Aspire 5520G vs Inspiron 1520 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Aspire 5520G vs Inspiron 1520

arielman22

Recommended Posts

מה אתם אומרים, מה יותר כדאי? (צורכי מולטימדיה - גרפיקה ועריכת וידיאו)

דל: http://www.notebookclub.co.il/prod-ins-1520+120GB.htm (עם הרחבה ל 2 ג'יגה)

אייסר: http://www.newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=1646&CategoryID=343&Page=1 (עם הרחבה ל 3 שנים אחריות)

שני המחשבים מגיעים בערך ל6600k

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את ההתלבטות הנ"ל

הקטע זה שהמחיר של האייסר לאחר הנחת "חבר" הוא 5.5 עם 3 שנות אחריות ו 2 GB זיכרון

לעומת ה 1520 שעם הרחבת זיכרון עולה יותר מ 6.5..

האם במצב הזה עדיין הייתם ממליצים על ה 1520 כאשר הוא יותר מ 1000 שקל הבדל??

ובנוסף לאייסר יש יציאת DVI שאין ל 1520 ובא עם פרימיום לעומת בדל שבא עם בייסיק

אני יודע שאלו דברים קטנים אבל אני באמת בהתלבטות בקטע

האם אתם חושבים שעם מפרט דומה הVOSTRO שהולך לצאת יהיה יותר זול מה 1520?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שההבדל בין המעבדים שווה את זה(אלא אם כן מישהו יכול לתקן אותי).

וחוץ מזה - אני מאמין שאפשר להשיג את הדל במחיר זול יותר,או ללכת על הHP6515 שגם שווה אליו פחות או יותר בביצועים או במחיר(לאחר הרחבת ואחריות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשש 1000 שקל הנחת חבר. לא רע

אני חושב שלאחר בנחה של 1000 שקל אפשר ללכת על האייסר

עכשיו לעומת ההבדלים שמצאת לטובת האייסר, אל תשכח שהמעבד של דל חזק יותר. זה שיש ויסטה פרימיום זה לא בהכרח טוב יותר, כי היא יותר מעמיסה מהבייסיק. אבל שוב בשביל 1000 שקל שווה לך ללכת על האייסר לפי דעתי. זה מחיר מצויין. המחיר הכי זול של דל שראיתי זה 6500 (ובדקתי בהרבה מקומות) וה הדגם שדיברת עליו תמיר הכי זול שראיתי 6700.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ARIELMAN22,המחיר הכי זול היום של הHP הוא כ5500,אתה התכוונת למחיר 6700 לאחר הרחבת זכרון ואחריות?

וחוץ מזה האייסר באמת בעל מפרט טוב,אני אישית לא ראיתי את האייסר ולא התשמשתי בו,יחסית מתעלמים ממנו באתרי ביקורת וכאלה....

1000 שקל זה באמת הרבה,במיוחד שיש לך את קומבינת חבר,שווה לבדוק לגבי אחריות,מי היבואנית שלו וכדו'....

לגבי הווסטרו,הוא באמת מספק ביצועים גבוהים יחסית לעלות שלו,עדיין קשה להשיגו בארץ חוץ מהחנות הזו - http://www.adscomp.co.il/he/product_h.php?idn=6241

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב של אייסר רגיל עולה 5600 אבל יש הנחת "חבר" של 700 שקל בערך ואז צריך לשלם לניופאן 600 שקל על הרחבת אחריות ל 3 שנים

שזה סה"כ יוצא כמו שאמרתי 5.5

עכשיו כמו שאמרו כבר לפני במפרט הנ"ל למעט המעבד (בעיקר 2GB,ו 3 שנים אחריות וכרטיס מסך ייעודי) לא ניתן למצוא מחשב מתחת ל 6600

השאלה אם המעבד שווה את ההבדל הנ"ל ( כי אני סטודנט ואין יותר מדי כסף להוציא)

בנוסף האחריות היא דרך ניופאן כך שמבחינת אחריות לא יודע איך היא במחשבים ניידים אבל מבחינת טלוויזיות מנסיון הם סבבה..

עכשיו באמת השאלה אם שווה לחכות לווסטרו שאולי יציע גם את המפרט הנ"ל במחיר יותר אטרקטיבי מה או מהדל או שפשוט ללכת על האייסר.

אשמח להמלצות..

נ.ב

הווסטרו שמוצג פה גם מגיע עם מעבד יחסית נחות וגם מגיע עם שנה אחריות אז זה קצת יורד מפרק בינתיים, כמובן עד שיצא בשאר החנויות ויהיה מבחר יותר גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן התכוונתי כולל אחריות

השאלה אם שניהם באותו מחיר על מה כדאי ללכת יותר? האייסר מצד אחד עם מסך מבריק ועם הארד דיסק 160 ג'יגה ועם ויסטה פרימיום, הדל מצד שני עם מעבד חזק יותר. עוד יתרון חשוב שהאייסר כבר מגיע ישר עם 2 ג'יגה, בניגוד לדל שצריך להוסיף לו עוד ג'יגה. זה גם שאלה של מול . קיצר התלבטות קשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת אם שניהם באותו מחיר?? כל הקטע ששניהם לא באותו מחיר!!! זה מה שעושה את ההבדל

אם אין לך את ההנחת "חבר" אז תשיג ואם עדיין אין אז אני כבר אומר לך עדיף לך את הדל (עוד פעם אני מדגיש אם אין הבדל במחיר)

הקטע שיש הבדל עצום במחיר...זה מה שעושה לי את ההתלבטות ממש קשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער שמראש שזה נהפך לדו שיח ושאני קצת מנצל את הנושא שפתחת

פשוט השאלה שלי כרגע זה אם אולי ששוה לחכות ל ווסטרו?? ואז לקבל את אותו מפרט בערך באותו מחיר של האייסר (5.5 -6)

מישהו בכלל יודע מתי הוא מגיע וכמה בערך יעלה?

בכל מקרה אל תשכחו את arielman22 ותענו לו לגבי אם שניהם היו באותו מחיר מה עדיף

אולי התשובות לשאלות שלי יעזרו גם לך ובסוף נקנה ביחד ווסטרו חדש ( וזול! :nixweiss:)

לפי דעתי לפי מה שבדקתי בפורומים והכל הדל שווה את ההארד דיסק הנמוך ופחות יציאת DVI, אבל זה לא מניסיון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הווסטרו כבר כאן.

הבאתי לינק באחד ההודעות ממקודם עליו.

אם שניהם באותו מחיר עדיין עדיף את הדל,אבל הם לא יהיו באותו מחיר כי בדל צריך להרחיב זכרון ואחריות(ווסטרו לא 1520).

http://www.notebookreview.com

תעיינו בלינק הזה,ברשימה מצד שמאל תראו שאין ,למרות שזה קצת חסר הגיון לפסול אותו על סמך דרוג סובייקטיבי באתר 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבנתי ותקן אותי אם אני טועה הלינק שנתת להשוואות בין ה ל הוא למעבדים לשולחניים ולא לניידים.

מבדיקות שאני ערכתי וסקירות שראיתי במעבדים לניידים האינטל עובר (לא בהרבה) את הAMD בגלל שיש לו יותר cache L2.. (בדגמים הספציפיים שאנחנו מתלבטים זה 4 מגה באינטל לעומת 1 רק ב AMD)

אם אני אמצא לינק אני אצרף

נ.ב

גם תראה את התאריך, נובמבר 2005

מאז יצאו דגמים חדשים של ופלטפורמות אז קח את התוצאות בערבון מוגבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל הלינק שהבאת מדבר על השוואה של מעבד שולחני,נראה לי שקצת קשה להשליך מזה על הניידים,אבל בכל מקרה אני זוכר שמישהו אמר כאן שהפער מבחינת ביצועים בניידים גדול יותר בין לאינטל(לטובת אינטל כמובן).

קצת קשה לי עדיין לקבוע האם זה שווה כמעט 1000 שקל.

מה שכן הבאס של המעבד של אינטל כפול מזה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...