LG RENUAR - מכירים? מה דעתכם אל מול האייפון? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LG RENUAR - מכירים? מה דעתכם אל מול האייפון?

moshmushon

Recommended Posts

אתה נשמע ממש כמו FANBOY שבכלל לא יודע מה קורה מסביבו:

1. היבואן של בארץ נקרא ניופאן, מדובר באחד היבואנים הגדולים שמייבא בין היתר את טושיבה, אייסר, קנווד ו-HAIER.

2. עברו מ-WM לסימביאן? מעניין מאוד בהתחשב בכך שהם לא השיקו או הכריזו על אף מכשיר שמבוסס על סיבמיאן ולעומת זאת הכריזו על 2 מכשירים חדשים שיהיו מבוססים על WM 6.1 ומכשיר נוסף שיהיה מבוסס על אנדרויד (HTC MAGIC). אני אשמח לראות את ההצהרה שלהם שהם נוטשים את פלטפורמת ה-WM ועוברים לסימביאן...

3. מערכת ההפעלה ה"נפלאה" של האייפון מאפשרת להתקין מגוון רחב של יישומים על המכשיר. כמה חבל שאפל צריכים לאשר כל אחד מהיישומים, אין אפשרות לפתח בעצמך יישום ולהתקין אותו על המכשיר מבלי לפרוץ אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה נשמע ממש כמו FANBOY שבכלל לא יודע מה קורה מסביבו:

1. היבואן של בארץ נקרא ניופאן, מדובר באחד היבואנים הגדולים שמייבא בין היתר את טושיבה, אייסר, קנווד ו-HAIER.

2. עברו מ-WM לסימביאן? מעניין מאוד בהתחשב בכך שהם לא השיקו או הכריזו על אף מכשיר שמבוסס על סיבמיאן ולעומת זאת הכריזו על 2 מכשירים חדשים שיהיו מבוססים על WM 6.1 ומכשיר נוסף שיהיה מבוסס על אנדרויד (HTC MAGIC). אני אשמח לראות את ההצהרה שלהם שהם נוטשים את פלטפורמת ה-WM ועוברים לסימביאן...

3. מערכת ההפעלה ה"נפלאה" של האייפון מאפשרת להתקין מגוון רחב של יישומים על המכשיר. כמה חבל שאפל צריכים לאשר כל אחד מהיישומים, אין אפשרות לפתח בעצמך יישום ולהתקין אותו על המכשיר מבלי לפרוץ אותו.

דבר ראשון , אני ממש לא פאנבוי , אבל ממש לא!

לגבי הדברים שלך:

1.כנראה שאני לא הייתי ברור , התכוונתי שהוא יהיה זמין בחברות הסלולר (רק הדיאמונד אם אני לא טועה נמצא בשיווק בחברות הסלולר) ואז תהיה תחרות על המחירים והמחיר שלו יירד קצת.

2.עברתי על הכתבה שוב וכנראה התבלבלתי עם סאמסונג , יהיה להם מכשיר אומניהHD שכנראה בלבל אותי בשמו.

3.לא הבנתי מה פשר המשפט הזה , אני בכלל לא אוהב את האייפון...

לגבי מה עדיף , כל אחד והעדפות שלו , לדעתי אם אתה מסתכל מה אתה מקבל מהאייפון לעומת מה שאתה מקבל מHTC , נותן תמורה יותר טובה למרות שהוא עולה יותר...

"תמיד מחייך" , יש דרך לכתוב תגובות ולא צריך לתקוף אף אחד , קורה שבנאדם עושה טעות , קצת תרבות דיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי מה עדיף , כל אחד והעדפות שלו , לדעתי אם אתה מסתכל מה אתה מקבל מהאייפון לעומת מה שאתה מקבל מHTC , נותן תמורה יותר טובה למרות שהוא עולה יותר...

מה זאת אומרת כל אחד עם העדפות שלו .. מבחינת חומרה מבחינת ביצועים מי יותר טוב?

ואל תיקח את כ- אם אתה מדבר תן לי דגם מסויים שהוא במחיר של או פחות עם ביצועים של או יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון , אני ממש לא פאנבוי , אבל ממש לא!

לגבי הדברים שלך:

1.כנראה שאני לא הייתי ברור , התכוונתי שהוא יהיה זמין בחברות הסלולר (רק הדיאמונד אם אני לא טועה נמצא בשיווק בחברות הסלולר) ואז תהיה תחרות על המחירים והמחיר שלו יירד קצת.

2.עברתי על הכתבה שוב וכנראה התבלבלתי עם סאמסונג , יהיה להם מכשיר אומניהHD שכנראה בלבל אותי בשמו.

3.לא הבנתי מה פשר המשפט הזה , אני בכלל לא אוהב את האייפון...

"תמיד מחייך" , יש דרך לכתוב תגובות ולא צריך לתקוף אף אחד , קורה שבנאדם עושה טעות , קצת תרבות דיון.

לא התכוונתי שההודעה שלי תצטייר כמתקפה אישית עלייך אלא יותר תקפתי את ה-IPHONE ואת כת המעריצים העיוורים שלו, חלקם גאים בכך ובטעות שייכתי אותך לחלק הזה. קבל את התנצלותי.

לגבי הדברים שלך - שיוקו מספר מכשירים באורנג' וסלקום (TYTN, TYTN2 ו-DIAMOND), כרגע הדיאמונד משווק במלאי מצומצם באורנג' ולא נראה שתהיה השקה שלו בסלקום אבל זה בכלל לא משנה כי הרבה אנשים מעדיפים לרכוש אותו עם גרסת התוכנה המקורית שלו שתמיד יותר יציבה מהגרסאות של המפעילות הסלולריות, בארץ ובחו"ל.

אני לא שולל לחלוטין רכישה של ה- אך מדובר לדעתי במכשיר ששם דגש גדול יותר על יכולות מולטימדיה לעומת יכולות עסקיות, הבחירה היא בסופו של דבר לפי שיקולים אישיים אך חשוב לציין שגם הרנואר שדובר עליו בתחילת הדיון נחשב למכשיר מצוין בגזרת המולטימדיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת כל אחד עם העדפות שלו .. מבחינת חומרה מבחינת ביצועים מי יותר טוב?

ואל תיקח את HTC כ-HTC אם אתה מדבר תן לי דגם מסויים שהוא במחיר של אייפון או פחות עם ביצועים של אייפון או יותר...

אתה מוזמן לבוא אלי לראות את ה HD ואז תשווה ביניהם, עשיתי מבחן טוב לפני שלקחתי את האייפון ולא התלהבתי ממכשיר סגור שצריך מליון פריצות כדי להגיע לנקודה הרצויה..אין לי כוח להתעסק עם זה.

בכל מקרה, הבחור אמר שלא מעניין אותו פלאפון כי יש לו פלאפון מהעבודה..אם כך יש מחשבי כף יד שכל השימוש שלהם לרוב זה וכדומה כמו ה MIO האלו ושאר עוגיות...גם יותר זולים בהרבה מהאייפון וה HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך מדובר לדעתי במכשיר ששם דגש גדול יותר על יכולות מולטימדיה לעומת יכולות עסקיות

במה זה מתבטא?

איזה יכולות באייפון אתה רואה שאתה אם היית צריך לשים עליו דגש כחברת פלאפון היית שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא אלי לראות את ה HD ואז תשווה ביניהם, עשיתי מבחן טוב לפני שלקחתי את האייפון ולא התלהבתי ממכשיר סגור שצריך מליון פריצות כדי להגיע לנקודה הרצויה..אין לי כוח להתעסק עם זה.

בכל מקרה, הבחור אמר שלא מעניין אותו פלאפון כי יש לו פלאפון מהעבודה..אם כך יש מחשבי כף יד שכל השימוש שלהם לרוב זה וכדומה כמו ה MIO האלו ושאר עוגיות...גם יותר זולים בהרבה מהאייפון וה HD.

^^

מחזק את מה שחלפינו רשם.

אתה צריך לקנות את המכשיר שהכי יתאים לך מבחינת הצרכים שלך.

מה שכן , לדעתי האישית , הHD יושב עליך בול (הוא נותן לך את כל האופציות של מחשב כף יד בשילוב של ,סלולרי ואינטרנט אלחוטי).

הדבר השלילי האמיתי שאני יכול להגיד עליו זה המחיר.

יש הבדל של כ-700 ש"ח בינו לבין האייפון 8GB (הפרוץ) למרות שראיתי עכשיו בזאפ 8GB SIM FREE מאפל באותו מחיר של הHD.

יש גם את הסאמסונג אומניה 16GB (וכולל גם חריץ הרחבה) שנראה על הנייר מרשים אבל אני לא מכיר ביקורות עליו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר השלילי האמיתי שאני יכול להגיד עליו זה המחיר.

יש הבדל של כ-700 ש"ח בינו לבין האייפון 8GB (הפרוץ) למרות שראיתי עכשיו בזאפ 8GB SIM FREE מאפל באותו מחיר של הHD.

למה כמה עולה הHD?

וחוץ מזה זאפ זה לא השוואה, יבוא היום ואנשים פשוט יהיו נחמדים וירביחו את הכסף שלהם ע"י פרסומות ודברים כאלה ולא לרמות את הקהל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כמה עולה הHD?

וחוץ מזה זאפ זה לא השוואה, יבוא היום ואנשים פשוט יהיו נחמדים וירביחו את הכסף שלהם ע"י פרסומות ודברים כאלה ולא לרמות את הקהל..

אני מסכים אבל לקחתי את זה בתור נק' השוואה , הHD מתחיל בזאפ באיזור ה3800 אם אני לא טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן..קניתי את שלי לפני חודש + כמעט חודשיים ב 4000..

בכל מקרה הוא (פותח התראד) דיבר על אז תיארתי לעצמי דור 3 שעולה לא זול 3200+-, אם הוא לא התכוון לדור הנוכחי אז סתם דיברנו המון :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...