מחפש המלצה לקניית מחשב בסכום של עד כ-3500 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש המלצה לקניית מחשב בסכום של עד כ-3500

zapta

Recommended Posts

מטרות המחשב - בעיקר ללימודים באוניברסיטה ושימוש ביתי רגיל, אם יש אפשרות שהוא ישמש כסטרימר ולא יקפיץ את המחיר אז סבבה

גודל המסך הוא 15.6

אני לא מבין ברזולוציות מספיק כדי להגיד מה אני רוצה, בתכלס FULL HD נשמע לי כמו סטנדרט בכל מחשב נייד חדש אז

אין משקל ספציפי, עדיפות לקל

סוללה חזקה בהתאם למשקל ולגודל, לא מפלצת כי בסופו של דבר רוב השימוש הוא בבית

יציאת HD זה חשוב ובנוגע לבלוטות' זה פחות

הייתי רוצה שיהיה לו מעבד חזק שישאר טוב גם לעוד 3 שנים, זכרון ראם בהתאמה וזכרון קשיח שיהיה הרבה, לפי מה שאני יודע הסטנדרט היום הוא הרבה מעבר למה שאני יכול לנצל

אחריות זה דבר די חשוב אצלי כי יש לי נטיה להרוס

אשמח שהמחשב יגיע עם מערכת הפעלה מקורית ועדיפות לוינדוס 8, אין סיכוי שאני אתחיל להתעסק עם הורדות לא חוקיות של תוכנות כמו אופיס לדוגמא

תמיד שמעתי שהמחשבים הניידים של מאוד חזקים ואמינים אך מצד שני הבנתי שלASUS יש המון חידושים במיוחד עם מסך מגע שזה יתרון גדול

צבע לא כ"כ משנה וגם לא המראה , חשוב שאיכות המסך תהייה טובה וכמובן שיחזיק לי יפה לפחות 3 שנים

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.1pc.co.il/product-3335-%D7%9E%D7%97%D7%A9%D7%91_%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%93_Samsung_NP370R5E_S01IL.aspx

בשביל מסך FHD איכותי תצטרך להגדיל את התקציב. אך גם המשקל יגדל בהתאם.

המחשב מגיע ללא צורב, בגלל זה המשקל הנמוך שלו מה שיתאים לך ללימודים לקחת איתך.

אם אתה ממש חייב צורב, אז תקנה אחד חיצוני בכ-160 ש"ח שיתחבר ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה אחי, באמת עונה על הצרכים שלי

אשמח לעוד חוות דעת מפני שזאת השקעה די רצינית מבחינתי ואני רוצה להיות בטוח שקניתי את הטוב ביותר עבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...