בעיה עם חברת אחסון אתרים Sweethome - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה עם חברת אחסון אתרים Sweethome

Splashy

Recommended Posts

אני מארחת בחברה הנ"ל אתר שלי ועוד מספר אתרים של אחותי כולל הדומיינים שנרשמו דרכם גם.

אחותי רצתה לבטל את חשבון האחסון של אחד מהאתרים. שלחתי להם מספר מיילים דרך האתר ולא קיבלתי תשובה.

לאחר מכן דיברתי איתם בטלפון והם אמרו לי שאני צריכה לשלוח פקס עם כל הפרטים ואז הם יבטלו.

מייד שלחתי פקס כמו שהם ביקשו. מאז עברו מספר שבועות ועדיין הם לא ביטלו כלום.

היום ניסיתי שוב להשיג אותם מספר פעמים והם לא ענו, ענו לי רק שירות של חברה חיצונית שלוקחת הודעות.

בגלל חוסר השירות והעובדה שאין עם מי לדבר ובעיקר בגלל העובדה שזה שוק חופשי ואי אפשר לכבול אותי, אני רוצה להעביר את האתרים שלי לחברת אחרת.

נכנסתי לממשק באתר של Sweethome כדי לראות איך משנים nameservers ולחרדתי ראיתי שאין אפשרות לשנות (אין כפתור Edit או משהו דומה).

רציתי להתייעץ אתכם מה כדאי לעשות וכיצד לנהוג, אין עם מי לדבר אצלם ואני לא מוכנה להישאר שבויה של החברה הנ"ל או של שום חברה אחרת לצורך העניין.

אודה לעצתכם בנושא.

תודה רבה מראש לעוזרים.

גלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לעדכן שדיברתי עם גלקום (רשם הדומיין) בעצתו של מישהו מפורום אחר שעוסק בתחום ואחרי שיצרתי משתמש חדש באתר שלהם ושלחתי פקס עם פרטים מזהים שלי, הדומיין הועבר למשתמש שלי ויש לי סוף סוף גישה לפאנל הניהול של הדומיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ לעתיד, לעולם אל תרשמי דומיין אצל ספק האחסון. אם הוא נבזי במיוחד הוא גם יכול לרשום את הדומיין על שמו (במיוחד אם זה "חינם"), ואז הוא תופס אותך במקום רגיש במיוחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

גם אנחנו נפלנו עם חברת אתרים Sweethome הם גבו מאיתנו שנה מראש מעל 1100 שח השרת שלהם לא התאים למערכת שלנו וברוב חוצפתם האשימו את המתכנתים שלנו ששהעיה היא בקוד של המערכת (מערכת שעבדה בצורה מושלמת מייד כשעברנו לאחסון אחר בחברה אחרת ) עיכבו אותנו 3 חודשים במתן פתרון ועד היום הזה לא החזירו לנו את הכסף למרות התחייבות מפורשת שלהם לעולם לא נאחסן אצלם אתרים נזהר מהם כמו מאש שירות גרוע אין מענה התנהגות שחצנית לא מאחסנים אתרים חברת אתרים Sweethome

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...