צריך המלצה לטאבלט, תקציב בערך 2,000 ש"ח - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה לטאבלט, תקציב בערך 2,000 ש"ח

sashakrik

Recommended Posts

שלום,

אני מעוניין לרכוש טאבלט לצרכים הבאים: צפיה בסרטים/סדרות, יוטיוב וקצת משחקים.

התקציב בערך 2,000 ש"ח.

מבחינת הדרישות חשוב לי:

א) מסך בגודל של "8 - "9.

ב) רזולוציית מסך לפחות 1080p.

ג) זמן סוללה ארוך.

ראיתי סקירות של מספר טאבלטים אבל בכל אחד מהם מצאתי משהו שלא מתאים לי:

LG G PAD 8.3 - קראתי שהמעבד שלו די חלש וזמן הסוללה נמוך.

NEXUS 9, iPad air 2 - היחס מסך שלהם זה 4:3 מה שלא כל כך מתאים לצפיה בסרטים/סדרות.

samsung tab s 8.4 - לא אוהב את זה שיש לו מקשים פיזיים.

אני מאוד אשמח לקבל המלצות לטאבלט.

תודה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מעוניין לרכוש טאבלט לצרכים הבאים: צפיה בסרטים/סדרות, יוטיוב וקצת משחקים.

התקציב בערך 2,000 ש"ח.

מבחינת הדרישות חשוב לי:

א) מסך בגודל של "8 - "9.

ב) רזולוציית מסך לפחות 1080p.

ג) זמן סוללה ארוך.

ראיתי סקירות של מספר טאבלטים אבל בכל אחד מהם מצאתי משהו שלא מתאים לי:

LG G PAD 8.3 - קראתי שהמעבד שלו די חלש וזמן הסוללה נמוך.

NEXUS 9, iPad air 2 - היחס מסך שלהם זה 4:3 מה שלא כל כך מתאים לצפיה בסרטים/סדרות.

samsung galaxy tab s 8.4 - לא אוהב את זה שיש לו מקשים פיזיים.

אני מאוד אשמח לקבל המלצות לטאבלט.

תודה !

אני אומנם לא מבין כל כך בטאבלטים אבל אני יודע ששלושת הטאבלטים האלו הם ממש פופולאריים בקרב ה8 -9 אינץ'

פשוט קח את שלושתם כאופציה וחכה למענה של המומחים...

Dell Venue 8

http://www.dell.com/il/p/dell-venue-8/pd

Nexus 9

https://www.google.com/nexus/9/

nvidia Shield

http://shield.nvidia.com/gaming-tablet/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי כמה סרטוני ביקורת ביוטיוב על

Sony Xperia z3 compact

ועושה רושם שזה ברמה מאוד גבוהה.

איפה אפשר לרכוש אותו בדגם של 32 GB ? בזאפ רשומה רק חנות אחת שמוכרת את הטאבלט (GO MOBILE) אבל הם מוכרים את הדגם של 16 GB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

אחרי טקס CES 2015, השוק כל כך עמוס בבחירות שלא ידוע אם שווה לקנות עכשיו או לחכות.

שבב ה-X1 של נבידיה שיצא אמור להיות אגדי לגיימינג (אבל נוכחנו לראות עד כמה ה-K1 כשל במגוון הטאבלטים - nexus 9/ nvidia shield tablet/ mipad - כולם עם בעיות חום/וויפי/פגמים פיזיים, נראה לי המצב לא ישתנה לגבי החמוד החדש הזה).

כעיקרון אני גם מחפש טאבלט לקנות, אבל לצרכים די שונים (לימודים/קריאה/טסטינג).

על ה-Nvidia Shiled Tablet עשיתי כבר עבודת חקר, מילא, הייתה אחריות בארץ על המוצר ונציגות אז הייתי אומר סבבה, אבל אין (לא שזה עוזר לחברה מחו"ל.. אנשים שם כבר במוצר העשירי+ שהחליפו להם.. פשוט תעבור בפורום של הטאבלט ותראה.. או ב-REDDIT שלו.

iPad Air 2 הוא הטאבלט הטוב שיש לנו היום ביחס למחיר ולאיכות שלו לפי דעתי, אם לא הייתי מתעב בכל נפשי את מערכת ההפעלה הזו, הייתי קונה אותה (לא מבין מה הבעיה עם יחס 4:3 לסרטים, אני דווקא מעדיף את היחס הזה לכל דבר).

Nexus 9 - אין מילים לתאר את האכזבה ממנו, ולחשוב שהייתי קרוב לעשות לו pre-order, לפני שהוא יצא.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact - במחיר שלו, אני מעדיף לקנות iPad Air 2, למרות מערכת ההפעלה השנואה עליי, זה עד כמה לא שווה הטאבלט הזה, פשוט אין לו את החומרה שיש לשאר המתחרות.

Dell Venue 8 7840 - עולה 400$ ב-BestBuy, לפחות לעכשיו, צריך לראות מה הוא שווה, יחד עם טכנולוגיית RealSense של , ושזה לא איזה גימיק. בנוסף, 16GB לא מספיק לי לשיט.

והמכשיר שאני הכי מצפה לו, ולבינתיים יש אותו לקנייה רק בסין הוא ה- N1, שלפי דעתי הוא בעל המפרט העוצמתי ביותר ביחס למחיר זעום.

מקווה שמשהו פה עוזר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טאבלטים עם מסכי 4:3 לדעתי לא מתאימים לסרטים/סדרות כי יהיו פסים שחורים.

גם ל- N1 של יש מסך ביחס 4:3.

יש משהו בזה, אני לא כזה צופה גדול של סרטים/סדרות, אז זה לא משהו שיפגע בי.

אבל כן זה יהיה משמעותי בשבילך אם זה עיקר השימוש שלך, חבל בשבילך רק שהטרנד לאחרונה הוא ה-4:3 בטאבלטים :)

בכל מקרה, ממליץ לך לבדוק את ה- Venue 8 7840 כי נראה לי שהוא יתאים לך, ולראות מה אנשים חושבים עליו (סיקורים מעפנים ביוטיוב בד"כ לא יודעים כלום מהחיים שלהם, אז אל תסתמך עליהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי חיפושים רבים באינטרטנט עושה רושם שהטאבלט שהכי יתאים לי זה ה- sony z3 compact אבל הוא מאוד יקר אז כרגע אני לא אקנה ונראה מה יהיה המחיר שלו עוד כמה חודשים.

אם אני ארצה לקנות אותו מ- handtec, כמה מיסים צריך לשלם ?

http://www.handtec.co.uk/sony-xperia-z3-tablet-compact-16gb-wifi-black-sgp611-1289-8661.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...