מחשב איטי .... - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב איטי ....

moshmushon

Recommended Posts

שלום לכולם. אני מנסה לעזור לחבר עם מחשב (XP PRO) שעם הזמן נהיה איטי בצורה מעצבנת במיוחד.

פירמוט לא בא בחשבון כרגע אז עשיתי דברים אחרים כמו ניקויים למיניהם, ביטול ה-indexing, דפרגמנטציה וביטול האפקטים הויזואלים.

בענייני תהליכים שרצים במחשב, אני לא כל כך מבין. תוכלו להגיד לי, על פי צילום המסך, אם יש משהו זדוני שאפשר להסיר? אני מצרף את רשימת התהליכים, רשימת התוכנות המותקנות וכן את התוכנות שעולות ב-startup, על פי ה-spybot.

תודה מראש.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול, השקעה מצויינת (כול התמונות שצילמת) ואני שמח לעזור לך :xyxthumbs:

אוקיי, אם ככה אני יתן תגובה מושקעת, אז אני יעשה את זה לפי צעדים:

1. היכנס ל-MSCONFIG (התחל> הפעלה> msconfig)

היכנס לאתחול, ושמה תשאיר בווי רק את הדברים המוכרים (תוכנות של ,

אנטי ווירוס, פיירוול אם יש , וכו.... בעיקרון המחשב יכול אפילו לעלות בלי שום דבר מסומן)

2.הורד Adaware, וSpybot search and destroy, תעדכן אותם, ותבצע סריקות מלאות.

3.לאחר מכן, עלייך להריץ בדיקת שגיאות על הכונן שבו מערכת ההפעלה מותקנת,

ואחר כך איחוי.

4.עכשיו בקשר לתמונות, אני מצרף עם כול מה שניראה לי שלא צריך/חייב לרוץ ברקע:

א. רצים לדעתי המון תהליכים שלא צריכים לרוץ מה שמסומן לא צריך/חייב/חשוד לעבוד ברקע- אך ייתכן שהוא יצטרך את חלקם.

קובץ מצורף, שמה תיראה מה שמסומן.

ב.מה שמסומן בתהליכים שרצים, אמור להיות גם בתוכניות שעולות עם המחשב, אז תסיר את מה שניראה לך שאתה לא צריך,

מה שאתה לא יודע ומסומן תסיר, ואז תבדוק אם הוא יצטרך את זה.

ג.אתה יכול להסיר את כול מה שהוא לא מכיר/לא צריך, חוץ מדרייברים כמובן (שניתן לזהות בד"כ בקלות), ולבדוק שזה לא תוכנה שהוא צריך...

בהצלחה!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המון המון תודה. שתי שאלות קטנות - אני יכול להסיר בשקט כל מה ש-spybot ו-adaware מוצאים?

והאמת היא שאני חושש להסיר דברים שאני לא מכיר. איך אני מזהה דרייברים?

בעיקרון, כן אתה יכול להסיר את כול מה שהם מוצאים (אלא אם זה תוכנה חשובה לו שזוהה בה מרגלים),

אך בד"כ ניתן לשחזר ב- ADAWARE בקשר לסייפבוט, אני לא בטוח במאה אחוז אם ניתן לשחזר (אני חושב שאפשר...),

בקשר לדרייברים קח את הדיסקים של הדרייברים שלו, ותבדוק מה השמות של כול דיסק, ותתחיל לעבור על הוספה הסרה,

ותיראה אם זה דרייברים (לדוגמא דרייבר של כרטיס מסך של ATI או , ואתה רואה שיש לך בהוספה הסרה דרייבר שלהם,

אל תסיר אותו) אותו דבר לדרייברים האחרים... אם אתה עדיין לא בטוח תכניס את הדיסקים של הדרייברים, ותיראה בשמות של הקבצים אולי יש משהו מוכר קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...