ליטקויין - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליטקויין

GMTK

Recommended Posts

שלום חברים אני רוצה להתחיל לכרות ליטקויין לא אכפת לי להפסיד כסף פשוט מנסה דברים משהוא יכול להסביר לי מה לעשות?

אז ככה זה האתר פתחתי שם משתמש .

https://give-me-coins.com/pool/dashboard

הורדתי תתוכנה: GUIminer.

התוכנה מראה לי כאילו היא עובדת אבל משום מה אני לא רואה כלום באתר חייב עזרה תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חדש בעניין הזה. אני עובד עם cgminer כי guiminer לא עובד לי משום מה אבל אני אנסה לעזור לך.

ב host שים ltc-eu.give-me-coins.com וב פורט 3333 או 3334 (זה מופיע ב support > getting started).

username ו password מופיעים ב settings > workers באתר.

worksize 256

intensity זה הדבר שהכי משפיע על kh/s וזה בעצם כמה אתה מעמיס על הכ.מסך. אני שם 13 כשאני עובד עם המחשב ו 18 שאני לא.

thread concurrency תלוי בכ.מסך שלך, לפי מה שהבנתי זה shaders x 4, אצלי זה יוצא 5760.

עריכה: עכשיו ראיתי שבדיון על ביטקוין הכל עובד טוב ואתה מגיע ל 400kh/s שזה דיי טוב, איזה כ.מסך יש לך?

אתה אמור לראות באתר בעמוד הראשי https://give-me-coins.com/pool/dashboard יש You וליד זה Kh/s, זה אמור להתעדכן כש guiminer עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני חדש בעניין הזה. אני עובד עם cgminer כי guiminer לא עובד לי משום מה אבל אני אנסה לעזור לך.

ב host שים ltc-eu.give-me-coins.com וב פורט 3333 או 3334 (זה מופיע ב support > getting started).

username ו password מופיעים ב settings > workers באתר.

worksize 256

intensity זה הדבר שהכי משפיע על kh/s וזה בעצם כמה אתה מעמיס על הכ.מסך. אני שם 13 כשאני עובד עם המחשב ו 18 שאני לא.

thread concurrency תלוי בכ.מסך שלך, לפי מה שהבנתי זה shaders x 4, אצלי זה יוצא 5760.

עריכה: עכשיו ראיתי שבדיון על ביטקוין הכל עובד טוב ואתה מגיע ל 400kh/s שזה דיי טוב, איזה כ.מסך יש לך?

אתה אמור לראות באתר בעמוד הראשי https://give-me-coins.com/pool/dashboard יש You וליד זה Kh/s, זה אמור להתעדכן כש guiminer עובד.

אני עומד על בערך 3 ל5 KHS.

אבל יש בעייה נגיד שאני כורה ביטקויין זה זז לי באחוזין אבל שאני כורה ליטקויין משום מה אני לא רואה תאחוזים רואה שזה רק על 3 יש לך מוסג מה הבעייה?

כי שאני לוקח מהם תאיפי של הבייטקוין זה עובד ומראה לי אחוזים כאילו מראה תנועה למעלה במספרים וכוכוכ.

אבל שאני לוקח תאיפי של הלייטקויין וכורה אותו אני לא רואה אחוזים במספרים מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש טעם לכרות לייטקוין או כל מטבע אחר כרגע? עושה רושם שכל העולם מצטרף לטרנד מה שאומר שהקושי יעלה מהר מאוד (ולא נראה לי שהערך של המטבע יעלה גם כן, אפילו ההפך).

אם כן כורים - מה דעתכם על ה multipool שמחליפים מטבע באופן אוטומטי? עדיפים על סתם pool ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תוכנה כורת לייטקויין?

ועם אפשר הסבר על התוכנה בנוסף?

התוכנה שאני כורה איתה כרגע עובדת רק לביטכויין.

כנראה שיהיה קשה לכרות ולשדר אני רוצה ליראות כמה אני מצליח ביום כי זה יעזור לי עם חשבנות החשמל תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תבדוק שבאפשרויות תיקיה האפשרות להסתיר סיומות של קבצים לא מסומנת - כמו בתמונה.

עכשיו תיצור קובץ טקסט ותשנה אותו ל blabla.bat, תדביק בקובץ את ההגדרות האלה.

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer --scrypt -o ltc-eu.give-me-coins.com:3333 -u <username>.1 -p <password> --thread-concurrency 8192 -I 13 -g 2 -w 256 --gpu-engine 925 --gpu-memclock 1500 --gpu-powertune -20

תחליף את ה <username> ו <password> בשם והסיסמה של ה worker שלך כמו שמופיע באתר ב workers.

תעשה שמירה ותפעיל את הקובץ bat.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cgminer עד 3.7.2

https://litecointalk.org/index.php?topic=6925.0[/quote

ניכנסתי לאתר ולא מפיע שמה שום דבר להורדה....

- - - תגובה אוחדה: - - -

קודם כל תבדוק שבאפשרויות תיקיה האפשרות להסתיר סיומות של קבצים לא מסומנת - כמו בתמונה.

עכשיו תיצור קובץ טקסט ותשנה אותו ל blabla.bat, תדביק בקובץ את ההגדרות האלה.

setx GPU_MAX_ALLOC_PERCENT 100
setx GPU_USE_SYNC_OBJECTS 1
cgminer --scrypt -o ltc-eu.give-me-coins.com:3333 -u <username>.1 -p <password> --thread-concurrency 8192 -I 13 -g 2 -w 256 --gpu-engine 925 --gpu-memclock 1500 --gpu-powertune -20

תחליף את ה <username> ו <password> בשם והסיסמה של ה worker שלך כמו שמופיע באתר ב workers.

תעשה שמירה ותפעיל את הקובץ bat.

עעשיתי קובץ טקסט העתקתי מה שרשמתה שיניתי תשם משתמש והסיסמה.

עכשיו עם אני ישנה את הGPU EN זה ישנה גם בתוכנה נכון כי אני עושה את זה דרך התוכנה של הכרטיס.

כי עם אני יתן לכרטיס לעבוד כמו שעשיתי אז הוא יקרוס לי.

הדרך שהוא עובד בה הכי טוב זה GPU EN 930\ וGPU CLOCK 1450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

פשוט תעבור שוב בדיוק על הפרטים של האתר ושם משתמש ואל תשכח ששם משתמש צריך להיות מלווה בשם עובד לדוגמא ROLL.cage והסיסמא היא של העובד לא של הכניסה לאתר ותדווא שאם אתה משתמש בGUI MINER אז שהורדת את גרסת ה SCRYPT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...