אלוהים. נמחק לי מאמר של שעה וחצי של כתיבה אינטנסיבית. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלוהים. נמחק לי מאמר של שעה וחצי של כתיבה אינטנסיבית.

GbeTech

Recommended Posts

היתה לי עבודה לבית-הספר... להכנס לפורום של ביה"ס, ולכתוב שם המלצה על ספר (דוברי אנגלית).

במשך שעה וחצי ישבתי וכתבתי, ההודעה יצאה לי מושלמת, המבנה, אוצר-המילים...

לחצתי Send, וקיבלתי הודעה "נא הכנס הודעה מסודרת דרך הטפסים הרלוונטיים". זה לא מערכת פורומים רגילה, אני חושב שהאחראית אתר בנתה אותה...

מרוב להט נכנסתי חזרה לפורום, לראות אולי זה כן שם, ולא מצאתי... רק כדי לקלוט שאין דרך חזרה, ויכלתי ללחוץ back בזמן כדי לשחזר את הטקסט.

השאלה שלי, האם אפשר לשחזר את זה בדרך כלשהי? אני יודע שיש תוכנות שמתעדות את הכפתורים במקלדת שנלחצים, אם אני אתקין עכשיו הוא יזהה דברים שהוקלדו לפני ההתקנה?

בבקשה. אני נואש. אין מצב שאכתוב משהו ברמה כזאת עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום דרך, מצטער.

יש סיכוי אחד למיליון שאותה אחראית מטומטמת שבנתה אתר עילג שמרה העתק של המידע באיזה קובץ לוג או קובץ זמני כלשהו בסרבר. יש גם סיכוי אחד למיליון שאם תודיע לאותה אחראית שקרתה לך התקלה, ואתה רוצה שהיא תעשה משהו כדי שדבר כזה לא יקרה שוב, שהיא גם תעשה משהו בנידון (כמו לדוגמא לשמור את המידע בקובץ לוג או קובץ זמני כלשהו בסרבר ;) ).

שאלו יהיו כל צרותיך. תשקיע עכשיו בפרנציפ 3 שעות ואני בטוח שיצא לך משהו הרבה יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים, הלך עליך.

אני כבר מנסיון, בכתיבה באינטרנט של דברים ארוכים, לפני שאני עושה SEND אני מסמן את כל הטקסט ועושה COPY ליתר בטחון.

לא נורא, תתחיל לכתוב עוד הפעם, מן הסתם עכשיו זה יילך לך הרבה יותר מהר כי אתה זוכר בערך מה כתבת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...