מה זה ה4H הזה?? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה ה4H הזה??

weissby

Recommended Posts

אני משוטט לי הרבה בוואלה!שופס

ואוהב להסתכל על מצלמות שמה וכאלה, ובין היבואנים/ספקים שמה זה 4H

ומנסה למצוא בגוגל אתר של זה ולא מוצא כלום..כאילו אנלא מוצא אתר אנטרנט ממשי שלהם..

מה זה לעזאזל צריך להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלפון: 1700-70-10-80

http://camera.co.i

האתר נמצא בבעלות קבוצת 4h אשר לה מוניטין וותק משנת 1952 . בשנה זו החל נסים חכם את פעילותו בישראל תחת עסק מהוותיקים בישראל שנושא את שמו עד לימים אלו בשם "פוטו נסים" בירושלים.

בבעלות הקבוצה היום יש רשת חנויות בפריסה ארצית ,בירושלים , תל אביב, חיפה , באר שבע ואילת . הקבוצה מחזיקה בזיכיון של מוצרי AEG בתחום התקשורת , אלקטרוניקה בידורית וציוד רפואי באמצעות חברת H&H תקשורת וכן חברה בין לאומית בהונג קונג ליצור ציוד טלקומיניקציה .

הקבוצה מהווה היום חלק עיקרי ומשמעותי ביותר בענף הצילום בארץ ומהווה "נתח שוק" שהוא המשמעותי ביותר בהיקף ההפצה והמכירות של מצלמות דיגיטליות מכלל הסוגים. בפועל הקבוצה נחשבת לגדולה בישראל בתחומה. בפועל מותירה הקבוצה מאחוריה את המתחרים בפער אדיר ותגיע בשנת 2007 לנתח שוק של 30-34%. לנתונים ולהצלחות אלו ישנן סיבות , אך מרביתן מגיעות מהלקוח הסופי שנתן וממשיך לתת את אמונו בנו במשך עשרות שנים ואנו משיבים לו באופן קבוע .

חוסנה הכלכלי של הקבוצה נובע מהיבוא הישיר , המחירים האטרקטיביים שבאים בשל כך , הפריסה הארצית ומתן השירות הטוב במדינה. את המגוון הרב , כמו גם כלל אביזרי הצילום הם שמעניקים לקבוצה את היכולות להוביל את שוק הצילום בישראל.

הקבוצה פועלת ומוכרת באופן קבוע באתרי המסחר : P1000 , אול סייל , GETIT , סקאל , וואלה שופס , נאנה שופס ביזפונט ובתחום האינטרנט מייצרת נתח שוק של למעלה מ 64% מהיקף המכירות הכללי של צילום באינטרנט.

משרדי החברה הראשיים , מרכז הלוגיסטיקה ומעבדות התיקונים ממוקמים בקריית היי טק אשר בהר חוצבים בעיר ירושלים.

מוצרי החברה אשר מופיעים באתר מיובאים כולם ישירות לחברה ונהנים מאחריות מלאה .מעבדות התיקונים ממוקמות במקום ורמת התיקון היא מהמהירות והאיכותיות בישראל.

לחברה מערך שירות מוביל ונתמך בכל מערכות המידע המתקדמות עם מערכת שירות CRM ומערכות ניהול אשר מתממשקות באמצעות תוכנת finansit pro מהתוכנות המתקדמות בישראל.

במרכז הקבוצה ישנה מעבדת תיקונים איכותית והגדולה ביותר במדינה,כמו גם מרכז תמיכה ומכירה call-center מהמתקדמים בישראל.

עם לקוחות החברה נמנים מרבית משרדי הממשלה , משרד הביטחון ואירגונים גדולים ומאות חנויות ברחבי הארץ.

פנינו לעתיד

הקבוצה השלימה את הרחבת הסניפים הארציים בחיפה ובאר שבע ותרחיב את פעולתה במספר סניפים נוספים שיוקמו עד סוף שנת 2007.

כמו כן יוקם אתר שירות יחודי שיתן מענה לקהל לקוחות החברה הן מאתרי המסחר השונים איתם עובדת הקבוצה וכן עם לקוחות הסניפים והאתר .

בחרנו להציג לכם לקוחות נכבדים מעט בלבד מצורת התנהלות הקבוצה וזאת במטרה אחת בלבד והיא היכרות ראשונית ללקוחות חדשים שטרם רכשו או שורתו אצלנו.

כתובות הקבוצה:

מטה הקבוצה :

קרית המדע 4 , הר חוצבים , ירושלים

הנהלה - 02-5880666

שירות לקוחות ,תיקונים ומרכז הזמנות ארצי : 10:00- 17:00 טלפון : 1-700-701080

סניף ירושלים

רחוב יפו 89 א , ירושלים

טלפון: 02-6234545

hunny@camera.co.il

סניף מרכז - תל אביב

רחוב אלנבי 82 תל-אביב

טלפון: 03-5178885

פקס: 02-5717070

camera2@camera.co.il

סניף באר שבע

בן צבי 1 (רחבת הרכבת)

טלפון 08-6237752

שעות פתיחה : 900-1900

שישי 900-1300

דואר אלקטרוני: BS@camera.co.il

סניף חיפה

צומת הצ"ק פוסט ,רחוב בר יהודה 300 (ישפאר לשעבר לייד חנות כתר ) בניין לב הצומת .

טלפון 04-9111111

שעות פתיחה : 900-1900

שישי 900-1300

דואר אלקטרוני: haifa@camera.co.il

סניף אילת

קאמרה אילת

דרך הערבה 4 ,אילת , ממול שדה התעופה.

http://www.camera-eilat.co.il

08-6326622

פקס: 08-6342425

sales@camera-eilat.co.il

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה תודה אחי

תגידו, יש לכם מושג אם יש עדיפות אם למשל בוואלה!שופס אני מזמין מסויימת עם אחריות של 4H או של קרט? פשוטה4H האלה זולים יותר, אבל מה שהיה מונע ממני את זה זה שקרט אני כמיר ו4H לא הכרתי עד עכשיו ולא הצלחתי למצוא אותם בקלות ע"י זה שפשוט הקלדתי את השם 4H..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות של קרט הוא מעל ומעבר.

אני חושב שעדיף לקנות שבאחריות שלהם.

עדיף? אולי, משתלם? ממש לא... במחירים שאפשר ליקנות מיבואנים מקבילים של CANON כבר הרבה יותר כדאי "לקחת סיכון" ולקבל מחיר מוזל בהרבה יותר מאשר מה שקרט מוכרים.

אני כמובן לא ממליץ על אף יבואן ספציפי, את ההחלטה והשיקולים תחליט לפי ביקורות הגולשים והקרבה של אותו מקום לבית שלך ממנו אתה עומד לרכוש את המצלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...