יש לי שאלה לגבי Windows Experience Index בויסטה - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי שאלה לגבי Windows Experience Index בויסטה

3d7

Recommended Posts

הציון שלי בויסטה בכל הקטגוריות הוא 5.9, חוץ מהמעבד. על המעבד קיבלתי ציון 5.3, ולכן הציון הסופי שלי הוא 5.3 (הוא נקבע לפי התת-ציון הכי נמוך).

המעבד שלי הוא X2 5000+ Black Edition.

השאלה שלי היא האם אני אקבל ציון 5.9 אם אני אעשה למעבד OC מ-2.8GHz ל-3.2GHz (אני יודע שהגיעו איתו ל-3.3GHz עם קירור סטוק, ולי יש קירור Zalman 8700)?

שאלה נוספת: האם 5.9 זה הציון הכי גבוה בויסטה? אם כן, אז מה זה אומר? זה אומר שויסטה אמורה לעבוד אצלי בצורה חלקה?

דרך אגב, ביטלתי את ה-Page File. יש לי 2GB זיכרון בסטיק אחד, ואני מתכוון להתקין את הסטיק השני אחרי שאני אתקין את העדכון של שפותר את הבאג של ה-4GB.

עריכה: מה זה ה-Aero הזה שכולם מדברים עליו, ואיך אני מפעיל אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יכול לתת לך אינדקציה אולי זה יעזור.

לי יש 4800 עם 2.5גיגה הוא קיבל 5.1,הניקוד הוא בעצם למשחקים ותוכנות שאמורות להגיע עם ציון,ככה תוכל לדעת איך הם יעבדו,לא יודע אם בפועל המפתחים באמת משתמשים בניקוד הזה.

איזה באג של 4 גיגה? אם זה מזהה 3 גיגה ומשהו זה כי יכול להיות שיש לך 32 ביט ולא 64.

האירו זה ממשחק תלת ממימד תלחץ על TAB+מקש במקלדת הוא צריך להיות מימין לCTRL השמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי Windows Ultimate 64-bit.

לפי מה שהבנתי. לויסטה יש באג שלא מאפשר לו לעבוד עם 4GB (מקבלים מסך כחול). כדי לפתור את הבעיה צריך להתקין עדכון שמתקן את הבאג.

קיבלת ציון 5.1 על המעבד? כמה על כל השאר?

אתה יודע אולי מהו הציון הכי גבוה האפשרי, והאם אני יכול להגיע לציון של 5.9 עם OC למעבד למהירות 3.2GHz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שמעתי על כזה באג.

שאר הציונים תלוים ברכיבים שיש לי

זיכרון:5.9

גרפיקה:5.9

גרפיקת משחק:5.6

דיסק:5.6

5.9 זה הציון המירבי,אתה יכול לנסות OC אבל אתה אם אתה יודע איך עושים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מוזר שהציון הכי גבוה זה 5.9. המתכנתים במיקרוסופט לא יכלו לבחור במספר יותר עגול?

יש לי כרטיס מסך 8800GT. זה לא ממש הגיוני שלמי שיש מערך Quad-SLI של 8800 Ultra יהיה אותו ציון כמו שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...