בשעה טובה הגיע ה Iaudio7 + תמונות + ביקורת. - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בשעה טובה הגיע ה Iaudio7 + תמונות + ביקורת.

Bug2000

Recommended Posts

יום חמישי הגיע ה IAUDIO7 4GB שהחליף את ה G3 ז"ל .

קצת רשמים ותמונות :

1. החבילה - הקופסא עצמה נראת ומרגישה מאוד איכותית .

2. הבאנדל - מאוד דליל, מכיל חוברת הפעלה, דיסק התקנה, כבל USB, אוזניות וטופס אחריות.

3. הנגן עצמו - מאוד קטן וקל. מרגיש ונראה מאוד איכותי.

4. איכות הסאונד - אין מה לדבר. הפעם IAUDIO הוכיחו שהם מייצרים את הנגנים הכי טובים מבחינת איכות הסאונד.

יש המון אפשרויות שאפשר לשחק איתם ולהוציא סאונד פשוט מצוין ביחס לנגן MP3 .

לנגן יש פירוט מצוין ואפילו במוזיקת רוק רועשת בפול ווליום הוא לא נחנק ומוציא סאונד מפורט ומדויק.

הבאס של הנגן פשוט מהמם ! כל כך עמוק ומדויק שעושה צמרמורת, ביחד עם ה 220 מוציא באס מדהים.

5. איכות הצג - הצג מאוד מאוד חד ביחס לגודל שלו . מספק תמונה חדה וברורה. ממש הופתעתי מחדות הצג.

כמובן שהצג והיכולת ניגון סרטים היא יותר גימיק מאשר תכונה שימושית, אך ביחס לנגנים אחרים בשוק בעלי אותם מימדים אין ספק שהנגן הזה הוא המוביל.

6. זמן סוללה - טעינה שך 3.5 שעות בעזרת ומספיק לקצת יותר מ 40 שעות (עם כל האפקטים ווליום עד הסוף)

בקיצור, אם אתם מחפשים נגן מוזיקה קומקטי שנותן סאונד מעולה בלי יותר מידי שטויות מסביב - זה הנגן הכי טוב שתוכלו למצוא !

חסרונות - באנדל דליל : היה מוסיף אם היה מגיע עם הנגן גם מתאם לשקע חשמלי וכמובן פאוצ' שמאוד נדרש .

[br]פורסם בתאריך: 20.04.2008 בשעה 16:27:06

עוד תמונות[br]פורסם בתאריך: 20.04.2008 בשעה 16:28:23
ועוד קצת[br]פורסם בתאריך: 20.04.2008 בשעה 16:29:32
אחרון

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבעל גאה של ה Q5W, חבר שמכרתי לו את ה A2 ז"ל, ו D2 שקניתי לאישה - כל אחד ששמע את אלה מנגנים פשוט עף לשמיים ולא הבין כמה הוא טעה שהוא השקיע 200 שקל על זבל של IKO או 1000 שקל על קלאסה בלי סאונד של אפל.

אגב יש לי ואני לא מסוגל לשמוע איתו , מקסימום דברים שהורדתי ליוטיוב (MXTUBE) ושם אני מתפשר על האיכות החרבנא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש, וברוך הבא למועדון. :xyxthumbs:

אגב יש לי ואני לא מסוגל לשמוע איתו , מקסימום דברים שהורדתי ליוטיוב (MXTUBE) ושם אני מתפשר על האיכות החרבנא.

באמת? האייפון אמור להישמע כמו האייפוד טאצ' מבחינת , והטאצ' אמור להיות באותה רמה כמו האייפוד קלאסיק, ששמעתי ונשמע לי מעולה (לפחות טוב כמו הCowons שלי). מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחדש :yelclap:

באמת נגן גדול, נותן פייט טוב ל- v plus.

אני גם חושב שהתמיכה ב-flac זו תכונה מאוד מיוחדת וחשובה לנגן ( בעיקר לנגני flash עם נפח קטן יחסית ).

תגיד, 4GB מספיקים לך? או שאתה צריך כל פעם להחליף שירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...