האם המחיר שאני משלם לבזק הוא סביר? 105 ל30 מגה. - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם המחיר שאני משלם לבזק הוא סביר? 105 ל30 מגה.

Shtupel

Recommended Posts

שלום לכולם.

לאחר שיחה של כשעה עם מנהלת קשרי לקוחות של קבלתי הצעת שדרוג בכוללת 30 מגה ב105 שקלים לחודש.

גם היא וגם הנציגה הקודמת מקשרי לקוחות התעקשה שנגמר כל הקטע של לקוחות עיקשים שמקבלים מחיר מיוחד ועכשיו זה מחיר אחיד לכולם.

אני מרגיש שלא יכולתי להוציא ממנה יותר מזה.

האם גם את משלמים ככה?

שימו לב שאם הייתה לכם עסקה ישנה (עד שנה) אז מה שרשמתי לא רלוונטי מכיוון שזה קטע חדש בבזק שנכנס רק בחצי שנה הקרובה.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יודעים שאין לך הרבה מה לעשות. בהוט לא תקבל הצעה טובה יותר ותדרש להתקנה. אכן בעיה ידועה.

מי שאין לו מתקופות יפות יותר, לא ישלם פחות. הם מחזיקים אותנו בביצים, והם יודעים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דואופול אז או שאתה נכנס במבצע או שאתה אוכל אותה ומשלם מחיר מלא או 10 שקל פחות . אני כרגע עם 100 ב100 עם 100/3 אחרי שעברתי מ100 ב100 ל50/3 ב130 ואז בגלל המבצע ירד המחיר והמהירות עלתה. בפועל אני מקבל כ75~.

בהוט ההתקנה עולה 240~ שקל בזמן שבבזק זה 100 שקל למודם + כ150 שקל התקנה . אם יש לך נתב בזק בחיוב זיכוי יש קנס התנתקות אם עובר להוט . בהוט הם יכולים לשם את "קנס ההתנתקות הזה" אבל רק אם אתה עובר לטריפל . אם אתה קונה טריפל הם מוותרים על התקנה ועל הכל אבל אם אתה רוצה רק אתה משלם התקנה ואין לך מה להתמקח .

יש רק שתי חברות תשתית היום בארץ אז תבחר ותשלם. אם אתה לא צריך הרבה רוחב פס אתה יכול להשתמש באינטרנט של הטלפון הנייד בכ100 שקל לחודש ל3GB במהירות בסביבות 7mbps וכשחורגים מורידים לך את המהירות ל256 או 512 kbps (תלוי בחברה יש כאילו שמאיטות ל128 ) . עדיין האיכות של סלולרי לא יכולה להתחרות עם קווי אבל יש אנשים שלא צריכים יותר מזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דואופול אז או שאתה נכנס במבצע או שאתה אוכל אותה ומשלם מחיר מלא או 10 שקל פחות . אני כרגע עם 100 ב100 עם 100/3 אחרי שעברתי מ100 ב100 ל50/3 ב130 ואז בגלל המבצע ירד המחיר והמהירות עלתה. בפועל אני מקבל כ75~.

בהוט ההתקנה עולה 240~ שקל בזמן שבבזק זה 100 שקל למודם + כ150 שקל התקנה . אם יש לך נתב בזק בחיוב זיכוי יש קנס התנתקות אם עובר להוט . בהוט הם יכולים לשם את "קנס ההתנתקות הזה" אבל רק אם אתה עובר לטריפל . אם אתה קונה טריפל הם מוותרים על התקנה ועל הכל אבל אם אתה רוצה רק אתה משלם התקנה ואין לך מה להתמקח .

.

מה זה 100/3 ו50/3.?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...