השוק הישראלי לוהט: 730,000 סמארטפונים חדשים בשלושה חודשים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

השוק הישראלי לוהט: 730,000 סמארטפונים חדשים בשלושה חודשים

taltarablus

Recommended Posts

IDC ישראל, שלוחתה בארץ של חברת המחקר העולמית, מציגה נתונים עדכניים על שוק הסמארטפונים הישראלי - עם מעט מאוד הפתעות

לכתבה: http://hwzone.co.il/idc-%d7%a1%d7%9e%d7%a1%d7%95%d7%a0%d7%92-%d7%95%d7%90%d7%a4%d7%9c-%d7%a9%d7%95%d7%9c%d7%98%d7%95%d7%aa-%d7%91%d7%a9%d7%95%d7%a7-%d7%94%d7%a1%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%a0%d7%99%d7%9d/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתעה גמורה.

הישראלים האהבלים קונים כל סמסונג שדוחפים להם, וגורמים להם להאמין שזה הדבר הכי טוב עלי אדמות.

חבל.. LG, וסוני הרבה יותר ראויות לכתר האנדרואיד.

אה כן ואפל, אבל אין לי מילה בנושא בתור iSheep

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל, אנשים קונים כל דבר חדש שיוצא, אני עם הSamsung S2 כבר 3 שנים ויותר איתו אין לי שום בעיה איתו.

אז אולי הסוללה יורדת מהר אך אני בקושי נוגע בפלאפון.

אני לא רואה סיבה לקנות פלאפון ב3 אלף שקל שבסופו של דבר אחרי כמה חודשים אתה תעשה איתו אותן פעולות בידיוק כמו בSGS2 שלי כמו רוב החברים שלי עם המכשירים החדישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתחשב בזה שהפער בין לסמסונג הוא בשלושה אחוזים בלבד, ושלסמסונג יש מגוון בלתי אפשרי של מכשירים בכל הגדלים והמחירים, בשונה מאפל שמייצרת רק מכשירים יקרים (ויקרים מאוד). מצטיירת תמונה מפתיעה: שולטת ללא עוררין עם קרוב לחצי משוק ההי אנד של הסמארטפונים.

פיספסתי משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס. אנשים לא גומרים את החודש, אבל נסחבים עם 6 ב4000 שקל. איך המספרים האלה בכלל הגיוניים? זה אומר שנמכרים 2.5 מיליון סמארפונים בשנה- אחד מתוך שלושה בני אדם החליף את הטלפון שלו בשנה החולפת? 70% מהישראלים מרוויחים פחות מהשכר הממוצע (שהוא די עלוב יש לציין) ו30% חיים בעוני ועדיין מחליפים טלפון באלפי שקלים? משהו לא מסתדר לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, פספסת, הנתונים הללו הם לפני המחירות של האייפון 6, מה שהולך להזניק את למקום הראשון, פשוט מהסיבה הראשונה שהמון אנשים חיכו למסך גדול בכמה שנים האחרונות. ד"א גם בארה"ב המצב קרוב יותר מאשר שאר העולם ביחס בין לסמסונג.

לגבי הדמגוגיה של מילקי (כשהכוונה כמובן היא שאנחנו משלמים הרבה יותר על סל קניות ממוצע חודשי ולא על מוצר מסכן שלא הכרחי) אם תסחום את זה לאורך זמן זה הרבה יותר גרוע מפלאפון (שגם שם המצב לא משהו, בעיקר בגלל מסי יבוא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...