הנקסוס 6: סמארטפון ענק, עוצמתי וחכם מבית גוגל ומוטורולה - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקסוס 6: סמארטפון ענק, עוצמתי וחכם מבית גוגל ומוטורולה

taltarablus

Recommended Posts

עם מסך של 6\", מעבד מרובע ליבות הרץ ב-2.7 גיגה-הרץ ומערכת הפעלה חדשה, גוגל מציגה לנו את מכשיר האנדרואיד הנחשק ביותר בשוק...עם תג המחיר הגבוה ביותר לסדרת הנקסוס עד כה

לכתבה: http://hwzone.co.il/%d7%94%d7%a0%d7%a7%d7%a1%d7%95%d7%a1-6-%d7%a1%d7%9e%d7%90%d7%a8%d7%98%d7%a4%d7%95%d7%9f-%d7%a2%d7%a0%d7%a7-%d7%a2%d7%95%d7%a6%d7%9e%d7%aa%d7%99-%d7%95%d7%97%d7%9b%d7%9d-%d7%9e%d7%91%d7%99%d7%aa/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא זהה כמעט ל g3 ולנוט 4 טכנולוגית ובמחיר, כרגע מה שמייחד אותו על המתחרים זה מערכת גוגל הנקייה. מבחינתי אם במבחני ביצועים הוא יצליח להוציא יותר זמן סוללה מהם זה המכשיר שאני אקנה. כמובן שלא הייתה שום שאלה אם המחיר שלו היה כמו בשנה שעברה.

וכדי להקדים את כל השונאים למיניהם, אומנם המכשיר 6 אינצ', אבל הגודל הפיזי שלו הוא רק 5 מילימטר יותר גבוה ורחב מהנוט 4. זה מעולה.

"אבל למה כזה גדול???" - כ זה מה שאנשים רוצים, זה מה שאנשים קונים, אני מרוצה מזה, מיליוני אנשים מרוצים מזה, אני מבין ומקבל שיש כאלה שלא מרוצים מזה, אבל אתם במיעוט, סקרים שנעשו על שימוש בסלולרי מראים שהרוב המוחלט של הפעולות שאנחנו מבצעים הם ויז'ואליות. גלישה, צפיה בווידאו, התכתבות, משחקים, קריאה, תמונות. חברות כבר לא מודאגות מה20 דקות בממוצע שרוב האנשים מצמידים את הטלפון לאוזן. כמובן שיש כל מני אנשים בוגרים יותר שתלויים בטלפון לשיחות ולא למשחקים, בשבילכם גוגל תמשיך למכור את הנקסוס 5, בדיוק כמו שסמסונג מוציאה גלקסי S מיני, ואפל הוציאה שני דגמי . זה השוק היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי s2, נקסוס, s3, s4, note 3 ו s5. בחיים לא החלפתי סוללה (למרות שאפשר), וכשהייתי צריך עוד זמן הבאתי איתי סוללה חיצונית או מטען.

כרטיס זיכרון? למה צריך כרטיס היום? יש 64 גיגה פנימי ומגוון שירותי ענן כמו דרופבוקס וגוגל דרייב עם אופציות של העלאה אוטומטית לתמונות

פעם היה בטלפון 8 או 16 גיגה ואז באמת היה צריך תוספת , אבל היום ממש מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...