צריך מכשיר כושר עד 1200 ש"ח כדי לשרוף קלוריות ולחטב את אזור הרגליים - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מכשיר כושר עד 1200 ש"ח כדי לשרוף קלוריות ולחטב את אזור הרגליים

Born2Kill

Recommended Posts

זה אותו הדבר כמו פירות למשל... תפוז אחד ביום זה בריא אבל יותר מידי פשוט יהפכו אותך לכתום מעודף ויטמין

כל דבר בכל תחום כאשר לוקחים אותו בצורה יותר מידי קיצונית יכול להביא לבעיות חמורות החוכמה היא לדעת את המינון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב שלא הגזמתם לגמרי.

ריצה דופקת את הרגליים לאנשים גדולים? עדיין שחקני כדורסל ששוקלים 100 ק"ג + רצים באופן קבוע.

שחיה דופקת את הכתפיים? שחיינים שוחים 8 קילומטר ביום והם בסדר.

זה לא אומר שאין פציעות - אבל - מנוחה נכונה, תזונה נכונה, וסרגל התקדמות ומאמצים - והסיכוי שלכם להיפצע יהיה נמוך מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמתם לגמרי.

ריצה דופקת את הרגליים לאנשים גדולים? עדיין שחקני כדורסל ששוקלים 100 ק"ג + רצים באופן קבוע.

שחיה דופקת את הכתפיים? שחיינים שוחים 8 קילומטר ביום והם בסדר.

זה לא אומר שאין פציעות - אבל - מנוחה נכונה, תזונה נכונה, וסרגל התקדמות ומאמצים - והסיכוי שלכם להיפצע יהיה נמוך מאוד.

אז אני יעדכן אותך

למה אתה חושב שספורטים פורשים בגיל מוקדם בהרבה תחומי ספורט?

כדרסולנים דופקים את הבירכים אחרי כמה שנים של אימונים ומשחקים קשים

שחיינים פורשים שהכתפים שלהם שחוקים כמו כתפים של זקנים

נכון זה לא קורה ישר אבל במשך הזמן זה קורה

וסחוס לא מחדש את עצמו אחרי גיל מסוים ככה שהם צריכים ניתוחים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=253352.msg2241329#msg2241329 date=1176909873]

נכון אתה צודק אבל רוב הפציעות של הכודרסלנים זה לא מנפילות וכאלה? כאילו באמצע קפיצה וכדומה..??

יש 2 סוגי פציעות ספורט

1-טראומה

שזה אומר שהפציעה ניגרמה מימכה או תנועה פיתאומית

לדוגמה שחקן ניכנס בשחקן אחר וגורם לו לפציעה של שבר

2-שחיקה

שחיקה זה כמו שזה אומר הספורטאי שוחק חלק מסוים בגוף

וזה גורם לדלקות או כאבים או תנועה פחות טובה וכו

חוץ מיזה יש עוד כמה סוגי פציעות שיכולות ליגרם כמו קרע באורק למרימי מישקולות גדולים

בגלל הלחץ ועוד דברים בסיגנון אבל זה פציעות נדירות יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר ספינינג טוב (כמו שיש בחדרי כושר) עושה את העבודה מצויין, אתה שורך כ-1200 קלוריות בשעה שזה המון, זה מהנה ומחטב מצויין את האגן והרגליים.

מכשיר טוב עולה כ900 ש"ח. בחדר שאני מתאמן בו יש אופניים של חברת SCHWIN, ממש טובות.

אופני ספינינג של Schwin שהן מהטובות ביותר עולות בסביבות -4000, אם אני אזכר מי מייבא אני אשים את הלינק.

את האופניים שהביאו כאן בקישור שלא תעיז לקנות, אני לא מוכן להדריך על אופניים כאלה ואופניים טובות עולות כמה אלפים, המחיר הזה הוא פשוט בדיחה וחבל שתבזבז כסף סתם.

בנוגע לשריפת שומנים וחיטוב ברגליים... אתה יודע שאתה לא בוחר מה לחטב?! זה בא כמכלול לכל הגוף, כלומר אם תרזה ותתחטב זה יהיה בכל הגוף!

שריפת קלוריות בספינינג יכולה להגיע ל- 800 קלוריות עבור בן אדם בכושר מעולה שכל הזמן עובד על דופק מאד גבוה, ששוקל 80 קילו ובגובה 1.8 מטר, וגם אז זה אולי, ספינינג ברוב המקרים שורף 400-500 קלוריות.

מה עוד יש לי להגיד? .... נזק לברכיים יכול להיגרם מרכיבה לא נכונה ככה שתבדוק טוב טוב מה ההנחיות של איך לשבת, גובה כיסא, וכו'.

מינסיון אישי אופני רגילות לבית די גרועות כי אתה לא יכול לעבוד עליהם כמו אופני ספינינג, ניסיון לעמוד איתן רק יגרום למין תנועה סיבובית מקוטעת ומרגיזה, בזמנו כשקניתי אותן מתוך מטרה להתאמן בבית כמו בספינינג התאכזבתי מאד ואחרי ניסיון וחצי זנחתי אותן.

חוץ מזה שגם משקולות יעבדו נהדר, אם אתה עובד נכון זה שורף אותו דבר כמו ספינינג.

הכי חשוב מהכל זה תזונה! ללא תזונה נכונה לא תתחטב, לא תגדיל מסת שריר שלא לדבר על האפקטים השליליים שיש לתזונה לא מספקת עבור מישהו שמתאמן הרבה (שריטה קלה שלא מתרפאת כעבור חודש זה מספיק נורא?)

טוב, זהו, אני חושב שנתתי לך מספיק מידע, אם יש שאלות תרגיש חופשי :)

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי מחר ריצת 2000 מטר, אני צריך עצות איך לנשום בריצה, מהאף ולפלוט מהפה או בדרך אחרת??

מי שיגיד לך איך לינשום הוא או אידיוט או פשוט לא מעודכן

נשימה זה דבר טיבעי ואתה צריך לינשום איך שהגוף רוצה בלי לחשוב על זה וזה לא משנה אם האף הפה או

מאחור של התח... :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתי קונה מכשיר אירובי ביתי אז קודם כל הייתי קונה

Elliptical Trainer

proform-800-elliptical-trainer.jpg

http://en.wikipedia.org/wiki/Elliptical_trainer

בארץ מכנים אותו כמכשיר סקי

אבל בכל מיקרה אתה יכול להגיע איתו למאמץ של ריצה בלי לידפוק תבירכים כמו בריצה

יש לי את המכשיר הזה, מומלץ בחום, לא דופק את הברכיים, תורם בעיקר לשרירי השוק והאגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להדריך או ללמד לנשום, אבל אני יכול לומר שלנשום דרך הפה זה הרבה פחות בריא מאשר דרך האף.

חוץ מזה, אתה תרגיש בשלב מסוים שכמה שלא תנסה, תהיה חייב לנשום מהפה. אל תאבק עם הגוף כי טוב לא יצא מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...