התלבטות בין 2 מעבדים - אשמח לייעוץ. - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין 2 מעבדים - אשמח לייעוץ.

Doron404

Recommended Posts

= קנה AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD

הבנתי נכון?

כי הבנאדם רוצה מעבד חזק... ומה לעשות עושה את זה כמו שצריך.

נ.ב אני עדיין בדעה של E7300 שמראה עליונות בעיקר ביכולת הOC

E7300 הוא אחלה מעבד..

אבל שוב..

פותח התראד לא רוצה ''להישאר מאחורה'' עוד כמה שנים..

לכן הוא חושב על 4 ליבות

לכן העלתי את נושא הQ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

= קנה AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD AMD

AMD המלך של הזירה , המעבד הכי חכם שיש עוד יבואו ימים יפים :funn:

הפיתוח של AMD בגרמניה ... בגרמניה תמיד יוצאים דברים טובים ובעיקר נולדים הפתעות אני סומך על הגרמנים עם חכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שתמיכה בסט פקודות חדש וליבת פנרין מקווצת זה כל כך להשאר מאחור.

אגב אני מודע לפועלה של ... ואני ממש לא מזלזל בהם.

אני מודע להברקה שקוראים לה athlon X2 שבאותם ימים הראתה לאינטל מזה מעבדים.

ואני מודע לשוק השרתים עם המעבדים המשוגעים, האופטרונים של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להמליץ על Q6600, המעבד הזה כבר שתי דורות אחורה! היום כבר המעבד הכי זול Q8200 במרובעי ליבות תומך ב-SSE4,

רוב התוכנות הגרפיות כולל מקודדים כבר עברו אופטמיזציה לסט פקודות החדש, אפילו מעבדי הפאנום 2 החדשים תומכים.

לעשות OC למעבד זה מעולה למי שמבין ומעוניין, אבל... מרבית משתמשי המחשב רוצים מעבד חזק על מהירות סטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להמליץ על Q6600

היום כבר המעבד הכי זול Q8200 במרובעי ליבות תומך ב-SSE4,

זה מעבד חדש ? ומה עם המחיר הם לא מתכוונים להוריד קצת ?

אתם כל הזמן צועקים OC OC אפשר להמהיר תדר של מעבד אבל מה עם מטמון ?

אתה יכול לקחת E5200 ולהמהיר אותו לתדר 7300 אבל הזיכרון המטמון של ה 7300 גדול יותר 3 מ"ב ולא 2 זה גם משמעותי אפילו מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון , אבל אתה מקבל יחס עלות תועלת שונה שאתה מעלה את התדר.. לכן זה כדאי

וזה בכל מקרה עדיף מתדר הסטוק..

הQ שתי דורות אחורה..

והE לא ?

אה לא בטח שלא , הוא יצא שלשום..

אה , וזה שהוא שתי דורות ישן זה אומר שהוא לא טוב?

מעכשיו אני מתחיל להמליץ על CI7 !!

יש פה בעית תקציב ?

על מה בדיור אתה רוצה שנמליץ ? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזמן אמרתם לי שעושים OC והופכים מעבד E5200 למעבד E7300 והביצועים שלהם זהים בתדר אבל הזיכרון המטמון לא זהה ו 1MB זה הבדל משמעותי ב L2

על זה לא קיבלתי תשובה

אז איך בדיוק הביצועים דומים ?

לוקחים מערכת מזעזעים אותה בצורה מלאכותית ... ולמרות זאת הזיכרון המטמון עדיין נמוך L2 מהמקור :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם לא זהים משתי סיבות

התדר דומה בצורה מלאכותית ואתה תלוי ביציבות של המערכת שבמקורי אתה מקבל את זה טבעי בלי OC בתוספת של 200 שקל השקעה ל 7 שנים

ואתה מזלזל בזיכרון המטמון ? זה הדבר הכי חשוב במעבדים למעשה שהמעבד צריך הוא ניגש ישירות לשם ואחרי זה לזיכרון הפיזי זאת הדרך הכי קצרה בשבילו וככל שיש לו מטמון ככה הביצועים מהירים יותר אז מה אתה מזלזל ?

עובדה שסלרון זה 256 / 512KB והמעבדים החזקים של זה 1024 ומעלה ... :]

בקיצור ויכוח מיותר אתה צודק לגמרי זבל יחי המלך החדש :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD המלך של הזירה , המעבד הכי חכם שיש עוד יבואו ימים יפים :funn:

הפיתוח של בגרמניה ... בגרמניה תמיד יוצאים דברים טובים ובעיקר נולדים הפתעות אני סומך על הגרמנים עם חכם .

אז כנראה שהפעם הם לא היו מספיק חכמים, כי כרגע הם בקושי מדביקים בביצועים מעבד מדור קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכול עניין של כסף תן לגרמנים כסף הם יבנו קניון בחלל תסמוך עליהם את העבודה הם יודעים לעשות .

המוח של העולם נמצא בגרמניה ויפן ... מעצמות של שכל משובח .

בעזרת השם שיפסקו המריבות בעמק הסיליקון בהנהלה של ושיכנס קצת כסף לפיתוח השמיים הם הגבול :jump:

AMD אני אוהב אתכם !!!!!! :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...