Nexus Player: מכשיר האנדרואיד TV הראשון כבר כאן - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nexus Player: מכשיר האנדרואיד TV הראשון כבר כאן

taltarablus

Recommended Posts

אולי הוא המוצר שקיבל הכי פחות תשומת לב באירוע ההשקה הנוצץ, אבל ה-Nexus Player של גוגל ואסוס בהחלט מביא פתרון מעניין שמנסה לשלב בין עולם הקונסולות לעולם הטלויזיות החכמות

לכתבה: http://hwzone.co.il/nexus-player-%d7%9e%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%a8-%d7%94%d7%90%d7%a0%d7%93%d7%a8%d7%95%d7%90%d7%99%d7%93-tv-%d7%94%d7%a8%d7%90%d7%a9%d7%95%d7%9f-%d7%9b%d7%91%d7%a8-%d7%9b%d7%90%d7%9f/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מקונסלת משחק מבוססת + היכולות של ה- chromecast אני לא רואה לזה שום שימוש בארץ, תקנו אותי אם אני טועה (מקווה לטעות)

גם היכולות של זה כקונסולת משחק מוגבלות מאוד,

רק 1GB ראם והמעבד כנראה יהיה חלש ולא יתאים כל כך למשחקים.

אבל עדיף לחכות ולראות ביקורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שזה בא עם מעבד של אינטל ולא מעבד ככה שתאורתית אפשר להתקין עליו חלונות או לינוקס.

אינטל החליטה להיכנס חזק לשוק הזה שנשלט כיום ע"י מעבדי והורידה את המחירים למעבדי האטום.

חוץ מהמחיר אין פה משהו מיוחד כבר היום אפשר לקנות מיני עם מעבדי אטום.

זה חלק מטרנד חדש שהתחיל עכשיו , כבר פורסם פה על ה DOK של Shenzhen Apec וגם MINIX יוצאת בקרוב עם ה NEO Z64.

בקרוב כנראה נראה עוד מלא יצרנים סינים עם גירסאות משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם היכולות של זה כקונסולת משחק מוגבלות מאוד,

רק 1GB ראם והמעבד כנראה יהיה חלש ולא יתאים כל כך למשחקים.

אבל עדיף לחכות ולראות ביקורות.

מה? הרי כתוב בכתבה שהוא מצוייד ב-8GB של . חוץ מזה, תראה לי משחק שמגמגם על מכשיר עם 1GB (להזכירך מדובר על אנדרואיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? הרי כתוב בכתבה שהוא מצוייד ב-8GB של RAM. חוץ מזה, תראה לי משחק שמגמגם על מכשיר עם 1GB RAM (להזכירך מדובר על אנדרואיד)

זאת טעות בכתבה, למכשיר יש 1gb של ראם ו8gb של אחסון.

כל המשחקים בסדרת לא עובדים בכלל על מכשירים עם 1GB ראם,פיפא, modern combat 4 ו5,ורוב המשחקים "הכבדים" של gameloft.

אלה רק ההתחלה של המשחקים שמבקשים יותר מג׳יגה אחד של ראם.

ואלו המשחקים שבאמת תרצה לשחק על ה"קונסולה" שלך.

לא נוסיף לכאן את המשחקים שתאורטית אמורים לעבוד על 1 ג׳יגה אבל בפועל לא מצליחים לשמור על fps תקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...