נגן mp3 - צריך המלצות ועזרה :< - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נגן mp3 - צריך המלצות ועזרה :<

Judas Iscariot

Recommended Posts

שלומות חברי פורום גאדג'טים.

לצערי הרב, הIriver H10 הנאמן שלי החליט להפסיק לעבוד לפני כמה ימים ולכן לקחתיהו לPDA Store על מנת לבדוק מה הבעיה ולתקנו.

היום הם דיברו איתי ומסתבר שהHard Disk דפוק ושאני אאלץ לשלם כ500 שקלים על תיקונו.

עכשיו שאלתי היא - האם יש נגנים דומים לH10/בדיוק הH10 עצמו שיעלו בערך באותו מחיר? נראה לי מוגזם לשלם 500 שקלים על תיקון, זה ממש מחיר של חדש =/

הנה מה שאני "צריך" מהנגן החדש שלי:

א. איכות קול טובה, לא אכפת לי מהאוזניות שמגיעות עם הנגן כי לי יש PX 100 אז מצידי שיבוא עם שבהן יש ילדים סינים קטנים שצורחים את מה שאני אמור לשמוע.

ב. ממשק נוח ואינטואטיבי - כמו בiriver H10

ג. תמיכה גם בניווט תחת תגי ID3 וגם בניווט Browser - כמו בiriver H10

ד. צבעוני

ה. תמונות(לא קריטי)

ו. נגן שיש לו RockBox(האפשרי? :D)

ז. רשמקול(חשוב מאוד)

לא חשוב לי רדיו ולא הצגת סרטונים.

תודה רבה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה רוקבוקס, מה איכפת לך מהממשק? גם ככה הרוקבוקס יבוא במקומו.

anyway, הנגנים היחידים שאני מכיר במחיר ובנפח הזה הם ה-iriver h10 עצמו (760 ש"ח לפי זאפ), והסנדיסק סנסה (610 ש"ח ל-6 ג'יגה, 760 ל-8 ג'יגה). לשניהם יש תמיכה ברוקבוקס.

איכות הקול ב-iriver כנראה יותר טובה, אבל הוא נגן יותר מיושן, והוא מבוסס HD (יותר פגיע, כפי שכבר ראית בעצמך...). וחוץ מזה, אם כבר ללכת עליו, אז פשוט תתקן את זה שיש לך.

בסנסה כנראה איכות הקול פחות טובה, אבל הנגן יותר עמיד, קטן, חדש, ובעל נפח קצת יותר גדול באותו המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו אני לא יודע עד כמה "איכותי" הSandisk Sansa, אני לא רוצה סתם נגן מעפן אבל עם נפח גדול(יחסית) במחיר נמוך... ושאני מתכוון ממשק אני מתכוון יותר לדרך השליטה... נגיד דרך השליטה בiAudio X5(הג'ויסטיק) לא נוחה כלל וכלל וכן גם הגלגלת של הiPod.

השאלה היא, האם כדאי לי לתקן את הiriver הנוכחי בכ500 שקלים או להשקיע עוד 100 שקלים בנגן חדש דנדש שגם יש לו יותר נפח?

כמו כן הRockbox עדיין לא "מושלם" ולכן כדאי שגם הFirmware המקורי יהיה נורמלי.

נ.ב

איפה ראית סנדיסק סנסה 6 ג"ב ב610 שקלים או/ו סנדיסק סנסה 8 ג'יגה ב760 שקלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...