מתלבט בין מספר מכשירים סלולאריים - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בין מספר מכשירים סלולאריים

Judas Iscariot

Recommended Posts

אהלן וסהלן יא סחבים,

אני מעוניין לשדרג את מכשיר הסלולר שלי ברשותי למשהו חדשני יותר.

לצערי, יש לי את המכשיר הנוכחי, Nokia 6070, כחצי שנה לערך, ולכן אינני זכאי למבצע המהמם של סלקום(הרשת שבה אני נמצא) בו אני זכאי לשדרג לכל מכשיר דור 3, בעלות של 20 ש"ח לחודש בלבד(על האינטרנט הסלולארי יעני).

מה כן, ברשת דינמיקה (משווק מורשה של סלקום) הציעו לי את אותו , עם הגבלה על מספר המכשירים ביניהם אני יכול לבחור... אינני מצליח לעשות את הבחירה לצערי :(

המכשירים הם:

Motorola K3

Nokia E65

Sony Ericsson K610i

LG KU 580(לא מוצא אתר "רשמי", כנראה שהוא Discontinued, מה שמעלה אצלי את החשד שהוא לא משהו)

אני פשוט לא מצליח להחלטי ביניהם.. המוטורולה נראה חמוד, אבל האתר די זוועתי ולא כ"כ אפשר להבין מה קורה משם.

הנוקיה נראה חמוד ואני משתמש אובססיבי כבר שנים רבות.

הSE גם נראה ממש טוב, והוא כנראה החזק מבין הארבעה, אני קצת "מפחד" מן הממשק שלו.

"הדרישות" שלי:

א. שיהיה עמיד, כמו מה שיש לי עכשיו... אני שלומיאל ידוע, הפלאפון יפול פעם, פעמיים ואז עוד כמה פעמים - הוא צריך להיות עמיד.

ב. טובה(טובה = נורמלית, אני לא פוטופיל, אני פשוט רוצה לצלם כמו שצריך עם הפלאפון, וגם וידיאו)

ג. ממשק נוח

ד. צילצולי מלאים(וגם "מדיה פלייר" מובנה במכשיר יהיה נחמד, אבל לא חובה, אני סה"כ אשתמש בmp3 לצילצולים)

ה. יהיה נחמד אם יהיה לו כרטיס הרחבת Micro SD(למרות שגם סוגים אחרים יהיה נחמד)

אמממ, נראה לי זהו.

אה ומה שלא מזיז לי:

לא אכפת לי משיחות וידיאו

לא אכפת לי מהעיצוב(ארבעתם נראים נחמד, לא אכפת לי אם זה סליידר, צדפה או בלוק).

עכשיו באמת זהו

תודה מראש לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא פה על הסימיבאן ושם על הסימיבאן ובתכל'ס, אני לא ממש מבין מה כ"כ מיוחד בו שעושה את מערכת ההפעלה שלו עליונה על זו של הסוני אריקסון למשל...

מה זה אומר שהוא "PDA"? האם אני יכול להתקין עליו כמעט כל תוכנה חופשית? ואילו אופציות בכלל יש לי? ומה הם יתנו לי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, יש מלא תוענות לסוני ויש מלא תוכנות לנוקיה אבל בגלל המערכת סימביאן יש מלא מלא מלא מלא מלא תוכנות לסימביאן ויש הרבה יותר אפשריות במכשיר עצמו לצורך כיוונון לפי צרכיך. אין רק אופציה 1 ו2 אלא יש 3 4 ו5. כלומר, המכשיר יותר עשיר בפונקיות ומי שמכיר סימביאן לא חוזר למערכת סגורה אחרת(לפחות מי שאני מכיר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בערך המידע שהצלחתי לדלות מן המקורות השונים(כולל ויקי)... אבל זה לא כ"כ.. פרקטי...

כלומר - אילו תוכנות כ"כ מדהימות יכולות להיות לי בסימיבאן שבגללן לא "אנטוש" למערכת הפעלה סלולארית אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מיליון ואחת דברים, רק תריץ בגוגל תוכנות לסימביאן.

נגיד יש לך למשל תוכנה שתוכל לראות איתה סרטיdivx בלי לקודד לפורמטים אחרים וכל החרא הזה..

תוכנה כמו , אנטיוירוס, משחקים מיוחדים.. יש עוד מלא פשוט לא עולה לי בראש כרגע.

בקיצור לך רק על ה e65.

תתחדש ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בטלפון(שאני מוכר דרך אגב- 6680) יש את התוכנות הבאות:

אנטי וירוס,

תוכנה נגד גנבות - כשגונבים את המכשיר ושמים בו סים שונה משלי אז המכשיר שולח SMS עם הפרטים של הגנב!

נגן DIVX עם תרגום,

תוכנות ניווט,

מקליט שיחות

ועוד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת נפילות היתרסקויות וכדומה

יש לי 3250 הדבר הזה לא משנה מה עשיתי לא לא קרה כלום . אפילו נסיתי לנפץ אותו בכוח על הריצפה מה שקרה כרגיל הבטריה עפה אבל המסך והכל נשאר :D

מצלמה כמו של ה-6280/88 - 2MPX

MP3 חזק .

וכמובן סמביאן 9.1 נראה לי

אצלי היו משחקים כמו DUKE3D . ו..DOOM 2 שממש תענוג :)

הבעיה שהוא טנק , ושוקל יותר מ- N95 . אבל עדיין הוא נחשב כ- מצויין !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי בטלפון(שאני מוכר דרך אגב- 6680) יש את התוכנות הבאות:

אנטי וירוס,

תוכנה נגד גנבות - כשגונבים את המכשיר ושמים בו סים שונה משלי אז המכשיר שולח SMS עם הפרטים של הגנב!

נגן DIVX עם תרגום,

תוכנות ניווט,

מקליט שיחות

ועוד..

וכל התוכנות הללו - הן חינמיות? התוכנת ניווט למשל - תעלה לי כסף בכלל? או תשלום חד פעמי או בכל הרצה? כי יש את הCellcom Navigator הזה אבל הבנתי שזה די חרא.

ואיך הE65 לעומת ה6680 - מי חזק יותר, אם בכלל, ובמה זה מתבטא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא אם אתה יכול להזמין מכשיר מחו"ל?

אם כן, אז תזמין לעצמך איזה N81 8GB ב400$ שזה מכשיר נהדר, סימביאן 9.2 תמיכה במשחקי הNGAGE החדשים, WIFI, מסך גדול ואיכותי ועוד ונפח עצום של 8GB פנימי.

אם לא אז תקח 6120 או E65.

6680 כבר ישן מאוד ולא כ"כ שווה, מסך לא איכותי, סימביאן ישן (לא תומך בתוכנות החדשות שרובן מפותחות היום לסימביאן 9.1 ומעלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...