חוליגנים ישראלים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוליגנים ישראלים!

Born2Kill

Recommended Posts

ילדים קטנים שמושפעים מסרטים ביו טיוב.... אני לא הייתי נותן להם יותר מ16 וזה בלחץ... נראים לי כיתה ט' משו...

הנוער מתדרדר??? אין לך מושג.... פשוט להרבה ממכם אין מושג....

ילדים מעשנים (אהם אהם מעשניםםםםםםםםםםםםםםםםם אהם אהם) מכיתה ז-ח... מתחילים לדקור, עושים מאפיה בשכבה. זה הנוער של היום בעיקר בשכונות חיים.

לעומת זאת לך לשכונות היוקרה שם הכל מגעיל הנוער חומרני יותר מדי... ככה זה מערכת חינוך ב2 שקל משנת 1990 לא מיישמים את כל הוועדות האלה שעולות לנו לתושבי המדינה הון תועפות, שורפים כספי ציבור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אינספור סרטונים של חוליגנים ממשחקי כדורגל, אני לא חובב כדורגל כל כך ופשוט זה מגעיל לראות מה עשו למשחק שיכול להיות כל כך טוב. המשחק התחיל כמשחק חוליגני ואז התמסד, ה"גנים" (חינוך ודרך חיים) החוליגניים חדרו והשתרשו וכך עד היום באנגליה ובכלל באירופה החולגניות חוגגת למעט כמה מדינות שאני יודע שאין שמה מממש חוליגניות בכדורגל...

מה שכן לפעמים יש דברים יפים לא תמיד זה מגעיל כמו למשל בלי סוף אבוקות מסביב לכל המגרש שנדלקות באותו הזמן זה באמת אחד הדברים היפים (למצלמה כן... :lol:)

מאסטר כבר אמרתי... הם ילדים באופי ובגיל... אם הם היו באמת רציניים אז היית שומע על זה בעיתון... בגלל אזעקה של אוטו בורחים?! ועוד שנמצאת במקום חמולה של 30 ילד? לא יודע פשוט בשבילי זה לא נראה... אנחנו לא בורחים גם כשבאות ניידות (זה קרה בעבר.... בימים מסויימים של חגים) אז נראה לי שהסרטון הזה צילם איזה ילד שמנת שמחפש לעשות פוזות על הבנות בשכבה שלו (ח או ט...) מסכנים פשוט אנשים מסכנים...

למה חברת ערסים פומה?? יש לי נעליים של סטייל רטרו כזה 80' וגם ראיתי נעליים שאני נעול עליהם יפות לאללה בעיתון גם סטייל רטרו כזה... יש להם נעליים יפות כל עוד זה הנעליים החרושות עם הפס בצבע אדום\כחול בצד בצורה של נעל בית שחצי מדינה לבשו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, חוליגנים באירופה זה סוג של subculture. הם עושים זאת בהסכמה והולכים מכות אחד עם השני ולא עם אוהדים תמימים, כמו ש"חוליגנים" בארץ עושים. זה מה שעושה להם את זה, האדרנלין, ההתרגשות, הפנס בעין. אולי הם לא מקבלים מספיק סקס אז הם מפצים על כך בלהוציא אנרגיות אחד על השני, ושיבושם להם. הבעיה מתחילה כאשר הם מערבים את כל הרחוב ומתחילים לשבור מכוניות, ראווה וכל מה שנקרא בדרך. בעיה נוספת - "חוליגנים בלי כבוד". ז"א, חוליגנים שמשחקים מלוכלך ומביאים סכינים ונשק חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי תהסבר VITNIR... מעניין... :o, אם זה באמת ככה אצל כל החוליגנים (חוץ מאלה שבלי כבוד כמו שאמרת) אז באמת אין לנו מה להגיד להם... אלא אם כן הם שובים לי תחלון של האוטו אז אני ייצא עליהם עם איזה כלי...! :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, חוליגנים באירופה זה סוג של subculture. הם עושים זאת בהסכמה והולכים מכות אחד עם השני ולא עם אוהדים תמימים, כמו ש"חוליגנים" בארץ עושים. זה מה שעושה להם את זה, האדרנלין, ההתרגשות, הפנס בעין. אולי הם לא מקבלים מספיק סקס אז הם מפצים על כך בלהוציא אנרגיות אחד על השני, ושיבושם להם. הבעיה מתחילה כאשר הם מערבים את כל הרחוב ומתחילים לשבור מכוניות, ראווה וכל מה שנקרא בדרך. בעיה נוספת - "חוליגנים בלי כבוד". ז"א, חוליגנים שמשחקים מלוכלך ומביאים סכינים ונשק חם.

יש גם סרט כזה, לא דוקומנטרי אבל ניתן להבין מה קורה שם, בין אוהדי ארסנל ועוד קבוצה אנגלית קטנה יחסית, אז הם רבים וכו' לפי "חוקי מכות" שיש להם בין עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...