Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ - עמוד 16 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday 2013 - ריכוז מבצעים בארץ

YairZ

Recommended Posts

• תגובות 310
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע, במחיר כזה לא אכפת לי אפילו לקנות שני סטים של 4 ויהיו לי 8 שיחזיקו עכשיו בכיף לשנתיים. למרות הכל, הסוללות שהגיעו עם העכבר מחזיקות כבר שנה.

אגב, על הסוללה שבעכבר רשום min 1,9000mAh ובאיביי הסוללות הן 3000. זה יהיה טוב לעכבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

If the batteries are the same voltage, the power delivered does not depend on the mAh rating, but the battery will last longer. mAh represents the length of time a battery will last if it is providing a certain amount of current. For example, if your LED flashlight draws 100mA of current from your battery (this depends only on battery voltage), a 1000mAh battery will last 10hrs, and a 750 mAh battery will last 7.5 hrs. These values only approximate the battery life, since other factors come into play, including operating temperature, type of battery (NiCad, Lithium ion, alkaline, zinc air, etc). Depending on the type, the life also depends on the magnitude of current; some batteries last longer (have a higher mAh rating) at low current levels than at high.

אבל קחו בחשבון שהרבה פעמים החברות הסיניות משקרות בקשר לmAh ובטריה עם 3000 יכולה להיות במציאות רק 2000.

בכל מקרה במחיר הזה גם 2000 יהיה טוב.

תכלס הסיבה היחידה שהבאתי אותם היא כדי שיהיה משהו בתוך השלט בזמן שאתם עובדים עם הכבל הטענה כדי שתוכלו לחסוך בבטריות מתי שאין צורך לבזבז(כשאפשר ועדיף לעבוד חוטי).

מנסיון שלי שלטי XBOX360 אלחוטיים יכולים לאכול בטריות בתקופות בהם חורשים על משחק מסוים.

טוב שיש אפשרות לעבוד חוטי, ואולי גם להפסיק להתקמצן על הפעלת VIBRATION(שזה מה שקרה לי בעקבות אכילת בטריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש את הMONSTER DNA שלפי הביקורת שהועלתה פה תומכות באנדרויד, ואני קניתי את הJBL SYNCHROS (שים לב שהדגם על הa בסוף תומך אנדרואיד), לא יצא לי לשמוע איתם אבל כל הכפתורים עובדים עם הGALAXY S3 שלי...

שני הדגמים נמצאים בBUG...

תודה. מישהו יודע אם ה DNA תומכות באנדרואיד? כי לפי האתר הרשמי כן לפי האתר של באג לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשימו לב עם הסוללות למשקל שלהן, בתכלס אם מחזיקים רבעיית ויש בצד 3 טעונות, זה הדבר היחיד שהייתי מתייחס אליו בקנייה

אני חושב שיש הבדלים של 20 גרם לפחות בין שונות, אם מדובר בעכבר קל זה יכול לעשות הבדל די משמעותי, ובמיוחד אם משתמשים בפד קשיח (חלק מאוד), מרגיש די מוזר שהעכבר מחליק בקלות אבל כבד להרמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Sanyo eneloops

הנטענות הכי טובות שאני מכיר.

מגיעות טעונות מראש מהקופסא, בעלות יכולת החזקת קיבולת מעולה.

נפחים של 2000-2500 mAh, בחבילות גדולות עולות 3 דולר החתיכה (יחסית לבטריות סיניות, זה באמת יקר) אבל לעכבר או למוצר אלקטרוני שאכפת לי ממנו אני מעדיף משהו איכותי.

ה-G700s מגיע עם eneloop בתוכו, והוא טעון ומוכן לשימוש ברגע שפותחים אותו (בהתעלמות מהעובדה שהוא יכול לעבוד חוטי) וזה מראה כמה המותג חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זכור לי אם העכבר הגיע טעון אבל הסוללה כבר גמורה. אני יודע שאפשר לחבר ולשחק חוטי אבל הפואנטה של העכבר היא להיות .

יכולתי אותה מידה לקנות עוד G500 וזהו.

אשמח להמלצה לסוללה איכותית לG700 שאוכל לשקול את כל האופציות.

איך יודעים אם הסוללה איכותית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בטריות של gp 2700 , כבר כמה שנים טובות , והיום יש לי שימוש פחות בהם (כרגע בעיקר לשלט 360 , בקרוב אולי גם לg700s , נראה מה יהיה) , אבל הם מחזיקות מצוין גם אחרי כל השנים ולא יקרות במיוחד.

כאן מצאתי אותם במחיר הכי זול:

http://www.electrocohen.co.il/Product.asp?productid=810

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב...

לפחות אם מבצעים בארץ אין, הטראד הזה בכל מקרה משמש למשהו...

אני חושב שמוצרים מאוד משתלמים מחו"ל יכולים להשתלב בדיון יופי, גם אם זה לא במבצע .

סך הכל זאת הסיבה העיקרית הראשית והיחידה שאנשים נכנסים לדיון, להשיג דיל טוב על משהו שאולי הם רוצים/צריכים.

ובאתרים כמו וALIEXPRESS ועוד כמה וכמה אתרים שבהם אפשר למצוא משלוחים חינם לארץ, זה נוח ופשוט בדיוק כמו לקנות בארץ(חוץ מזמן המשלוח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתכם - הסוללות הנטענות הם רק 1.2V זו סיבה שלדעתי הם לא שוות כי רגילות מתחילות מ 1.5V ולפעמים קצת יותר !

לכן עד היום לא השתמשתי בסוללות כאלו איפה שזה לא יעודי "רק" ל 1.2V ומרבית המוצרים צריכים 1.5V מעניין שלא פתרו עד היום (אולי לא רוצים?) את הבעיה הזו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...