בנות במחשבים, איך זה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בנות במחשבים, איך זה?

Born2Kill

Recommended Posts

אבל בכללי בנות בכלל מבינות משהו במחשבים?? (לא כולל יוצאות דופן)?

כי אני תמיד רואה נגיד אצל כמה אחיות של כמה חברים שלי הן תמיד משאירות את המחשב דולק ואם אין אף "גבר" על המחשב אז הוא גם מתמלא סוסים טרויאנים...

ואני בקושי רואה בנות שמשחקות שמשחקים ובחיים לא שמעתי על מישהי שעושה OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל בכללי בנות בכלל מבינות משהו במחשבים?? (לא כולל יוצאות דופן)?

כי אני תמיד רואה נגיד אצל כמה אחיות של כמה חברים שלי הן תמיד משאירות את המחשב דולק ואם אין אף "גבר" על המחשב אז הוא גם מתמלא סוסים טרויאנים...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

למה אתה חושב במחשבים של בנים יש פחות או שאין בכלל? כי כל הוירוסים גרים במחשבים של הבנות,

הם עשו משהו יפה דווקא, ראיתי שהוירוסים פתחו שם בתי מלונות וכו'.... שווה הצצה. :lol: :lol:

הם חיים שם בהרמונייה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הן גם עושות קקי.

אני גם עושה גרעפסים גדולים. :smile1:

ומדממות כול חודש, ואפילו יש להן שם יער מפחיד ואפל, שאחרי שאתה מספיק שיכור כדי לפרק אחת עם יער שכזה אחרי 9 חודשים יוצאת מהמערה ביער מפלצת שצורחת ומיללת.

ובכלל איך אפשר לבטוח במשהו שמדמם 5 ימים ולא מת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו לומדות המון בנות, למרות שרק שתיים בחרו בהתמחות שלי(עיבוד אותות)

תתפלא לדעת שמדובר במתכנתות(חרשניות?) מעולות.אל תתפלא כשאתה רואה בבון עושה את זה לא פחות טוב...

אם השאלה מדברת על חומרה - אז לא, זה נדיר ועוד יותר נדיר אחת כוסית (אצלנו יש המון אבל אין אחת, שזה נותן לך מושג קטן לגבי ההתלפגות.. :-\)- זה החומר של פנטזיות של גיקים ברחבי העולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו לומדות המון בנות, למרות שרק שתיים בחרו בהתמחות שלי(עיבוד אותות)

תתפלא לדעת שמדובר במתכנתות(חרשניות?) מעולות.אל תתפלא כשאתה רואה בבון עושה את זה לא פחות טוב...

אם השאלה מדברת על חומרה - אז לא, זה נדיר ועוד יותר נדיר אחת כוסית (אצלנו יש המון אבל אין אחת, שזה נותן לך מושג קטן לגבי ההתלפגות.. :-\)- זה החומר של פנטזיות של גיקים ברחבי העולם...

מה פאקינג מחרמן בכוסית שמבינה מבחשבים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתגדל, ותפסיק לחשוב רק עם הבולבול - תבין.

ההיתי מציע לך להסתכל קצת בחתימה שלך, וקבל משהו

הגדרה לבחורה כוסית במשפט אחד: "וואי, וואי, מה הייתי עושה לבת זונה הזאת"

הגדרה לבחורה יפה במשפט אחד: "אמא, אבא תכירו"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומדממות כול חודש, ואפילו יש להן שם יער מפחיד ואפל, שאחרי שאתה מספיק שיכור כדי לפרק אחת עם יער שכזה אחרי 9 חודשים יוצאת מהמערה ביער מפלצת שצורחת ומיללת.

הרגת אותי מצחוק! מפלצת שצורחת ומייללת!! חחח! אל תשכח אבל היי, לחלק מאיתנו יש שם "גינה מטופחת" או "מדבר". מדברית קרח אם מדובר בפולניה. :lol:

מה פאקינג מחרמן בכוסית שמבינה מבחשבים ?

מתישהו גם לך יימאס רק לזיין ותחפש בחורה שגם תהיה חברת נפש, שיהיה לך משהו משותף איתה, שתבין את התחביבים וההתעסקויות שלך ותרצה גם להשתתף. ותודה שקצת קשה להביא הביתה "כוסית" שאתה רק רוצה להשחיל ולא מכבד, ולהכיר אותה להורים שלך. תקרא לי מוזרה אבל אני חושבת שבת זוג צריכה להיות גם החברה הכי טובה שלך. אצלי זה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה צפייה:

תראו את הדקה הראשונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתישהו גם לך יימאס רק לזיין ותחפש בחורה שגם תהיה חברת נפש, שיהיה לך משהו משותף איתה, שתבין את התחביבים וההתעסקויות שלך ותרצה גם להשתתף. ותודה שקצת קשה להביא הביתה "כוסית" שאתה רק רוצה להשחיל ולא מכבד, ולהכיר אותה להורים שלך. תקרא לי מוזרה אבל אני חושבת שבת זוג צריכה להיות גם החברה הכי טובה שלך. אצלי זה ככה.

:goodposting::imwithstupid:

you don't have to look far...

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=213

now don't harass the girl, I know that a girl with interest in computers in israel is about as rare as a bus in Bney Brak on friday night, but control yourself.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...