עור אדום אחרי גילוח - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עור אדום אחרי גילוח

wooper

Recommended Posts

הרגע אמא הביאה לי מהדואר את החבילה עם השיק בתוכה, תכף אלך להתגלח ואדווח.[br]פורסם בתאריך: 2.11.2010 בשעה 17:53:30

טוב, אין מה להכביר פה במילים - חד משמעית יותר טוב מהג'ילט פיוז'ן שהתגלחתי בו עד עכשיו
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב יותר באיזה אופן ? זו סכין חדשה ובנוסף יש שם 5 סכינים, כך שאל תתייחס לעניין מהירות הגילוח בהנפה אחת כי מן הסתם שזה יהיה גם יותר חלק וגם יותר מהיר כי יש יותר להבים לחתוך שיער ולאסוף גושי שיער חתוך (אל תוך החריצים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב יותר באיזה אופן ? זו סכין חדשה ובנוסף יש שם 5 סכינים, כך שאל תתייחס לעניין מהירות הגילוח בהנפה אחת כי מן הסתם שזה יהיה גם יותר חלק וגם יותר מהיר כי יש יותר להבים לחתוך שיער ולאסוף גושי שיער חתוך (אל תוך החריצים)

גם בג'ילט פיוז'ן יש 5 להבים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. אני כמובן משווה לפזיו'ן שלי שגם הוא כולל 5 להבים וגם בוא אני יודע מה ההרגשה של גילוח כשאני שם סכין חדשה - ככה שההשוואה פה הוגנת לחלוטין לדעתי.

בכל מקרה, מישהו יכול להסביר לי מה זה החלק הזה שמתורמם לו מעל הסכין? הפלסטיק הלבן הזה? יש לזה שימוש או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משתמש בהיידרו 5 אני לא יכול בדיוק לענות אבל אני אנסה בכ"ז.

ב- Quattro Titanium הלהב העליון (מעל הפס הכחול) משמש לקיצוץ פאות/זקן.

schick-quattro-trimmer69.jpg

עריכה: תשכח ממה שרשמתי.

תכנס לכאן:

http://www.schickhydro.com/products-hydrofive.asp

ואח"כ ל- FLIP TRIMMER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן...יש לי שאלה

עד לפני יומיים היה לי זקן מעוצב , פס כזה שמתחיל באיזור האוזן והולך לאורך הלחי התחתונה עד לאוזן השניה.

לפני יומיים החלטתי להוריד את הזקן בגלל שבקרוב אני מתגייס.

שמתי לב שבגילוח, דווקא באיזור הסנתר הזיפים הקטנים הם כל כך קשים - כשאני מגלח אותם אני ממש מרגיש כאילו אני מגרד ברזל [ :screwy:], וכתוצאה מכך האיזור די כואב וישנם חתכים קטנים קטנים במספר נקודות.

האם משהו חווה משהו כזה לארח הורדת זקן?

יש עצות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה באזור הצוואר, שם גם נראה לי העור רגיש יותר (אצלי לפחות). בכל מקרה, זה לא ממש משנה אם מישהו חווה את זה או לא - כל אחד שונה ולכל אחד זיפים שונים, גדילה שונה וכו'. אם אתה חווה את זה תנסה לגרום להטבה - תנסה סכין אחר (עדיפות לחדש מהאריזה, אפשרי שהסכין שלך פשוט כבר התבלה), תנסה להתגלח בתוך המקלחת, תנסה קרמים שונים ומשונים - עד שתמצא מה טוב לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה באזור הצוואר, שם גם נראה לי העור רגיש יותר (אצלי לפחות). בכל מקרה, זה לא ממש משנה אם מישהו חווה את זה או לא - כל אחד שונה ולכל אחד זיפים שונים, גדילה שונה וכו'. אם אתה חווה את זה תנסה לגרום להטבה - תנסה סכין אחר (עדיפות לחדש מהאריזה, אפשרי שהסכין שלך פשוט כבר התבלה), תנסה להתגלח בתוך המקלחת, תנסה קרמים שונים ומשונים - עד שתמצא מה טוב לך

הקטע שזה קורה רק באיזור הזיפים שבסנטר, בכל האזורים האחר שבו היה הזקן[ ז"ל :(] הכל הולך חלק.

לפני שהיה לי את הזקן, לא היו שום בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...