צריך מכשיר כושר עד 1200 ש"ח כדי לשרוף קלוריות ולחטב את אזור הרגליים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך מכשיר כושר עד 1200 ש"ח כדי לשרוף קלוריות ולחטב את אזור הרגליים

Born2Kill

Recommended Posts

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלוי מה בא לו...

יש לך כאלה? יש המלצה לקנות משהו ספציפי?

לא, אבל אתה יכול לקנות חדש בכ 500 או יד שנייה שמלא אנשים מוכרים בפחות , אז להניח אותו מול הטלויזיה או המחשב לראות איזה סדרה טובה ולעשות תוך כדי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהליכון זול יהיה יותר יעיל.

לא יודע לגבי מחיר/יעילות, אבל אני כן יודע שאם הוא רוצה לגמור את הברכיים, ההליכון יזרז את התהליך בצורה מטורפת (מניסיון :( ).

אם כבר, אז אופני כושר/אליפטי/קרוס יעשו את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר ספינינג טוב (כמו שיש בחדרי כושר) עושה את העבודה מצויין, אתה שורך כ-1200 קלוריות בשעה שזה המון, זה מהנה ומחטב מצויין את האגן והרגליים.

מכשיר טוב עולה כ900 ש"ח. בחדר שאני מתאמן בו יש אופניים של חברת SCHWIN, ממש טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר ספינינג טוב (כמו שיש בחדרי כושר) עושה את העבודה מצויין, אתה שורך כ-1200 קלוריות בשעה שזה המון, זה מהנה ומחטב מצויין את האגן והרגליים.

מכשיר טוב עולה כ900 ש"ח. בחדר שאני מתאמן בו יש אופניים של חברת SCHWIN, ממש טובות.

1200 קלוריות בשעה?

אתה בטוח? זה נראה לי לא הגיוני.

ריצה אפילו (שזו הפעילות האירובית הכי עצימה עד כמה שאני יודע) לא שורפת 1200 קלוריות בשעה (אלא אם אתה שוקל 100 ק"ג ורץ 12 קילומטר בשעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר טוב עולה כ900 ש"ח. בחדר כושר שאני מתאמן בו יש אופניים של חברת SCHWIN, ממש טובות.

תוכל להראות לי איפה אני קונה את המכשיר ואיך הוא נראה, כי אני לא מכיר את המכשיר הזה...

לזה התכוונת?

http://www.ktl.co.il/product.asp?productid=3577&afid=1036

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1200 קלוריות בשעה?

אתה בטוח? זה נראה לי לא הגיוני.

ריצה אפילו (שזו הפעילות האירובית הכי עצימה עד כמה שאני יודע) לא שורפת 1200 קלוריות בשעה (אלא אם אתה שוקל 100 ק"ג ורץ 12 קילומטר בשעה).

קודם כל, אני מניח שאופניים/קרוס (או אליפטי, אותו עקרון) הם לא פחות טובים מאשר ריצה (כפעילות ארובית, בשביל בניית שרירים ברגליים הם אולי אפילו עדיפים, ביחוד אופניים עם התנגדות גבוהה).

שנית, עד כמה שאני זוכר, בן אדם, בממוצע, לא מסוגל לשרוף יותר מ-800 קלוריות בשעה, בערך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...