תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם - עמוד 5 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תכירו את אידה: האמא הקדומה שלכם

עכביש בכביש

Recommended Posts

מצא שיטה מעולה לבחון את האמונה שלנו:

עשה הכל, אבל הכל כדי להוכיח לנו שהוא לא קיים, שתל אין ספור הוכחות לכך בעולם שברא ועשה הכל כאילו היה שם כבר 4.5 מיליארד שנה, הכניס גם הוכחות לקיומה של האבולוציה והמפץ הגדול וכו וכד', וכל זה - רק כדי לראות אם למרות הכל אנחנו נמשיך להאמין שזה לא ככה, והוא ברא הכל בהוקוס פוקוס בתוך 168 שעות אי שם לפני 6,000 שנה.

פשוט גאון! והפרס הגדול למי שימשיך להאמין למרות הכל - שטריימל + מקומות טובים בעולם ... הבא!....

אני חושב שיש דבר שבכלל דופק את החרדים וזה שגילו תרבויות ובני אדם שהיו קימות הרבה ליפני 6000 שנה

התגליות האלו פשוט לא עומדות בעניין ה"6000" שנה

חוץ מיזה מנהיגי הדתות לא מטומטמים הם יודעים "לשנות פירושים" שצריך

בטח יפרשו שה"6000 " זה בעצם 6 מילירד וכמה החכמים של אז צודקים

והבלגן שהיה בעולם בסיפור אדם וחווה מספר על התקופה של כדור הארץ הקדום

ושהדינוזאורים היו ניסוי של אלוהים שלא הצליח אז הוא השמיד אותם

בטח ימצאו כמה משפטים על זה בסיפרי התורה שיתאימו לפרוש

הכל אפשר להמציא -גם ככה זה לא עומד במבחן מדעי כלשהו

יש גם את הבולשיט שהם אומרים שהתנך מנבא את העתיד ושבדקו את זה אם ספרים אחרים יתגלה כמה זה בולשיט

כי בספרים מרובי דפים וכתב באופן כללי אפשר לימצוא נוסחאות ולגלות בהם "נבואות" מה שכמובן בולשיט כי זה דבר שקשור במטמטיקה ואנשים לא מבינים את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקופות זמן של בערך חצי מיליארד שנה אחורה. עכביש צודק בכך שהסתברותית סביר להניח שהיצור הראשון היה אירוע במיקום יחיד. אבל אל תשכח שהיו לו מיליונים של שנים שהוא היה לבד בשביל להתרבות ולפוצץ את האוקיינוס הענק שהיה קיים אז. מרגע שהייצורים הראשונים מילאו את האוקיינוסים, החיים הם כבר לא אירוע נקודתי.

בנוגע למוצא האדם ("המודעות") יש אכן תיאוריות שטוענות שההומינידים בנקודה מסוימת היו קרובים מאד להכחדה, עד שנשארו רק כמה אלפי פרטים. בנקודה הזו התפתחו כל המאפיינים שהתגבשו לכדי האדם המודרני, ומשם התפשטו לכל עבר. אירוע כזה מסביר את השונות המעטה שיש בין בני האדם למרות הפיזור הנרחב שלהם בעולם.

יש בזה היגיון של ברירה טיבעית , אם אני אנסה לראות על ההיגיון בלבד , אז ארוע היתפתחות החיים היה ארוע מקומי ואותו יצור אכן התפשת ברחבי אותה יבשת אחת שהלכה ושינתה מיקום תודך כדי היפרדות והתחלקות משאר היבשות ( כלומר על כל חתיכת אדמה שהיית היה כבר את היצור החיי וכתוצאה משינוי המקום קרי תנועת היבשות במרב כדור הארץ אותו יצור קדמון התפתח לסוגים שונים , כי באמת מי שמסתכל יכול לראות שכל היצורים החיים מאוד דומים אחד לשני ( תלוי רק באיזה רמה מסתכלים וברמת התא כולם דומים אחד לשני ( אלא אם כן מישהו יתקן לי את זה , כמו שכבר פעם אמרתי בקשר לפיטריות ) ,

כמובן שיש חלוקות שונות כגון : חלוקה למשפחות , חלוקה על פי מבנה , חלוקה על פי .

מנצלים את ז יפה מאוד בהאנשה והנפשה של יצורים חיים בעיקר בסרטים לילדים . ( כלומר את הדימיון הרב בין כל הברואים של כדור הארץ )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות שלא הייתה נדידה ואם הייתה הייתה בקנה מידה קטן

למה לא יכול להיות לדוגמה שבמספר מקומות התפתחו חיים בו זמנית (בטווח של מאה אלף שנה)?

הרי ברגע שיש מים שזה אחד התנאים ההכרחים לחיים מה מונע בעצם שהחיים התפתחו במספר מקומות?

היו מספר דמוי אדם שחלקם נכחדו ואילו הומו ספיאנס נשאר ואם נסתכל יש גיוון כל כך גדול בין האנשים לדוגמה: השבטים שמצאו באינדונזיה, באמזונס, אוסטרליה

יכול להיות שלא היה אב קדמון יחיד שממנו התפתח המין שלנו אלה מספר, כמובן שלזה אין ממש הוכחה אבל זאות גם אופציה והיא די הגיונית אם אנחנו מסתכלים על בעלי החיים האחרים

הגיוון שאתה מתייחס אליו מטעה מאוד,משום שמספר הגנים אשר קובעים מראה חיצוני וגובה הינו אפסי וזניח לחלוטין.

מבחינה ביולוגית טהורה אין למעשה כיום גזעים שונים של בני אדם.(כמו שיש גזעים של קופים כגון גורילות,שימפנזות,אוראנג-אוטנגים,בבונים וכיוצא בזה)

זאת שגיאה נפוצה בקרב האוכלוסיה בדומה לשגיאה שבה פירות נחשבים בטעות כירקות,רק משום שהם אינם מתוקים.

ההוכחה הכי קרובה לכך שיש אב קדמון משותף ושלמעשה אין היום בכלל גזעים שונים של בני אדם, היא שאם תיקח אבוריג'נית

שחורה ,נמוכה עם שער מקורזל מהמדבר האוסטרלי (ככול הידוע לי האבוריג'ינים זאת קבוצת האוכלוסיה העתיקה ביותר והכי קרובה להומו -סאפיינס הראשון)

ותזווג אותה עם שבדי,בלונדיני,גבוהה עם שער חלק,אזיי בכל זאת יוולדו להם צאצאים משותפים שישאו את התכונות של שני הוריהם ויהיו פוריים ובריאים.

(אם יש לך ספקות בעניין,אתה מוזמן לעשות טיול באוסטרלייה,כמוני ולראות זאת במו עינייך).

אם המרחק הגנטי היה גדול,אזי לא היתה מתבצעת כלל הפרייה או שהילדים היו עקרים בדומה לפרד שהוא תוצאת זיווג של סוס וחמור.

אגב,כבר הוכח מדעית באין ספור מחקרים שככול שהמרחק הגנטי בין ההורים יותר גדול אז גם הצאצאים המשותפים יותר בריאים

ועמידים .

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בזה היגיון של ברירה טיבעית , אם אני אנסה לראות על ההיגיון בלבד , אז ארוע היתפתחות החיים היה ארוע מקומי ואותו יצור אכן התפשת ברחבי אותה יבשת אחת שהלכה ושינתה מיקום תודך כדי היפרדות והתחלקות משאר היבשות ( כלומר על כל חתיכת אדמה שהיית היה כבר את היצור החיי וכתוצאה משינוי המקום קרי תנועת היבשות במרב כדור הארץ אותו יצור קדמון התפתח לסוגים שונים , כי באמת מי שמסתכל יכול לראות שכל היצורים החיים מאוד דומים אחד לשני ( תלוי רק באיזה רמה מסתכלים וברמת התא כולם דומים אחד לשני ( אלא אם כן מישהו יתקן לי את זה , כמו שכבר פעם אמרתי בקשר לפיטריות ) ,

כמובן שיש חלוקות שונות כגון : חלוקה למשפחות , חלוקה על פי מבנה , חלוקה על פי .

מנצלים את ז יפה מאוד בהאנשה והנפשה של יצורים חיים בעיקר בסרטים לילדים . ( כלומר את הדימיון הרב בין כל הברואים של כדור הארץ )

צורת החיים הראשונה התפתחה בים... ויכול להיות שהיא התפתחה לכמה משפחות (כאמור- ברמת התא כולם די דומים, והיצור הראשון הייה תא....) אבל זה לא שולל היווצרות של כמה צורות חיים במקביל... גם מליוני שנים יכולים להיות לא מספקים כדי שאותו תא יתפשט על כל האוקינוס... התנאים באותו אוקיינוס היו שונים בין מקום למקום, ואף אחד לא מבטיח שאותו תא (או אבולוציות שלו) יכלו להתקיים בכל האוקיינוס... לכן יש אפשרות שבמקומות שונים התפתחו צורות חיים שונות, שעברו אבולוציה דומה ובגלל זה הדמיון בין צורות החיים...

יש הרבה דברים לא ידועים, אבל החומרים שמהם נוצר החומר האורגני מפוזרים על כל כדור הארץ, ואין שום מניעה שהתקיימו תנאים דומים באזורים שונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע שצורת החיים היתפתחה בים , אנחנו כן משערים שהיא היתפתחה במים , אני דווקא הייתי חושב שצורת החיים קרי החיבור הראשון של התא היתבצע דווקא במיים שהיו על היבשה ולא בים שהוא תנועתי מידיי , אבל זה רק היגיון מדבר , אולי הווצרות החיים התרחשה במספר מקומות במקביל , אבל אני חושש ( וכבר הסברתי זאת ליפני כן ) שארוע בעל סיכויים הסתברותיים כל כך נמוכים לא יתרחש במספר רב של מקומות , שוב זה רק ההיגיון שלי מדבר , בהחלט יתכן שהתא הבודד שהחל להתחלק נפוץ בצורתו התאית על פני מקומות שונים ( כאן הוא כן היה יכול להשתמש בים ) ומשם הוא היתפתח בעת ובעונה אחת לצורות שונות של חיים על פי המיקום השונה של היבשות וכו' כלומר על פי התנאים הסביבתיים השונים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה מליוני שנים רמת הקרינה (UV) על פני כ"א הייתה גבוהה מידי בשביל קיום חיים והמים סיננו אותה מספיק...

ואף אחד לא שולל שהחיים נוצרו באיזה ביצה\ אגם\ מפרץ... חוץ מזה, גם הרכב המים הייה שונה- אויל לא היו זרמים חזקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משערים שהחיים התפתחו במים בגלל שהתנאים מחוץ למים הרבה הרבה יותר קשים וצריך מערכות מסובכות יותר בשביל לתפקד בהם. , נשימה, התרבות, תנועה, הכל יותר קל במים.

דווקא בגלל שהם זזים ויש זרמים וכו זה יתרון. לא צריך מערכות תנועה, מספיק לנוע עם הזרמים בשביל לעבור לאיזור עם ומקום.

סקלות הזמן מטעות. תחשוב שאדם כיום יכול ללכת ברגל ועם סירה ולהקיף את העולם בימי חייו. אז בטווח זמן של מיליון שנה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית צמחים חייבים מים

הם לא חייבים להתפתח במים ?

אתה בטוח ?

הרי זרע נובט אך ורק במים ! הצמח לא יכול להיוולד אם אין סביבה של מיים , זה שהלידה שלו מושההת זה רק כתוצאה מהמהות שלו שלוקחת את הזמן בצורה שונה ( איטית ) מצורות חיים אחרות , הוא רק עובד בקצב אחר לכן הצמח ניראה שונה , אבל הוא חיים וההיתפתחות שלו קרי הלידה שלו דורשת מים .

( זה שהזרע שלו לוקח את הזמן ולך זה נידמה כאילו הוא לא צריך מים זו רק הטעיה "קסם" שהצמח עושה לצורך הישרדות ) ( כמו להגיד שחתול זו חיה רכה רק בגלל שיש לה פרווה והיא מגרגרת )

אל תתבלבל , הטבע הוא יותר מטעה ( אני בטוח שיש יוצאים מהכלל במה שאני אומר או לפחות כאלו שדוחפים את ההגדרות עד לקצה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , זה עיניין של ראיה - לא עיניין לויכוח ,

אם אתה לא יכול "לראות" קרי מחשבה שאיננה ליניארית ( כמו למשל אחד ועוד אחד ) אז זה יהפך לויכוח .

זרע כדי לבצע את פעילות החלוקה בצורה שתהיה לידה של הצמח צריך סביבה של מים - חד וחלק , זה שאתה לא רואה את זה זה משהו אחר ,

אם תראה לי צמח שנובט בסביבה יבשה כאשר הוא איננו מחובר ליצור חי ( קרי מכיל מים ) אני אצטרך לשקול את דבריי שנית .

עד אז זה ויכוח מיותר .

נובט קרי ממשיך ביתר שאת /מאיץ את חלוקת התאים עד כדי "לידה" והיתפתחות בילתי ניתנת לעצירה אוטונומית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייה מעניינת מאוד :smile1: ולכל אלו שמאמינים שנוצרנו מי האלוהים אני מאוד מקווה שהסוד הגדול יתגלה לפחות בעוד 50 שנה,שהאלוהים שלכם הוא המצאה ולא יהיו עוד אנשים טיפשים שהורסים תעולם עם האמונה שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...