קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים) - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאטין - מה אתם אומרים על זה? (זה החלבון שנוהגים לוקחת אותו בשביל לפתח שרירים)

weissby

Recommended Posts

זה נכון שמדריכים מסוימים מוצאים תתעודה רק כדי לקבל עבודה אבל עדיין בתהליך הם לומדים הרבה מאוד

ומקבילים עובדים גם על מיצבים וזה גם תרגיל נגד משקל טוב ולא הייתי נותן אותו למתחיל

יש תרגילים עדיפים מדויקים יותר ליד אחורית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני ממליץ להתחיל לקחת תוספי אחרי הצבא כשההתפתחות הגופנית הגיע לסיומה.

עד הצבא תבנו בסיס טוב ואם אתם מחליתים ללכת עד הסוף תתחילו לקחת תוספי ( כי אם אתם מתחילים לקחת תוספי זה לא לשנה או חצי שנה זה להרבה מאוד זמן אחרת אם תפסיקו לקחת אתם תרדו משמעותית ותתבאסו על ביזבוז הכסף.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפויי...

מה שעזר לי להתאמן זה היה אחרי כל אימון קופסת טונה עם קוטג' יוצא מין סלט מוזר וטעים.

בקשר לקוביות בבטן לכל בן אדם יש קביות בבטן כמו שקרירין ציין זה תלוי באחוז השומן בגוף.

פיי יפה :xyxthumbs: הלוואי אני אראה ככה כשהשרירים אצלי רפויים לגמרי, אני נראה טוב רק אם אני מתחיל לכווץ אותם וכאלה

אבל זה לא קצת מגעיל? השילוב של שניהם? אני מת על טונה ומסתדר עם קוטג' אבל זה נשמע זוועה חח

ולא הבנתי בסוף כמה גרם חלבון מומלץ שאני אצרוך ביום (או לפחות ביום שאני באימון..)?

וכמה גרם חלבון יש בכל דבר (למשל כמה גרם חלבון בקופסת טונה וכאלה דברים..)?

זה עושה רושם שצריך לאכול ממש הרבה כדי להגיע לכמות המומלצת.. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואני צמחוני שגם לא אוכל דגים,ביצים וסויה האם כדאי לי לקחת את הקריאטין ו/או תוספים אחרים?

במידה ואתה צימחוני... אז אתה הומו !

מה הבעיות שלכם ? תאכלו בשר ! יש בזה מרכיבים חיונים והכרחיים לגוף .

מה הרעיון אם אתם אחרי זה מחפשים את כל הוויטמינים החסרים בכל מיני תחליפים לא טבעיים ?

אז כמה חייות צריכות לקפח את חייהם בשביל שאתם תחיו מה לעשות כל הזיין אצלם ... אלו חוקי הג'ונגל , החזק שורד . תתגברו על זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

weissby, בקשר למה שאמרת על מייקל לואיס, אני לא אגיד לך שהוא לא בנוי היטב (כי ברור שהוא כן), אבל אני אגיד לך את זה:

אל תאמין לכל מה שאתה רואה בטלוויזיה, (במיוחד מקצועיות) וכו'- יש המון מקרים שהם "קצת" משפרים את הויזואליות של הבן אדם.

בנוסף, יש לי חבר שהתאמן עם מייקל לואיס באותה קבוצה והם חברים, והוא אמר לי שהריבועים שלו לא כמו בתמונות...

נ.ב.

אם אתה מעוניין, אני יכול לנסות לצלם יותר מאוחר את היד שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

weissby, בקשר למה שאמרת על מייקל לואיס, אני לא אגיד לך שהוא לא בנוי היטב (כי ברור שהוא כן), אבל אני אגיד לך את זה:

אל תאמין לכל מה שאתה רואה בטלוויזיה, (במיוחד מקצועיות) וכו'- יש המון מקרים שהם "קצת" משפרים את הויזואליות של הבן אדם.

בנוסף, יש לי חבר שהתאמן עם מייקל לואיס באותה קבוצה והם חברים, והוא אמר לי שהריבועים שלו לא כמו בתמונות...

נ.ב.

אם אתה מעוניין, אני יכול לנסות לצלם יותר מאוחר את היד שלי.

טוב ברור תמיד בתמונות אופנה למניהן יש חידודים של הדברים הפרובוקטיביים למיניהם..

אבל עדיין, רציתי לדעת להיות בטוח שכאלה שמצלמים אותם עם ריבועים תותחיים אם הם לא סתם מכווצים תשרירים, או שככה זה נראה כשזה רפוי..

כי למשל אם אני מכווץ תשרירי תבטן אצלי זה נראה ככה ממש טוב כזה אבל אם לא זה נראה כמו סתם בטן רגילה חח

ואתה שואל אם אני רוצה שתשים תמונה? צלם תכף מיד!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה צימחוני... אז אתה הומו !

מה הבעיות שלכם ? תאכלו בשר ! יש בזה מרכיבים חיונים והכרחיים לגוף .

מה הרעיון אם אתם אחרי זה מחפשים את כל הוויטמינים החסרים בכל מיני תחליפים לא טבעיים ?

אז כמה חייות צריכות לקפח את חייהם בשביל שאתם תחיו מה לעשות כל הזיין אצלם ... אלו חוקי הג'ונגל , החזק שורד . תתגברו על זה

דבר ראשון- שמור על הפה שלך אתה לא תגיד לי מה לאכול ומה לא

לא כולם צמחוניים מסיבות אידיאולוגיות אני למשל מסיבות אחרות אני אישית ממש ממש שונא חיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך קוראים למכשיר הזה ואיפה אפשר להשיג אותו בארץ?

קוראים לזה גומי

והוא עושה אימון מטומטם כדי לקבל מרובעים

מרובעים זה בעיקר תזונה ואני ממליץ לשלב הרבה פעילות אירובית

גם משקולות \גומי\מכשירים יכולים לעזור אבל בלי תזונה נכונה לא תיראה מרובעים

כי לא תוריד מספיק אחוזי שומן שזה העיקר במרובעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...