ארוויזיון 2007! - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארוויזיון 2007!

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 61
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמישהו יסביר לי מה הרגע קרה שם?

שלחו רקדנים ורקדניות, ואז איזה RETARD עם גיטרה שניענע את הראש שלו כל כך חזק שנראה לי שבנקודה מסוימת הוא התפרק מהמקום וחזר.

עריכה- לא עלינו, ושימו לב לקולות ה "בוז" העבים בקהל. אני מתערב שאני יודע מאיפה זה בא.

אני אשמח לדעת מאיפה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! סלובניה, טורקיה, סרביה, הונגריה וגאורגיה - איך?!

אירוביזיון צעצוע :lol:

גרוע!

אוף הארוויזיון נהייה ונהייה יותר גרוע עם חלוף השנים.... השירים לא מעניינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם החתיכת חרא רקובה הזאת מתוצרת טיפקס היתה עולה לגמר הייתי קופץ מהגג!!

אני לא מאמין שהם אלו לבמה ופשוט זרקו את הקמצוץ כבוד שנשאר למדינה הזאת.. עדיף היה כבר לחרבן על הדגל וזה היה פחות מביש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה?! סלובניה, טורקיה, סרביה, הונגריה וגאורגיה - איך?!

אירוביזיון צעצוע :lol:

מה הבעיה עם סלובניה, סרביה והונגריה? הן נמצאות באירופה, וחלקן אפילו יותר גדולות מאיתנו. עם טורקיה וגיאוגריה אפשר להגיד שיש בעיה - אבל גם איתנו האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז רגע מה נסגר, איזה מקום הגענו? אחרון?

בסדר, הסבירו לי כבר, מזל שלא עלינו, לגמר יש קצת יותר רייטינג אני מניח, ויותר אנשים בעולם היו רואים את הדבר הזה שנקרא טיפקס, פאדיחות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהוא הביע פליאה על כך שהן עלו לגמר, ולא על מיקומן הגיאוגרפי.

כן.

אז רגע מה נסגר, איזה מקום הגענו? אחרון?

בסדר, הסבירו לי כבר, מזל שלא עלינו, לגמר יש קצת יותר רייטינג אני מניח, ויותר אנשים בעולם היו רואים את הדבר הזה שנקרא טיפקס, פאדיחות .

ההפך, אם הם היו עולים אזי היו פחות בושות, הרי שיותר אנשים היו חושבים שמדובר בפדיחה עולמית. הרי אם יותר היו מצביעים לנו זה היה אומר שיותר חושבים שהשיר הזה טוב ולא גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת סתם התגרות. בהתחלה איימו לא לשדר את בגלל שזה שיר בעייתי והם בכל זאת התעקשו לשיר דווקא אותו. מן הסתם כולם גם ידעו שהשיר מסריח גם ככה ובכל זאת שלחו אותם.

אני במקומם הייתי הולך בשקט הביתה במקום להגיש איזו תלונה על בעיה בשידור. הרי ידעו שזה יבוא... התנהגות מבישה למדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת סתם התגרות. בהתחלה איימו לא לשדר את בגלל שזה שיר בעייתי והם בכל זאת התעקשו לשיר דווקא אותו. מן הסתם כולם גם ידעו שהשיר מסריח גם ככה ובכל זאת שלחו אותם.

אני במקומם הייתי הולך בשקט הביתה במקום להגיש איזו תלונה על בעיה בשידור. הרי ידעו שזה יבוא... התנהגות מבישה למדינה.

השירים לא כמו פעם, חבל....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה שולחת לאירוויזיון רק בושות לאחרונה. מי בוחר את האנשים האלה בכלל :kopfpatsch:? פעם שלחו את מופע מפלצות בשם דנה, אחר כך היו אלה עם השיר הדבילי על חברם הסורי ועכשיו קובי עם שיר על פצצת אטום :screwy::s07::bash:. אולי בשנה הבאה ישלחו את מרגול עם שיר על חורים בשכבת האוזון :smile1: או את הערס ההוא מושיק משהו שיסלסל על התחממות כדור הארץ. אפילו לאירוויזיון שולחים שיר מדכא ואחר כך מופתעים למה לכולם נמאס מהבכיינות של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...