איפה לראות דגמי ניידים בתל אביב? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה לראות דגמי ניידים בתל אביב?

mirileh

Recommended Posts

אחרי שנים שלא קניתי מחשב, אני הולכת לקנות מחשב נייד בתקציב 1500-1800 ש"ח. איפה באזור תל אביב שבו אוכל לראות ולהרגיש (מקלדת, מסך, משקל) ניידים בתקציב שלי?

ואם כבר המלצות, יש המלצות איפה לקנות? (שמתי לב שאיזה מקום בשם "חצי חינם" - http://www.fre.co.il - קיבל ציון גבוה בזאפ אבל לכו תדעו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי למצוא אותו ב zap ולראות את ההמלצות , אז אני לא יודע ..

בכל אופן תמלאי את השאלון שנמצא כאן : כאן.

ויוכלו להמליץ לך על נייד כלשהו .

לראות מחשבים את יכולה בכל חנות מחשבים , כגון: BUG , דפו , IVORY , KSP ועוד ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח גם להמלצות אז הנה התשובות לשאלון -

כמו שראיתם התקציב שלי מוגבל. 1500-1800. אולי אצליח למתוח אותו עד ל-2000 ש"ח.

צריכה לאזן שתי דרישות די הפוכות - כמה שיותר קל ונייד (רצוי עד 1.5 ק"ג, ואם זה לא פרקטי עד 2 ק"ג)

אבל גם כמה שיותר נוח לשימוש - מסך ברור ומקדלת נוחה.

* מטרות המחשב? עבודות משרדיות (אינטרנט ואופיס), צפיה בסרטים, מעט אבל גם - תכנות(HTML, ASP) ועריכה גרפית (דו מימדית)

* גודל המסך? חשבתי -13-15 אינטש. האם חשוב מסך מבריק או מאט? אין לי מושג. צריכה להתנסות (בגלל זה צריכה להגיע לתצוגה)

* רזולוציית המסך? (במחשבים מודרניים נעה בין HD 1366x768 לבין FHD 1920x1080, ולעיתים רחוקות מעבר לכך). ככל שהרזולוציה גבוהה יותר, כך יש יותר שטח עבודה, אך העצמים בתצוגה (טקטס, אייקונים קטנים יותר) - צריכה להרגיש מול הדגמים ולראות מה נוח. כמה שהתקציב שלי מאפשר.

* דרישות מיוחדות לאמצעי הקלט? (לדוגמה, מקלדת הכוללת numpad, עכבר trackpoint בנוסף לtouchpad)? צריכה לנסות. רגילה ל-numpad בנייח. לא ניסיתי עכבר trackpoint.

* משקל רצוי? עד 2 ק"ג ואם אפשר עד 1.5 ק"ג עוד יותר טוב.

* האם נדרש זמן סוללה ארוך? (מומלץ להגדיר מהו זמן סוללה ארוך לטעמכם) - 4-5 שעות

* האם יש צורך ביציאות מיוחדות? (eSATA, HDMI, VGA, ExpressCard...) - חיבור רשת ישיר

* Bluetooth? - אין צורך.

* גודל מינימלי וסוג של כונן קשיח? (HDD, SSD, או שילוב - דורש mSata) - כמה שהתקציב מאפשר

* כונן אופטי? - בגלל המשקל מוכנה להסתפק בכונן חיצוני

* האם דרושה תמיכה בתחנת עגינה ייעודית? כשהתקציב יאפשר לי - תחנת עגינה עם מסך גדול, מקלדת ועכבר בבית.

* האם נדרשת אחריות בינלאומית ? למה זה טוב?

* האם בתקציב צריך להיכנס רישיון למערכת הפעלה? רוצה Windows 7 Pro באנגלית (עם אפשרות הוספת עברית להקלדה)

* האם יש לכם העדפה לחברה כלשהי? לא אוהבת DELL. (ברור שלא מק). לנובו, HP, ASUS

* כל דרישה מיוחדת שחשובה לכם (מסך מגע, מסך מגע מסתובב, מראה, צבע...) - מצלמה טובה לשיחות וידאו

- - - תגובה אוחדה: - - -

וכאן ההמלצות על החנות בזאפ - http://www.zap.co.il/clientcard.aspx?siteid=1484

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...