מישהו פה עשה "שילוש HOT" בסכום נמוך יותר מהמחירים הרישמיים? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו פה עשה "שילוש HOT" בסכום נמוך יותר מהמחירים הרישמיים?

Milford Cubicle

Recommended Posts

היי

אני רוצה לעשות חבילת HOT מלאה (אינטרנט + + טלפון).

מישהו כאן עשה את זה? אם כן, כמה אתם משלמים? על איזו חבילה?

אני רוצה להגיע מוכן ולדעת עד כמה אפשר להתמקח איתם לגבי המחיר..

תודה

אממ אנחנו עשינו את זה, זה יוצא 350 שקל אממ הם נותנים לך לבחור בין של 3 מגה ל 1.5 מגה.. לא זה ולא זה התאים לי כי כולם היום העלאה נמוכה ורציתי גבוהה יותר אז דיברתי עם אותו סוכן שסידר לי את הדיל הזה ואמרתי לו שאם אני לא מקבל את ה 2.5 מגה עם העלאה גבוהה יותר אז אני לא מתחבר, הוא אמר שהוא ידבר עם האחראי עליו כי אין לזה אישור.. אחרי 5 דק' בדיוק הוא חזר אליי ואמר שזה מאושר ואין בעיה עם זה.

אנחנו נשארנו עם אותן החבילות שזה כולל הכל, סרטים אגו.. אממ שזה נראה לי הכל, למרות שבהתחלה הם אמרו שאגו זה חבילה אחרת ולא קשורה ואחרי כמה צעקות קלות מאמא שלי הם נתנו לנו גם את זה..

טלפון אין כל כך בעיה, המס' טלפון שלנו נשאר אותו מספר רק עם קידומת אחרת.. 077 .. אממ וחוץ מזה הכל טוב..

תדבר עם סוכן הוא יציעה לך דילים טובים תציעה לו תנאים אתה ולא הוא לך.. בהצלחה !! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שאתם מפספסים פה נדמה לי...

הקו טלפון המוצע בשילוש הזה הוא לא אחר מקו ללא אחזקה,

בשביל לקבל את ה 2000 דקות החודשיות חינם יצא לכם תוספת של 60 שקלים...

מה שקצת מייקר את העסק למי שלדוגמא לא מחזיק היום קו טלפון אלא רק גולש ורואה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתחייב לשנתיים ויודע את המחיר רק לשנה הקרובה.(בכל מקרה שאתה מתחבר להוט- אין שום אופציה אחרת לפי מה שאני יודע).

לא יודע כמה זה קשור- אבל אני לפני חודש רציתי לעבור להוט. נשמע לי מאוד אטרקטיבי ההוזלה של הטריפל מה גם שהרעיון מאוד נחמד אם היו ממשים אותו טוב (כמו בצרפת לדוגמא).

עם רצון מאוד טוב להתחבר- הנציגה שדיברתי איתה ושלחתי לה את חשבוניות יס של ניסתה להשוות מחיר והגיע רק למחיר של100 שקלים יותר יקר.

ובסופו של דבר אמרתי לה שזה לא יכול ליהיות שעם כל הרצון הטוב להתחבר אני אשלם על אותו הדבר,יותר וגם אתחייב על המחיר הזה לשנה אבל אהיה קשור לחברה לשנתיים. אמרה הנציגה- ואני מצטט:

"אתה יודע מה? אני שולחת לך אי מייל , חוזרת אליך בטלפון ואתה לא רוצה להתחבר? לך תחפש תחברים שלך ומי שיעשה לך מחיר כזה."

תודה רבה באמת שהתקשרת אלי כדי לשכנע אותי לעבור לחברה שלך וששלחת לי את המחירון באימייל.

אני לא בא להלל פה את יס אבל כל הסיפורים על - הכל אמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מנוי לשילוש של , רק שהכל מתוסבך.

אינטרנט בחבילה של 3MB משולב ספק, עולה לי 148 שקלים עם התחייבות לעוד שלושה חודשים, ורשום על השם שלי.

טלוויזיה, עם ערוצים בסיסיים (מדע, , ועוד חבילה או שתיים), עולה לי 210 שקלים, אבל רשום על שם אבא שלי (אני משלם).

טלפון, לא יודע כמה עולה, כי אמא שלי משלמת ורשום על השם שלה.

בוא נגיד שביחד, משלמים אצלנו בסביבות ה 450+- על השילוש.

התקשרתי לנציגה שלהם לפני חודש להעביר את הכל על השם שלי כדי לקבל מחיר זול יותר, והפוסטמה הציעה את אותו המחיר ולא הסכימה להוריד בשקל, ובנוסף התחייבות לשנתיים על הכל (כרגע תקועים עם הטלוויזיה לשנתיים, כי במשפחה עשו את החיבור מבלי להתייעץ איתי :kopfpatsch:).

לגביי השירות שלהם, ידוע שהוא על הפנים והנציגים שם מדברים אליך כאילו אתה חבר מהשכונה. אבל אני מנוי של כבר מההתחלה, ונזקקתי לשירות שלהם רק כמה פעמים. אין תקלות, והכל עובד תקין (באזור של לוד לפחות). כך שהשירות מעניין לי את התחת, העיקר שהמוצר עצמו איכותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...