זיעה ושינה מוגברת מאוד - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זיעה ושינה מוגברת מאוד

אמיר יצחקי

Recommended Posts

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שאתה מדבר תעשה בדק בית :bash:

חודש וחצי = 45 יום. 20 ס"מ חלקי 45 יום שווה 45 מ"מ :bash:

הייתי מאחל לך שהבולבול שלך יהיה 450 מ"מ, אבל בטח תחשוב שאני מנסה להעליב אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח תרופות של מרשם.

תרופות נגד חרדה

רבות הן תרופות נגד חרדה שגורמות לשינה מרובה, חלקן במכוון ובחלקן מדובר רק בתופעת לוואי שחולפת עם ההסתגלות לכדורים. בודדות גם גורמות להזעה מרובה.

תפנה לרופא/פסיכאטר שרשם לך את המרשם כדי לברר בנוגע להחלפה לכדור אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של: אלימלך אגוז ב היום בשעה 00:22:53

לפני שאתה מדבר תעשה בדק בית

חודש וחצי = 45 יום. 20 ס"מ חלקי 45 יום שווה 45 מ"מ

4.44444 מ"מ

ולי יש בעיית עייפות גבוהה.. שלא משנה כמה אני יושן אני תמיד עייף. והקטע עם הזיעה לא יודע.. אבל היה לי תקופה השנה שקמתי מזיע לגמרי.. תחושה מגעילה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח ^^

אני גודל טיפה יותר לאט אבל לא מפסיק

27 סנטים ב+3 שנים בערך

אבל אני לא מגדיר את עצמי בגודל רגיל :P

אגב חשבתי על אפשרות - אתה רזה מידי ולגוף שלך אין כח לחמם את המים שהם בעצם הזיעה ואתה מוציא אותה שהיא קרה ... אתה מזיע זעה קרה ?

למה לא דרך פיפי אני לא יודע ולא בטוח רק חשבתי על זה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, יכול להיות שאתה מתחיל לסבול מהזעת יתר או בשמה המקצועי, היפרהידרוסיס (זו בעיקר תופעה גנטית וגיל 17 זה פחות או יותר הגיל בו היא מתחילה להופיע) :

http://en.wikipedia.org/wiki/Hyperhydrosis

אני מקווה מאוד שזה לא המקרה. כדאי בכל מקרה לשים לב לכתוב:

Primary hyperhidrosis must be distinguished from secondary hyperhidrosis, which can start at any point in life. The latter form may be due to a disorder of the thyroid or pituitary gland, diabetes mellitus, tumors, gout, menopause or certain drugs.

אולי לקיחת התרופות יוצרת תופעת לוואי של היפרהידרוסיס משני. זאת אפשרות סבירה למדי, אך לא הגרועה ביותר;

האפשרות הגרועה ביותר (פחות סבירה אבל קח אותה בחשבון) היא שהגעת לשלב בחיים בו אתה מתחיל לפתח את הזעת היתר (בלי קשר לגורם חיצוני אלא פשוט תופעה גנטית), ואתה עלול להיאלץ לחיות עם זה. אני מקווה מאוד שזה לא המקרה (ואני מקווה שלא הבהלתי אותך יותר מדי :)) , אבל כדאי שתבדוק את העניין אצל רופא מומחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...