לכל מי שמעונין לרכוש ב א.מחשבים(iqpc) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכל מי שמעונין לרכוש ב א.מחשבים(iqpc)

Jules Winnfield

Recommended Posts

לפני כשבועיים הזמנתי בחברה הזו מחשב שאני בניתי, ויצא שכמה ימים אחרי שביצעתי את ההזמנה כמה מהרכיבים שקניתי עלו במחיר...אז ביום שההזמנה הייתה מוכנה ובאתי לקחת את המחשב(לפני כחמישה ימים) הוא חישב לי לפי המחיר הנוכחי ולא לפי המחיר של ההזמנה שביצעתי כשבועיים לפניי( הוא תירץ את זה בכך שהדולר נפל).

אם הסכמת לזה - זבש"ך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הטענה של המחיר, לא רשמת מספרים אבל אם הזמנת במחיר כלשהו הוא לא יכול פתאום להעלות אותו, אם הדולר ירד ובכך איזן את המחיר אז הוא לא עשה שום דבר.

לגבי הכרטיס מסך, אתה לא צריך לריב איתו על כלום, תביא לו את הכרטיס/מחשב ותבקש להחליף.

תבקש לדבר עם מי שאחראי עליו ותביא בפניו את התלונות שלך אולי זה יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מגעיל.

אפשר לדעת איזה רכיב שהזמנת לא היה במלאי ואז הוא הציע לך להחליף אותו לאותו סוג רק חברה שונה ושישים ושלוש שקל יותר ?

ואיזה כרטיס מסך הזמנת ואיזה קיבלת בטעות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא חישב לי לפי המחיר הנוכחי ולא לפי המחיר של ההזמנה שביצעתי כשבועיים לפניי( הוא תירץ את זה בכך שהדולר נפל).

ולא רק זה אלא שגם הוא הוסיף לי כ40 שקל יותר ממה שיצא מהמפרט שהרכבתי( אחת הטענות היו: "הרי אתה יודע שהמחירים שלי הכי זולים" וגם,אני חושב, שהוא יודע שאם כבר באתי אז אני לא יבטל את ההזמנה בשביל 40 שקל)

אני לא מבין

אם המחיר צמוד לדולר (בגלל שעל הרכיבים הוא משלם בדולרים) והדולר נפל, אז המחיר בשקלים צריך לרדת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכיב שהוא הציע לי להחליף הם של , הוא הציע לי להחליף אותם על Twinmos.(מדובר על זכרונות 2 גיגה 667)

והכרטיס מסך שהזמנתי זה הפליט 7600GT sonic ובסוף מסתבר שיש לי את הגרסה הרגילה, לא יודע אם זה טעות או לא אבל רק בגלל הכרטיס חיכיתי איזה שלוש ימים יותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין

אם המחיר צמוד לדולר (בגלל שעל הרכיבים הוא משלם בדולרים) והדולר נפל, אז המחיר בשקלים צריך לרדת!!!

המחיר ירד רק שהוא יקנה סחורה חדשה, הוא קנה לפני שבועיים שהדולר היה 4, עכשיו זה 3.9 אז הוא צריך לעלות את המחיר בשקלים בשביל אותו רווח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר ירד רק שהוא יקנה סחורה חדשה, הוא קנה לפני שבועיים שהדולר היה 4, עכשיו זה 3.9 אז הוא צריך לעלות את המחיר בשקלים בשביל אותו רווח

אתה קורא מה שאתה כותב? בגלל שהסחורה עלתה לו פחות הוא צריך להעלות את המחיר המקורי כדי לקבל אותו רווח? לא משנה אם אתה מחשב את זה באחוזים או בX ש"ח רווח, המחיר הסופי אומר להיות יותר זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון ההזמנה שעשית באינטרנט מחייבת (עשית אותה באינטרנט, נכון?)

מבחינה משפטית זו הצעת מחיר שהוא נתן, ומרגע שהסכמת הוא מחויב לספק את המוצר במחיר הנתון.

אם יש לך כוח, לך לחנות, תדרוש את ההפרש שהוא לקח לך בחזרה (ביחד עם הכרטיס מסך שהזמנת) ואם הוא לא מסכים תאיים בתביעה משפטית בבית משפט לתביעות קטנות (תזכיר את חוק החוזים http://www.tourism-law.co.il/contract.htm).

אם אתה באמת לא רוצה יותר קשר עם החנות, אז במידה והזמנת דרך האינטרנט ולא עברו שבועיים מקבלת המוצר (לא מההזמנה עצמה, אלא מקבלת המוצר) אתה יכול פשוט לבטל את העסקה לחלוטין, גם זה לפי החוק. אתה זכאי קבל חזרה את כל הכסף (לא זיכוי בחנות, אלא את הכסף ששילמת) למעט 100 ש"ח לכל היותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...