zune 2- כמה שאלות - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

zune 2- כמה שאלות

ori14

Recommended Posts

הי,

אני מתלבט אם לקנות את הנגן הזה או לא, החלטתי אותו ולא את האייפודטאץ', אבל עדיין יש לי כמה ספקות.

ראיתי שבCNET (אל תדאגו, רק בשביל התמונות!) קוראים ל120 דור שלישי, אבל הוא שייך לאותו הדור של ה80 ו30 2, אני מעדיף את ה80 בגלל המראה וה40 ג'יגה האלו לא ממש משנים לי, האם למישהו ידוע בוודאות שהחומרה זהה חוץ מהHDD והאם מייקרוסופט הצהירה שהיא תתמוך בשניהם יחד?

אם אני לא טועה בABI אמרו שאין אקולייזר, זה נכון? אם כן הייתי רוצה לשמעו את דעת בעלי הנגן שפה על הסאונד בלי אקולייזר.

ואם יש איזשהם חסרונות או יתרונות מיוחדים שבעלי הנגן יוכלו לציין, יעזור לי מאוד :xyxthumbs:

תודה מראש,

אורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור הקלאסיק? כתבתי שזה היה או הזון או הטאץ' והעדפתי את הזון, לא אוהב את הקלאסיק, אז מן הסתם אם בחרתי את הזון אני מעדיף אותו ואת הממשק שלו.

אם יש לך מה להגיב- תגיב, אם לא- אל תספים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו היה אמור להביא לי ZUNE מארה"ב, בסוף לא הביא. לא ידעתי אם לשמוח או להיות עצוב. ואז הבנתי שבעצם הנפח לא כ"כ משנה לי וקניתי TOUCH 16GB.

אני מרוצה מכל רגע. הטאץ' הוא פשוט כ"כ הרבה יותר מכל נגן אחר. בכל אופן, האופציה השניה שלי הייתה ZUNE.

אני חושב שהוא בחירה מעולה, הרבה מעבר לCLASSIC ודומיו. אם אתה צריך נפח גדול- לך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...