בפעם הראשונה תמונה מפעילות מוחית - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בפעם הראשונה תמונה מפעילות מוחית

mikko

Recommended Posts

wow! איזה טירוף! חוץ מזה שלבחור הייתה קצת ראיה סלקטיבית והייתה איזה תמונה שראו בחור אבל במחשבות שלו ראו בבירור דמות עם שיער ארוך, ועוד פעם שראו את המטוס ובמחשבות שלו לא ראו את המטוס אלא איזה עיר מרחוק או משהו כזה.

מ-ד-ה-י-ם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת זה נראה מזויף,

אבל אם להתייחס לזה, אולי התמונות הן בעצם מה הבן אדם רואה/מבין/מדמיין באותה שניה, כלומר זה שחזור עם המון דברים מעבר לפני שהמוח "החליט" מה הוא רואה...

סרטון מעניין בכל אופן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו או לא, את ההבנה של איך מערכת הראיה במוח עובדת כבר מזמן הבנתי ברמה עמוקה יותר ממה שאפשר להבין או לראות מהתמונות האלה.

עדיין, נחמד מאוד לראות שיש התקדמות בטכנולוגית ההדמיה.

אני מניח שיהיו לזה לא מעט ישומים.

זה קצת כמו להסתכל מחלון אל תוך המוח, אבל באופן די שטחי.

מערכת הראיה האנושית היא כמו יצור חי (לא כמו, היא יצור חי) שמשתנת ונבנת וצומחת ללא הרף.

באותו חלק במוח של מערכת הראיה אפשר לראות ולהבין באופן ישיר מאיפה הדמיון שלנו מגיע.

למרות שאתם חושבים שאתם רואים את מה שקיים, ככל שעובר הזמן אתם רואים יותר ויותר את מה שקיים על גבי מה שהיה.

וזוהי בעצם תמצית הוויתו של האדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדהים. פשוט מדהים. מעניין אם יוכלו ליישם את הטכנולוגיה הזאת גם בתחום החלימה (לראות מה האדם חולם) כי אני גם נכנסתי לזה דיי עמוק בתחום החלימה הצלולה ואני זוכר שכבר שם הצליחו לעשות דבר דומה אבל איכות התמונה שהתקבלה הייתה הרבה הרבה פחות איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמינו או לא, את ההבנה של איך מערכת הראיה במוח עובדת כבר מזמן הבנתי ברמה עמוקה יותר ממה שאפשר להבין או לראות מהתמונות האלה.

עדיין, נחמד מאוד לראות שיש התקדמות בטכנולוגית ההדמיה.

אני מניח שיהיו לזה לא מעט ישומים.

זה קצת כמו להסתכל מחלון אל תוך המוח, אבל באופן די שטחי.

מערכת הראיה האנושית היא כמו יצור חי (לא כמו, היא יצור חי) שמשתנת ונבנת וצומחת ללא הרף.

באותו חלק במוח של מערכת הראיה אפשר לראות ולהבין באופן ישיר מאיפה הדמיון שלנו מגיע.

למרות שאתם חושבים שאתם רואים את מה שקיים, ככל שעובר הזמן אתם רואים יותר ויותר את מה שקיים על גבי מה שהיה.

וזוהי בעצם תמצית הוויתו של האדם.

psychedelic substances ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

http://http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4143226,00.html

חלום או מציאות? חוקרי מוח הצליחו לקרוא חלומות כל אדם חולם מידי לילה, אך אפילו פרויד לא הצליח לתעד את חלומותיהם של מטופליו באופן מלא. כעת מנסים מדענים מגרמניה לעקוב אחר חלומות באמצעות מכשיר fMRI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...