בהצלחה לכל הנבחנים מחר במדעי המחשב :) - איך היה? תגובות ע"מ 4 - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בהצלחה לכל הנבחנים מחר במדעי המחשב :) - איך היה? תגובות ע"מ 4

MasterDK

Recommended Posts

• תגובות 133
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כנ"ל...

ג'אווה היא מאוד נוחה, אבל צריך יותר סבלנות בשבילה.

אני דווקא חושב שיהיה מחר קל, בגלל שזו הפעם הראשונה שהם מחברים בגרות כזו.

מה שבטוח שיהיה ארוך, 3 שעות ואני מתכנן להשתמש בתוספת זמן.

לפחות אני יכול לישון בשקט, גם אם אני מקבל מחר 80, הסופי (כל החמש יחידות) שלי יהיה מעל 95.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבחנתי עכשיו במדעי המחשב ב' והיה לי קל בצורה מוזרה מאוד... (אני עושה פסקל ואסמבלי למי שתהה).

סיימתי תוך שעה וחצי ואני מסתכל מסביב ואף אחד לא קרוב לסיום. יצאתי עם הרגשה שמחה אבל גם מוזרה... המורות (הרי יש שתי מקצועות) ראו אותי הולך במסדרון והתחלנו להשוות תשובות חעחע. היתה לי הרגשה לרגע שאפילו תיקנתי את המורה שלי, שהיא גם המחנכת שלי. בקיצור- זה הוא יום חגיגה, אני יותר לא צריך לראות את המורה המבחילה לעיצוב תוכנה! הידד!

מה רע לכולם פה עם פסקל? מיושן מיושן אבל אחלה חשיבה צריך בשביל זה. אלגוריתמים FTW.

נ.ב עריכה שניה: כיף לדעת שאני לא היחיד שעושה עיצוב תוכנה, אבל מישהו כאן לומד מערכות מחשב ואסמבלר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסקל אולי מיושן, אבל הוא אחת השפות הכי חשובות לבניית בסיס טוב בחשיבה תכנותית.

גם אני עשיתי את הבגרות בפסקל (לא חוכמה, לפני 4 שנים), והיום אני לומד סי לתואר ראשון וזה הרבה יותר פשוט מעצם העובדה שיש לי את פסקל כבסיס.

ואל תשכחו שאת סי כתבו איי שם בשנות ה80 המוקדמות, עוד שהייתם כולכם בשק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פסקל אולי מיושן, אבל הוא אחת השפות הכי חשובות לבניית בסיס טוב בחשיבה תכנותית.

גם אני עשיתי את הבגרות בפסקל (לא חוכמה, לפני 4 שנים), והיום אני לומד סי לתואר ראשון וזה הרבה יותר פשוט מעצם העובדה שיש לי את פסקל כבסיס.

ואל תשכחו שאת סי כתבו איי שם בשנות ה80 המוקדמות, עוד שהייתם כולכם בשק....

אני יודע את זה שפסקל לא מועיל כול כך חפרו לי הרבה אבל מה לעשות שזה מה שנבחר אני אישית הייתי מעדיף ללמוד JAVA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע את זה שפסקל לא מועיל כול כך חפרו לי הרבה אבל מה לעשות שזה מה שנבחר אני אישית הייתי מעדיף ללמוד JAVA

פה אתה טועה, כבסיס תכנותי, java היא בחירה גרועה, היא אולי פשוטה וגאונית, אך היא לא ממש תעזור לך להיות מתכנת יותר טוב.

בשביל להתקדם כמה שיותר מבחינה תכנותית, רק C!

הדברים שיש לך ב-C כמו פוינטרים וכדומה, אולי מסובכים וקשים (אין את זה ב-Java), אבל כאשר תבין אותם, הם יתרמו לך בצורה מדהימה.

סתם בשביל שתבין, אם תלמד Java ותרצה לעשות הסבה ל-C, זה מאוד מאוד קשה.

אם תלמד C ותרצה לעשות הסבה לJava, זה בדיוק שבוע ללמוד את הסינטקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...