אני חושב על לעבוד בחופש הגדול.. עיצות? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חושב על לעבוד בחופש הגדול.. עיצות?

weissby

Recommended Posts

פוקס? שכח מזה.

לא מקבלים ברשת הזו אף אחד מתחת ל 18, גם לא את הבן של הבעלים.

ידידה שלי עובדת שם בתור מקפלת בגדים בקניון מחה. היא בת 17. למה סתם לדבר? :P

יאא היה לי בדיוק בדיוק עכשיו ראיון עבודה באיזה מלון פה בירושלים.. התקבלתי ומתחיל לעבוד מיום חמישי הבא! יש עבודה גם בשישי בבוקר ולפעמים בשבתות אז אקסטרא אחוזים!

עבדתי במלצרות - אם אתה נתקע באולם עם דוסים - שכח מטיפים. כעיקרון במלצרות תמיד מחפשים עובידם(כמעט) ואם אתה נראה טוב אז יקבלו אותך. בדיוק בדיוק עכשיו אחרי ל"ג בעומר מחפשים עובדים ואני בטוח שיש אצלכם גם בחיפה אולמות ארועים.. תלך שם אחד אחד ותבקש לדבר עם רב המלצרים. בקש ממנו לעבוד ותנסה להתחנף.. :)

אם עונה יש בקבלה מזכירה שלא מעבירה אותך לרב המצלצרים ומבקשת ממך להשאיר פרטים, תשאיר אותם אבל אל תצפה לקבל טלפון.. יזרקו את הדף שכתבת תוך שניה לפח.. :)

עבדתי פעם גם במסעדת מהיר בקניון מלחה בירושלים. זה סיוט.

איפה עוד עבדתי..? הממ שנה שעברה בחופש הגדול(הייתי בן 16) עבדתי כמדריך בקייטנה.. היה שווה והרווחתי ב11 ימים 1800 ש"ח כולל נסיעות.

הממ עבדתי כטכנאי פרטי... הרווחתי ב5 פעמים היחידות שעבדתי איזה 1000 שקל! :D (הייתי בן 15)

אמא של חבר שלי עובדת בדואר והוא כבר 3 שנים רצוף(כולל זאת) עובד בחופש הגדו כמחלק מכתבים... הוא ספר לי בדיוק מה שאיתי סיפר לך פה באשכול...

רק שהוא לא קיבל מינימום, אלא 20 לשעה מ7 עד 2 בצהריים... וגם מס' ימים הוא סתם ישב מול המחשב ושיחק או הקליד שם מיקודים ושיט כזה... אבל בימים האלה הוא קיבל 16-17 לשעה...

עבדתי כמחלק מגנטים מדלת לדלת.. פיי איזו עבודה קשה!!!! ב3 שעות אתה צריך לחלק 600 מגנטים... כל שעה 20 ש"ח. ואתה חייב לעבור כל בניין ולשים על הדלת, אסור בתיבות הדואר :( ועוד הבן זונה בודק אותך מידיי פעם.. עובר ברחוב. אתה מדווח כל פעם אילו רחובות עשית... אחרי שעשיתי בחודש בערך איזה 10,000 מגנטים(זה כבד לאלללללה! ועוד לסחוב איתך איזה 600 מגנטים כל פעם על הגב בתיק זה איזה 2 קילו, +איזה ליטר וחצי מיים כי אתה מתעייף ממש מהר לעלות 75 בניינים, כל אחד 4 קומות ובכל קומה 2 דירות......) התפטרתי....

אם מישהו מירושלים ורוצה עלבוד במגנטים, שישלח לי הודעה פרטית אני אשלח לו טלפון של האיש... אבל זכרו שזו עבודה קשה... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לעבוד כמחלק פליירים כמו שאמרו מעליי.

עוד אופציה נחמדה היא לעבוד בשוק (לא יודע אם יש באיזור שלך....)

אני אישית עובד כבר שנה וחצי בקיוסק, אחלה עבודה, תנסה לגשת לקיוסקים\פיצוציות באזור שלך ולברר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיוסקים צריכים יותר לקוחות מאשר עובדים :lol:

נסה איזה עובד מטבח בפיצרייה/בית קפה, עם הותק אפשר להתקדם גם לקופות ולתפקידים יותר ייצוגים ואז העבודה ניהית הרבה יותר נוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנתיים עבדתי בסניף של בנק פה בהרצליה

ובשנה האחרונה עבדתי עם חבר באספקת לכל מיני דוכני מהיר

אומנם זה לקום כל יום ב3 ומ4 אתה מתחיל לעבוד

אבל זה היה 25 שקל לשעתיים-שלוש הראשונות ואז עוד שעתיים 20

ואתה מקבל ארוחת בוקר במסעדה האחרונה שעוברים...

אני מאמין שהכל תלוי בכמה אתה רוצה את העבודה וכמה אתה מוכן להוכיח את עצמך

כי עובדה שלפני שנתיים לא הייתי בן 16 ושנה שעברה חבר שלי שעבד איתי לא היה בן 16

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת קצת מעייף..

אבל זה היה חופש גדול.. אז ככה שכל יום יוצאים..

וב3 מתארגנים הביתה שותים משהו חם

וב3 וחצי כבר באים לקחת אותך..

אמנם זה משנה את ההסדרי שינה אבל מתרגלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...