יום שלישי יום העצמאות, מה אתם עושים ביום זה? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום שלישי יום העצמאות, מה אתם עושים ביום זה?

Born2Kill

Recommended Posts

אני הולך לבקר במוזיאון חצרים' date=' לראות שם מפגן אווירי מדהים וכמובן לראות את ה"סופה" F-16I מפלצת התימרונים והנשיאת דלק.

[img']http://iaf.co.il/sip_storage/files/2/29792.jpg

מישהו עוד הולך לשם או למקום אחר?

אולי אני הולך לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין תגיד לי איזה יש לך?!!??! שמתי לב שאתה מביא קישורי VIDEO זה בא מDIVX... גם הבאטמן ועכשיו זה ונראה לי גם עוד אחד.... זה פול זמן BUFFERING לי יש איטי 750 מסריח אבל עדיין אחי זה נראה כאילו זה היוטיוב שלך.... הלוואי עליי תכנים בHD במקום מסריח ^_^.

יום העצמאות אנשים מה אתם הולכים למוזיאונים וכל הבול שיט הזה מה אנחנו בשנות השבעים!? אתה רוצה ללמוד על יש פול חומר באינטרנט על זה...

בכל אופן אני אהנה ממסיבה חזקה לאללה, משו סגור... ^_^ פול שתייה חינם בנות ועוד *שיעול* :cool2: :cool2: *שיעול*

בקיצור להנות מיום חג שכזה!

מעניין אותי מי מהילדים בפורום מתכוונים ללכת לפארק ולבזבז תכסף שלהם על צינורות זרחן, "ספריי שלג", אוכל מהיר ופטישי אוויר מטומטמים.... ולחזור הביתה עם עיניים אדומות וסיפורים מנופחים על ילדים שהלכו מכות... אם יש כאלו שהולכים לפארק העירוני אז בבקשה להגיד ולספר אל תתביישו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש כאלו שהולכים לפארק העירוני אז בבקשה להגיד ולספר אל תתביישו!

אם אני לא הולך לים עם חברים אז אנחנו הולכים לפארק העירוני שותים לפני חחחחחח

וזורמים שם..

משינה זה להקה טובה? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין תגיד לי איזה יש לך?!!??! שמתי לב שאתה מביא קישורי VIDEO זה בא מDIVX... גם הבאטמן ועכשיו זה ונראה לי גם עוד אחד.... זה פול זמן BUFFERING לי יש איטי 750 מסריח אבל עדיין אחי זה נראה כאילו זה היוטיוב שלך.... הלוואי עליי תכנים בHD במקום מסריח ^_^.

אם אני זוכר נכון זה 2וחצי הורדה ו200 ומשהו שליחה

היום זה סטנדרטי לדעתי

יש כאלה אם 5 על 512 או משהו כזה

חוץ מיזה האתר מאפשר להוריד תקבצים הבעיה שאין לו את כל התוכן שיש ביוטיוב

ויוטיוב מסריח מבחינת איכות ואני צופה בו רק שאין ברירה במצב רגיל אני מעדיף את "במה 6"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...