מחפש לקנות נגן מוזיקה בארה"ב עד 300$ בערך + המלצה לשרות הורדת שירים. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש לקנות נגן מוזיקה בארה"ב עד 300$ בערך + המלצה לשרות הורדת שירים.

Nosh

Recommended Posts

שלום לכולם ב15.7 אני טס לניו-יורק ואני השהה שם עד סוף אוגוסט, החלטתי לנצל את זה ולקנות שם נגן מוזיקה.

אני מעדיף לקנות בשבועיים הראשונים שאני יהיה שם אבל אין לי בעיה לחכות קצת אם זה שווה את זה.

אני מעוניין במכשיר בגודל של איפוד בערך עם נפח של לפחות 20-30GB אני ישמע בעיקר שירים, אבל אולי פה ושם כמה סירטונים או תמונות כך שאני לא צריך מסך יותר גדול מ2.5".

האיכות קול של איפוד מספיקה לי עם אוזניות סטנדרטיות ואני לא רואה הרבה סיבות לא ללכת על ה80GB ב240$.

כמובן שכדי שהיה כמה שיותר קל ועם סוללה כמה שיותר חזקה, אני לא צריך תמיכה בעברית, אני לא מסוגל להשתמש בממשקים בעברית ולא שומע שיר אחד בעברית.

אם הנגן לא כולל אוזניות IN-EAR אז אשמח להמלצות בעיקרון הCX300 ב35$ נראים כמו בחירה טובה, אבל אשמח להמלצות עד 50$.

בנוסף אני כמובן מעוניין למלאות את הנגן במוזיקה ואשמח לשירות הורדות מומלץ עם שירים באיכות כמה שיותר גבוהה, מבחר כמה שיותר גדול ובכללי מה הכי מומלץ.

ראיתי הרבה שירותים כמו Napster שמציעים חבילות חודשיות של 10-20$ לחודש וניתן להוריד כמה שרוצים, הבנתי נכון? יש קאצ'?

http://free.napster.com/subscribe/

אם זה באמת 12.95$ לחודש ואפשר להוריד כמה שרוצים אז ניראה ממש שווה.

תודה מראש,

אנטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנטון- זה שהאייפוד מספיק לך, לא אומר שיותר טובה יעשה לך רע.

בשבוע הקרוב יצא בארה"ב כנראה ה X-FI נגן מעולה , הוא מגיע עם EP830(המחליפות של EP630) ככה שאין לך יותר מדי כאב ראש סביב הקנייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא ממש אוהב מכשירים בסיגנון X-FI, אני מעדיף מכשירים סטייל ,ZVM הבעייה עם ZVM שהוא כבר מאוד ישן ,לא משתלם ואני לא מת על הכפתורים שלו.. יש מכשירים עוד מכשירים כמו ZVM/IPOD

יש למישהו ניסיון עם שירות הורדת שירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא רע איתו, פשוט אני לא צריך ולא אוהב מכשירים כאלה, שמחזיקים באופקי וכפתורים בצד, אני צריך מכשיר כמו איפוד/ZVM שיותר נחוח ליד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהרבה מקומות הוא כבר לא במלאי, בכללי אני כניראה ילך על איפוד הבעייה איתו זה הiTunes Store שאפל המניאקים דורשים 0.99$ לשיר ואין שום אפשרות לקנות חבילת "חופשי שנתי/ חודשי".

די מבאס שלאף אחד אין ניסיון עם שירותי הורדות כאן, מישהו מכיר פורום טוב באנגלית בנושא? שאוכל לשאול שם כמה שאלות על השירות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקנה אייפוד!

למה אתה כ"כ רוצה אותו?

יש לו סוללה מחורבנת, איכות גם מחורבנת, חייב להשתמש באייטונס(זה לא כמו ZVM שאתה יכול להשתמש ב WMP שהרבה יותר טוב)

הוא לא טוב יותר מאף אחד אחר ועולה כפליים!

ה ZVM כבר לא במלאי כי הפסיקו לייצר אותו

ולכן גם הוא ירד למחיר של 800 ש"ח.

קרייטיב פרסמו שהם לא מתכוונים לייצר יותר נגנים מבוססים דיסק קשיח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יותר מידי משמיץ את האיפוד, הוא לא כזה גרוע כמו שאומרים, לדעתי הוא ממש טוב (והוא בדיוק לצרכים שלי)

כשאני קניתי את שלי (ipod vid80gb) עשיתי השוואה בינו לבין הZVM.

במבחן השמיעה שעשיתי (ע"י Shure e2c) כימעט ולא הבחנתי בהבדלים, לפחות לא כאלה שיגרמו לי לבחור אחד על פני השני.

הזן היה ממש גדול ומגושם מבחינתי, לא הצלחתי להתמצאות בממשק שלו בכלל.

ובנוסף אין לו תמיכה בעברית (מה שאומר בשבילי פחות 1500-2000 שירים) אולי עד היום סידרו את זה כבר, אין לי מושג.

אני חשבתי שאני הולך לסבול קשות עם itunes, אבל ממש לא! התוכנה הזאת ממש ממש ממש טובה! גאונית ממש. היום אני לא רואה אותי משתמש בנגן ללא itunes. אני זורק בתוכו את המוזיקה שאני רוצה, וברגע שאני אחבר את המכשיר השירים יעברו אוטומטית. לא צריך שום D&D.

הסידור בתוך התוכנה שימושי מאוד, בזכות התוכנה הזאת השירים שלי היום מסודרים (נשאר לי עוד טיפה עבודה על זה...)

סוללה? המכשיר שלי מחזיק כמו שצריך ולא יבייש שום מכשיר שכרגע יצא מהמפעל.

לגבי מחיר, אתה צודק. אבל בשביל ממשק, עברית, וגודל פיזי מבחינתי זה שווה את זה.

מצד שני לZVM יש תמיכה רחבה בפורמטי וידאו, לא ממש מזיז לי. כל השנה וחצי האלה ראיתי אולי עשרים שעות וידאו עליו.

ב800 שקל (ל60gb?) הוא משתלם. למרות שאני לא יודע אם הייתי מסתדר אם הגודל הפיזי שלו.

\\\ד"א אני ממש חושש מה"התמכרות" שלי לitunes. אני לא יודע איך הנגן הבא שלי לא יהיה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zune 80gb?

אמור להיות סבבה, אולי חוץ מהסוללה שהיא לא הכי בעולם.. הוא יחסית זול והמסך שלו הוא 3.2"... זה מסך שהייתי רואה עליו סרטים בכיף..

אם אתה לא מעוניין בנגן בכלל, אולי האייפוד סבבה בשבילך.. אני לא רואה חלופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן גם הזון נגן מצויין.

ושיש אותו באותו מחיר של האייפוד, אין שום סיבה ללכת על האייפוד.

גם הוא מגיע עם אחלה .

יש לך בעייה די רצינית בשמיעה אם אתה לא מרגיש הבדל בין אייפוד ל ZVM עם E2C...

עשית באוזן ניתוח כבר? :lol:

אגב, נראה לי שהתכוונת שלך יש אייפוד קלאסיק, או שאני לא יודע את זה ויש באמת אייפוד עם 80GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפוד ווידאו קיים ב30-60-80...

לגבי האייטונס אייפוד היום ממש לא מחייב אייטונס.. יש 21 אלף תחלופות אחרות..

הבעיה היא המחיר..

בכל מקרה מצטרף להמלצה על הזון.. הוא יהיה מצויין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמית, לא אמרתי שאני לא מרגיש הבדל. יש הבדל, אבל באמצעות האוזניות שיש לי ההבדל ממש לא משמעותי.

ואני לא היחידי שאומר את זה, אתה מוזמן לחפש ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא שאני כ"כ מת על איפוד, אני פשוט לא רואה תחלופות טובות יותר, האיפוד בעל נפח גדול, עיצוב מדהים, ממשק מעולה (גם של הזנים למינהם), חזקה (בקשר לזמן עד שמתקצר מאוד הזמן פעילות, אני מכיר המון אנשים שגם אחרי 3 שנים האיפוד עדיין מחזיק טוב) וכל זה במחיר של 800 שקל.

אין לי שום העדפה בין WMP11 וITUNES, אני קופץ בין שניהם כל הזמן, אבל אין שום סיכוי שאני ישתמש בתיקיות, זה לא נוח בטרוף.

חבל שאין איזה ZVM קטן מבוסס נגיד 32GB עם ממשק אולי מצופר ועוד כמה שיפורים מהנוחכי (אולי להחליף לכפתורים/גלגלת נוחה), לדעתי האיתי הולך עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...