האם מישהו פעם ניסה את "ניסוי האורז"? זה עבד לחבר שלי! ---יום 3 עבר! (מתוך 7)---- - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מישהו פעם ניסה את "ניסוי האורז"? זה עבד לחבר שלי! ---יום 3 עבר! (מתוך 7)----

The_magament

Recommended Posts

בסרט אחר, ד"ר אמט בראון המציא מכונת זמן בתוך מכונית, וזה גם עבד.

:lol: :lol: :lol:

בדיוק ראיתי את הסרט לפני איזה חודש. :D

כל הרעיון של להשפיע על אורז/ מים או משהו ע"י כתיבה של מילים נשמע כל כך טיפשי שאני לא מבין איך מישהו חושב על אולי להאמין לזה.

זה סביר בדיוק באותה מידה כמו שאני אוכל לעוף או משהו בגלל שבא לי. האמת הסדרה Heroes די בכיוון הנכון. :)

בגלל זה תורת הקוואנטים היא לא נכונה בעליל

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי עדכון: לחבר שלי זה עבד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yelclap:

הוא שם את זה בשני כלים שונים, על אחד רשם "טעים" ועל השני "מגעיל", חיכה 8 ימים והסתכל ו...

במה שהוא רשם מגעיל היה מלא עובד והאורז היה שחור,

ובמה שהוא רשם "יפה וטעים" היה רק קצת עובש.

גם אני לא כ"כ האמנתי שזה יעבוד אבל זה עובד!!!! והחבר הזה הוא האחרון בעולם שישקר על דבר כזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נראה אם אני יודע לנחש מה קרה -

החבר שלך שם בסיר מים ואורז, ושם את הסיר על האש לכמה זמן. זה לא כאילו מישהו באמת הולך לאכול את זה, אז הוא גם לא טרח לערבב או משהו.

אחרי שהאורז נראה לו מוכן, הוא שם בכלי אחד חצי מהאורז, ורושם עליו "יפה וטעים".

הוא שופך את שאר האורז לכלי השני ורושם עליו "מגעיל".

הוא מחכה כמה ימים,

והפתעה - האורז בכלי שהכיל יותר מים העלה יותר עובש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לזלזל? אני בטוח שזה עובד.

למעשה, אני עכשיו הולך לנסות ניסוי דומה. אני לוקח שני כרטיסי לוטו ורושם על אחד "זוכה" ועל השני "מפסיד". אני מחכה שבוע והופך למיליונר ;).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, למה שלא תכתוב באחד "אני ישן" ובשני"אני חיי בסרט ואני חייב להתעורר" ?!

מה נסגר איתך? נניח שהדבר הזה עובד. למה לא לשים באחד מזלג ולכתוב "זהב" ובשני לכתוב "יהלום" ואז תקבל יהלומים וזהב כל פעם. נראה לי מאוד מפוקפק העניין הזה. חוץ מזה אתה בטוח שתורת הקוונטים יודעת לקרוא עברית...חח.... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה, אני עכשיו הולך לנסות ניסוי דומה. אני לוקח שני כרטיסי לוטו ורושם על אחד "זוכה" ועל השני "מפסיד". אני מחכה שבוע והופך למיליונר ;).

אני בטוח שלפחות בכרטיס אחד הניסוי "יעבוד"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עדכון: לחבר שלי זה עבד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yelclap:

הוא שם את זה בשני כלים שונים, על אחד רשם "טעים" ועל השני "מגעיל", חיכה 8 ימים והסתכל ו...

במה שהוא רשם מגעיל היה מלא עובד והאורז היה שחור,

ובמה שהוא רשם "יפה וטעים" היה רק קצת עובש.

גם אני לא כ"כ האמנתי שזה יעבוד אבל זה עובד!!!! והחבר הזה הוא האחרון בעולם שישקר על דבר כזה...

חח "ניסוי"

גם אם הניסוי הזה היה מתבסס על משהו הגיוני, ככה לא עושים ניסוי. הסיכוי שמה שקרה לחבר שלך יקרה הוא בערך %50 אחוז. אם הוא היה חוזר על הניסוי (כמו שעושים בניסויים) הוא היה רואה קרוב לחצי מהניסויים עומדים בהשערה שלך וחצי שלא (מה שכמובן מפריך את התאורייה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא לשים באחד מזלג ולכתוב "זהב" ובשני לכתוב "יהלום" ואז תקבל יהלומים וזהב כל פעם. נראה לי מאוד מפוקפק העניין הזה.

כי זאת לא הכוונה!! לא הבנת את זה נראה לי..

כל הטקע פה זה שהאורז יכול להיות עם עובד ויכול להיות בלי, בלי קשר לניסוי.

המזלג שלך לעולם לא יוכל להיהפך לזהב.

אז יש סיכוי מסויים שהאורז יהיה עם עובש או שהוא יהיה בלי, אבל טכנית הוא יכול פיסית לעשות את זה (זה לא שהאורז עושה משהו בלתי אפשרי , כמו להיעלם...).

ומה שזה אומר זה עצם העובדה שאתה חושב על זה ובודק את זה משפיעה על הסיכויים שהאורז יהיה עם עובד או עם פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה שזה אומר זה עצם העובדה שאתה חושב על זה ובודק את זה משפיעה על הסיכויים שהאורז יהיה עם עובד או עם פחות.

כדי שתוכל להסיק מסקנה על סיכויים, אתה חייב שיהיה לך מדגם מספיק גדול, ותנאים מבוקרים.

כמו שתיארת את הניסוי, אין לך אף אחד מהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...