דריה זה אשכול בשבילך. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דריה זה אשכול בשבילך.

pain_killer12

Recommended Posts

• תגובות 78
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תראי איפה את עובדת יא תועבה,ואת קוראת לאחותי [שלא קיימת] זונה?

http://www.dungeon.co.il/gallery.asp

תסתכל על עצמך ::)

רק מהדיבור שלך מבינים שאתה בחור משועמם, חובב פורנו ושאין לו שום דבר רציני בחיים, יאללה לך תמצא אותם :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

no, I don't hate you. I have better stuff to do...

I just disagree with what he said.

and other than the periodical man bashing posts I usually agree with what you say, but from that to intelligent there's a long way...

Why don't you ask my shrink? Mr. I'm too good to speak Hebrew so I'm enthusiastic of my own English skills here, even though I need to use spell-check and "morfix" like air.

Admit it, you took personally something I said at some stupid thread and you're holding grudge since, just like the rest of the machos here.

:imwithstupid:

מה שהכי מצחיק זה שאנשים פה אשכרה מתלהבים מהבחורה היחידה שהם כנראה העיזו אי פעם לפנות אליה, כאילו שהיא שיא השלמות בעולם.. כשלמעשה האמת היא פחות או יותר בדיוק ההיפך..

אמר הבחור שאפילו הצוות שלו מפקפק באינטליגנציה ובשפיות שלו.

(זה הרגע שבו נשבר לו שם איזה פיוז והוא מביא לי באן, כמו שביקשתי לפני חודשיים ולא קיבלתי).

תועבה? מדבר כאילו הוא לא מביא על סרטי פורנו כל היום... אני יודעת איפה אני עובדת, ואם אין לך אחות, בוא ונעשה לך. יש לנו הרבה אורחים חרדים והם יראו לך את הברית שלהם ומה זה תועיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אין לי סכיזופרניה....

.

"אנשים, באמת, תסתכלו על עצמכם !!!

מה אתם מתלהבים ממישהי שאתם שכולה ראיתם באינטרנט ?!?!

דחוף דחוף תמצאו לכם בחורות, אפילו מכוערות דבות עם חצ'קונים יותר גדולים משלכם, מה אני מדבר?!?! אפילו תלכו לזונות, העיקר צאו מזה כבר !!!"

"נו... מה קורה? אינטליגנטית+יפה+ברמנית+עניין במחשבים, זה עושה לכם פרפרים בבטן.

עצוב כמה שאתה צודק "

ויש לציין ששני הצדדים עושים רושם של טיפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה את התגובות במלא אשכולות בפורום ותמיד אני רואה שיש לך הסתכלות קצת שונה על מלא דברים,

ואחרי כמה זמן ששמתי לב לתג' שלך התחלתי לחכות שתגיבי לכל מיני אשכולות רק כדי שאוכל לקרוא את מה שיש לך להגיד.

לקח לי הרבה זמן להבין את זה, אבל אני חושב שאני יודע למה הייתי עושה את כל הדברים האלה:

כי אני אוהב אותך דריה!!!!, אני מרגיש שאני מאוהב בך, ואני יודע שאין סיכוי לכלום אבל חשבתי שתרצי לדעת שיש לך מעריץ בפורום.

באמת הסתכלות שונה.

עד עכשיו לא הסכמתי איתך אף פעם אבל רואים שאת חושבת לפני רוב התשובות שאת כותבת.

אולי תדברו בפרטי?

פה זה הפך לזנות (תרתי משמע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת הסתכלות שונה.

עד עכשיו לא הסכמתי איתך אף פעם אבל רואים שאת חושבת לפני רוב התשובות שאת כותבת.

מתמזיין בשכל,התגובות של איסתרא מושקעות וחכמות,היא תם מחפשת להתלהם וליצור פרובוקציות.

בשביל הרקורד,בן כמה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Why don't you ask my shrink? Mr. I'm too good to speak Hebrew so I'm enthusiastic of my own English skills here, even though I need to use spell-check and "morfix" like air.

Admit it, you took personally something I said at some stupid thread and you're holding grudge since, just like the rest of the machos here.

:lol::funnypost:

כמה שזה נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשכרה

יש שם שלא היו מביישות שום אתר פורנו

אין מקומות קצת יותר על רמה שמחפשים ברמן/ברמנית?

יש בעבודה הזאת יום שמביאים את ההורים שיראו כמה מוצלח יצא הילד שלהם ויוכלו להשוויץ בפני החברים? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol::funnypost:

כמה שזה נכון.

אתה מגיב?@!

אתהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!?@@!?

אתה צוחק עליו שהוא כותב באנגלית?

אתה אפילו גרף לא יודע לקרוא,אחרת מזמן היית שותק.

תגיד לי מה אתה מבין מזה:

farcry.gif

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר?! ומה זה מורפיקס? (שמעתי את השם אבל אין לי מושג מה זה)

הדבר היחידי שמפריע לי פה זה שהם מעריצים מישהו שהם לא מכירים ועוד רק בגלל שהוא זה בעצם היא. באמת שאין לי שום טינה אליך אבל הטון המתנשא הזה של 'יא גבר עלוב תנשק לי את הרגלים' מתחיל לעצבן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...