כתבה הזוייה- המורים עישנו סמים מול התלמידים! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כתבה הזוייה- המורים עישנו סמים מול התלמידים!

Born2Kill

Recommended Posts

"המורים חשודים גם בהעברת סמים ביניהם."

נו בחיי. הם חשודים בהעברת סמים??? ועוד ביניהם????

העיקר שהבירה זורמת חופשי...................מישהו התייחס אי פעם לשלט לחוק מגיל 18 ומעלה?, ועוד נהג שתוי חצה באור אדום, ועוד חבר כנסת יצא מהפאב והרביץ, ועוד דקירה במועדון...............

וסליחה שאני גולש אבל מה עם הבעיה במערכת החינוך: מורים שלא יודעים כלום מעבר למה שהם צריכים ללמד, מורים שנכשלים בבגרות במקצוע שהם עצמם מעבירים, מורים שלא מלמדים דרך ארץ אלא רק את החומר שלהם, מורים שלא יודעים דרך ארץ מהיא, מורים שמלמדים רק את החומר לבגרות.........מורים שאומרים (נותנים לתלמידים להרגיש) שהם לא שווים, שכלום לא יצא מהם.

אז תפסו מורה או שניים מעשן בבית ספר, במכונית............................שאלו יהיו הבעיות של מערכת החינוך ושל הנוער. הלוואי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להיכנס לזה, בייחוד לא פה, אבל ה SIDE EFFECTS, של סיגריות ואלכוהול הרבה יותר/לא פחות חמורים הן במישור הבריאותי והן במישור ההתנהגותי מאשר זה של המריחואנה. אבל, יש גופים שמרוויחים מכל העסק והם מניעים את העולם (קונספירציה?). בכל אופן, כל עוד העניין לא חוקי אז הוא לא חוקי נקודה ולכן אסור להשתמש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ לא קונספירציה, הרגלים מטומטמים ואנשים שלא מסוגלים/רוצים לחשוב.

וסליחה שאני גולש אבל מה עם הבעיה במערכת החינוך: מורים שלא יודעים כלום מעבר למה שהם צריכים ללמד, מורים שנכשלים בבגרות במקצוע שהם עצמם מעבירים, מורים שלא מלמדים דרך ארץ אלא רק את החומר שלהם, מורים שלא יודעים דרך ארץ מהיא, מורים שמלמדים רק את החומר לבגרות.........מורים שאומרים (נותנים לתלמידים להרגיש) שהם לא שווים, שכלום לא יצא מהם.

זה עוד כלום, המצב הרבה יותר גרוע ממה שאתה חושב, לדוגמה: לאחותי (כיתה ט) יש 100 בפיזיקה וההסבר שלה לכוח הכבידה זה:

"יענו הכוח הזה שמושך למטה" (כי ככה הסבירו לה...). כל פעם שאני חושב שאי אפשר לרדת יותר נמוך המערכת הזאת מפתיעה

אותי מחדש... מזל שהבנתי שאין מה לחפש שם כבר בגיל צעיר.

^^^^^

ת'כלס אלכוהול גורם לאנשים להיות הרבה יותר אלימים ממה שמריחואנה עושה (בעצם, אני לא חושב שמריחואנה גורמת לאלימות).

לא רק לא גורמת, זה בלתי אפשרי (פיזית) להיות אלים אחרי מספיק מריחואנה.

אלכוהול לא גורם לאנשים להיות אלימים, הוא פשוט עוזר להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכוהול מוציא את הפנימיות של האדם, אני גם כשאני שיכור לא הולך מכות או משהו בסגנון,אני פשוט מספר בדיחות גרועות וצוחק מהם.

הבעיה במערכת החינוך(ושיש כאלה בישיבה שלי שמנסים לשנות זאת). כאשר יש הרבה בגרויות אי אפשר להתמקד בחומר וצריך ללמד את התלמידים כמו תוכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתיכון הזה, ואי אפשר לשפוט אותם עד שאתם לא מכירים אותם!

הם לא עישנו ליידינו ולא איתנו ולא מכרו לנו ולא כולם כמו שכתוב.

הם הודו בזה שהם עישנו חשיש בבתים שלהם, אבל ממש לא ליידינו כמו מה שכתוב.

הכל בגלל איזה מזדיין אחד שהלשין עליהם!!!

סעמק על העולם הזה!

מן הסתם שלא דבר חינוכי או חוקי שכדאי שהתלמידים ידעו או יראו - וזה לא קרה - אבל, רק שכולם ידעו.

הם המורים הכי טובים שהיו ויהייו לי בחיים, תשאלו את כל מי שלמד שם (עכשיו יבוא המפגר שיגיד שכולם מסוממים שם ובגלל זה הכי טוב),

אבל אם מישהו ימצא מורים שילמדו כמוהם ויהיו כל כך איכפתיים וטובים שידבר איתי, הם כמו הורים של כל התלמידים שם, לא רק הם, כל הצוות מורים!

אין על הבצפר הזה, למרות כל מה שזה נראה מבחוץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתיכון הזה, ואי אפשר לשפוט אותם עד שאתם לא מכירים אותם!

הם לא עישנו ליידינו ולא איתנו ולא מכרו לנו ולא כולם כמו שכתוב.

הם הודו בזה שהם עישנו חשיש בבתים שלהם, אבל ממש לא ליידינו כמו מה שכתוב.

הכל בגלל איזה מזדיין אחד שהלשין עליהם!!!

סעמק על העולם הזה!

מן הסתם שלא דבר חינוכי או חוקי שכדאי שהתלמידים ידעו או יראו - וזה לא קרה - אבל, רק שכולם ידעו.

הם המורים הכי טובים שהיו ויהייו לי בחיים, תשאלו את כל מי שלמד שם (עכשיו יבוא המפגר שיגיד שכולם מסוממים שם ובגלל זה הכי טוב),

אבל אם מישהו ימצא מורים שילמדו כמוהם ויהיו כל כך איכפתיים וטובים שידבר איתי, הם כמו הורים של כל התלמידים שם, לא רק הם, כל הצוות מורים!

אין על הבצפר הזה, למרות כל מה שזה נראה מבחוץ!

אתה צריך להיות עצוב כי בכתבה הזאת נותנת שם רע לביה"ס שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה היה בציניות או לא, אבל זה ממש לא מעניין אותי כל הקטע הזה. השם על הזין שלי.

מה שמפריע לי זה שאיזה ילד הלשין, סבבה... עכשיו הוא אמר שהם השתמשו עם תלמידים.

עכשיו כל תקשורת ניפחה את זה ואני עכשיו קורא שהם פיתאום הם גם מכור והשתמשו עם תלמידים בחצר בצפר - לבצפר שלנו אין אפילו חצר!!

הוא כל כך קטן שאם מישו מעשן משו בצד אחד אני מריח את זה בצד השני של בצפר, טכנית זה לא אפשרי - ואם תכירו אותם אז בכלל זה לא יהיה אפשרי.

זה גם לא בצפר רגיל שאפשר להגיד שיש שם סתם מורים שמלמדים ולא יודעים מה הם מלמדים והם 90 שנה שם מלמדים.

גם תכלו לראות לפי כל התגובות של התלמידים בבצפר הזה באינטרנט, זה ממש לא בצפר גדול וכל תגובה בערך שמישהו מגיב עליהם אומר כמה הם אנשים מדהימים וטובים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב גלישה, אבל מערכת החינוך אמורה ללמד דרך ארץ - איך להיות בני אדם - וחומר בסיסי בלבד. אישית לא למדתי ביולוגיה ושאר הציונים בבגריות גם לא היו משהו מיוחד והיום אני עוסק בביולוגיה ברמה מתקדמת (הצניעות מחייבת...............). המורים צריכים להבין שהם מחנכים את הנוער ועוסקים ב"בצק" שהם יקבעו בעצם את עתידו ואת עתידינו. לא על ידי ציונים אלא על ידי חינוך.

אני מדריך נוער בקיץ ונכסף לעולם הזה לפעמים בצורה הכי מכוערת שיש. נכסף להשפעה הבזויה שלמורים יש על התלמידים. מה צריך סך הכל? לדבר אליהם (עליכם) בגובה העיניים כמו לבני אדם? להבין שגם להם (לכם) יש דיעה למרות שלא תמיד היא מגובשת? להבין שממרום שנות העשרה שלהם (שלכם) גם להם (לכם) יש מושג? דיעה. למה לגרום לתלמידים לשנן תנ"ך, היסטוריה, מתמטיקה, ספרות,לשון מבלי להראות להם שיש משהו יפה גם במקצועות הללו? מי שרוצה לגדל תוכי שיעשה את זה בגן חיות או בבית. למה מורים מתייחסים לתלמידים כמשהו מאחורי הציון? תלמידה שתבוא ותגיד שהמורים שלה חושבים שהיא אפס??? והיא אחת הבחורות עם הכי הרבה פוטנציאל שיצא לי לפגוש??? למה? כי היא צריכה להביא כסף הביתה אז אין לה זמן ללמוד. עד כמה אפשר להיות סתום?

אז עישנו זה אומר שצריך לעשות כזה טררם סביבם????? ובמקום להוקיא את התלמי על הלשנה, להסביר לו שזה פסול, לא משהו נורמטיבי, כרגע הוא יצא הגיבור והם הפושעים. מערכת החינוך עושה את שלה ביעילות.....................מעבר למצופה אפילו.................

וגם אני יצא לי להכיר מורים שמעשנים. SO WHAT? הם המורים הטובים ביותר שהמערכת יכלה למצוא. ולמה? כי הם מסוגלים לצאת מהשבלונה שהמערכת מנסה להכתיב להם! החינוך פשט את הרגל ולא בגלל הציונים אלא בגלל ש"רודפים" אחר ה"מטרות" הלא נכונות.

מערכת החינוך תתחיל להתרומם כאשר מישהו שם למעלה יבין שיש משהו הרבה יותר חשוב מ"ציון" יש משהו שנקרא "חינוך" ויש מישהו שעומד מאחורי הציון המישהו הזה נקרא "בן אדם".

זה כל כך קשה להבין את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...