקח אותם למחשב החדש וליישן תרכוש ספק מארז ב200 שקל רק כדי להשמיש את היישן ולא לזרוק אותו לפח)

בלי קשר אולי אפשר לעשות שימוש בכונן הקשיח ובכונן הדיסקים הקיימים אך אני ממליץ להימנע.

תחליט מה קורה איתך ותודיע.

אגב יהיה בין קשה לבלתי אפשרי להרכיב מחשב גיימינג טוב בתקציב כזה, לכן אני מציע שתתפשר על אפשרות לרכישת כרטיס מסך משומש כדי לחסוך בכסף ולייעל את התקציב הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...