מתיי מגיע לארץ ה NOKIA N-96 ? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתיי מגיע לארץ ה NOKIA N-96 ?

zombie

Recommended Posts

אין עדיין שום פירסומים מאחר והוא עדיין לא הגיע לשוק הרחב.

כמו שנראה כרגע , אורנג' בטח יפספסו אותו כמו שעשו עם N95 8GB (אני מקווה שלא ושהם יביאו אותו).

לגבי , אני מאמין שהם יביאו אותו , הם דואגים שיהיה להם מבחר גדול של מכשירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עדיין שום פירסומים מאחר והוא עדיין לא הגיע לשוק הרחב.

כמו שנראה כרגע , אורנג' בטח יפספסו אותו כמו שעשו עם N95 8GB (אני מקווה שלא ושהם יביאו אותו).

לגבי , אני מאמין שהם יביאו אותו , הם דואגים שיהיה להם מבחר גדול של מכשירים.

אוהא, איזה הגזמה דואגים לתנאים הגרועים של הלקוחות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחפש נגן וסרטים מצלמה ופלאפון שיהיו באותו מכשיר...

זה עונה על הדרישות בול

נעבור על זה יחד:

מוזיקה - Sansa Clip ב-200 ש"ח ינגן יותר טוב מכל מנגן של מכשיר סלולרי.

סרטים - לא פרקטי. בהתחלה תראה איזה סרטון, בהמשך לא תשתמש בזה בכלל. סתם בולשיט.

מצלמה - זבל, לא פרקטי, לא תחליף לשום . איכות צילום יותר גרועה מזבל סיני טהור ב-400 ש"ח.

פלאפון - גם מכשיר ב-500 ש"ח יעשה מצויין אתה עבודה. למה אתה צריך מכשיר ב-3,000?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נעבור על זה יחד:

מוזיקה - Sansa Clip ב-200 ש"ח ינגן יותר טוב מכל מנגן מוזיקה של מכשיר סלולרי.

סרטים - לא פרקטי. בהתחלה תראה איזה סרטון, בהמשך לא תשתמש בזה בכלל. סתם בולשיט.

מצלמה - זבל, לא פרקטי, לא תחליף לשום מצלמה. איכות צילום יותר גרועה מזבל סיני טהור ב-400 ש"ח.

פלאפון - גם מכשיר ב-500 ש"ח יעשה מצויין אתה עבודה. למה אתה צריך מכשיר ב-3,000?

מצד שני מה רע בלהתפשר טיפה על האיכות כשאפשר לרכז הכל במכשיר אחד קומפקטי?

לגבי מה שכתבת על המוזיקה, זה ממש לא נכון. שמעתי את המכשיר ובהשוואה עם ה-iPod שלי ממש לא מצאתי הבדל שהפיל אותי מהרגליים אם בכלל.

מצלמה, נכון שאין מה להשוות למצלמה דיגיטלית אבל אתה מגזים בטירוף. צילמתי תמונות עם מצלמה של 3.2 מגה פיקסל (ב-N73 אם אני לא טועה) והאיכות הייתה טובה בהחלט. פה מדובר על 5 מגה פיקסל. הדבר היחידי שאני מוכן להסכים עליו זה סרטים אבל בינינו לי יש אייפוד וידאו שאני מימלא לא רואה בו סרטים. זה סתם פיצ'ר בשביל הכסת"ח. אף אחד לא יצפה בסרט גם על מסך של לפטופ אם יש לו אלטרנטיבה נורמלית.

חוץ מזה שכחת לציין שיש בו גם אינטרנט ו- מה שבכלל לא מגיע היום כמובן מאילו ברוב המכשירים (ה-GPS).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא. מתפשרים על הרבה. Clix שלי משתין בקשת על כל נגן MP3 של מכשיר סלולרי. מצלמה של מכשיר סלולרי אפילו לא מגרדת את היכולת של מצלמה דיגיטלית בינונית מבית טוב. וכן, ראיתי את התמונות של N73 ואפילו השתמשתי במכשיר תקופה מסויימת. אם לדעתך התמונות של N73 טובות הסטנדרטים שלך מאד, מאד, אבל מאד נמוכים. לגלוש באינטרנט על מסך 2.6 ממש לא פרקטי ואם לומר את האמת אני בכלל לא רואה סיבה לגלוש דרך סלולרי. נחמד, אני מסכים, אבל גם לא ממש הכרחי ואם יש צורך ב- בשימוש קבוע עדיף לקנות מכשיר ניווט יעודי.

סלולרי יקר הוא סתם צעצוע ו/או סמל סטטוס. סלולרי יקר קונים בשביל הפוזה "תראו יש לי מכשיר ב-3,000 ש"ח". בודדים מנצלים את היכולת של כזה מכשיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...